PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa Yakasında süprizler

Kemal Turan
27-12-2007, 13:35
Avrupa Yakası'nda sürpriz!
27 Aralık 2007 Perşembe 09:41
Ata Demirer anlaşmazlığıyla düşüp diziden ayrılmıştı. Şimdi askerden dönecek mi?
atv'nin uzun soluklu komedi dizisi Avrupa Yakası, Ata Demirer'e tekrar kavuşuyor. Dizinin Ocak ayından itibaren yayınlanacak bölümlerinde, ünlü komedyen Volkan karakteriyle tekrar yer alacak.
atv'nin efsane dizisi, bir efsanesine yeniden kavuşuyor. Ünlü komedyen Ata Demirer'in Avrupa Yakası'na geri döneceği söyleniyor.

Yayınlandığı günden itibaren hep zirvede olan, tiplemeleri ile izleyenleri gümekten kırıp geçiren atv'nin sevilen dizisi Avrupa Yakası, bir efsanesini yeniden ağırlayacak. Geçen sezon diziyi bırakan ünlü komedyen Ata Demirer, geri dönüyor.

ASKERDEN GELECEK

Canlandırdığı 'Volkan' karakteri ile herkesi kendisine hayran bırakan Ata, bıraktığı yerden devam edecek. Dizide rol gereği askere giden ve bu gidişle kendisini özleten ünlü komedyen, hayranları ile yeniden buluşacak.

GÜRGEN GİDİYOR MU?

Ancak başka bir iddiaya göre Volkan'ın dönüşü ile diziden iki oyuncu ayrılacak. Bu oyunculardan birinin Gaffur'un yerine gelen Gürgen Öz olduğu belirtiliyor. Cesur karakteri ile kapıcının yeğenini canlandıran Gürgen'in diziye veda edeceği öne sürülüyor. Diğer ismin ise kim olacağı sır gibi saklanıyor.

TEKNİSYEN101
27-12-2007, 13:43
atademirer in yerine keşke gaffuru geri getirseler dizi dahada hit olurdu bence, Gaffurun çıkması ile dizi seyirci kayıbana ugramıştı.

Kemal Turan
27-12-2007, 14:03
atademirer in yerine keşke gaffuru geri getirseler dizi dahada hit olurdu bence, Gaffurun çıkması ile dizi seyirci kayıbana ugramıştı.

Doğru fakat Burhan diziyi toparladı

TEKNİSYEN101
27-12-2007, 14:06
Doğru fakat Burhan diziyi toparladı

evet kardeş burhanın gelmesi ile dizi şaha kalkmıştı.

HCakir
27-12-2007, 14:42
Gaffur bence komik değil ,burhan daha iyi bi karakter gibi geliyor bana. :)

Volkan 'ın gelmeside süper olmuş özlemiştik onu . :D

TEKNİSYEN101
27-12-2007, 14:44
Gaffur bence komik değil ,burhan daha iyi bi karakter gibi geliyor bana. :)

her ikiside bir birini tamamlıyordu, şimdi burhan dizide yalnız kalmış gibi oluyor.

HCakir
27-12-2007, 14:54
her ikiside bir birini tamamlıyordu, şimdi burhan dizide yalnız kalmış gibi oluyor.

Evet birbirlerini çok iyi tamamladılar ,ama burhan dizide ki en iyi oyuncu bana göre . :yahoo:

TEKNİSYEN101
27-12-2007, 14:56
Evet birbirlerini çok iyi tamamladılar ,ama burhan dizide ki en iyi oyuncu bana göre . :yahoo:

habib kardeş diziye burhan gerçektende çok renk katıyor, dizide burhanın yeri tabiki ayrı şahsen burhan diziden ayrılsa diziyi bir daha izlemem.

HCakir
27-12-2007, 15:05
habib kardeş diziye burhan gerçektende çok renk katıyor, dizide burhanın yeri tabiki ayrı şahsen burhan diziden ayrılsa diziyi bir daha izlemem.

Burhan ya bi tane bu adam hele şu adamın konuşmaları yok mu bitiriyor beni . :D

muratbaybo
27-12-2007, 15:07
bencede burhan fakat sımdı farkına vardım burhanın ses ve mımıklerı eskıye gore daha yapmacık olmus bence hakkını vermıyor ben oyle gozlemledım

CABBARİ
27-12-2007, 18:06
volkan gelirse bence karakterler arası çatışma yaşanabilir??

OLDSMAN
27-12-2007, 20:02
Hiç ayrım yapmıyorum dizideki karakterlerin hepside uyumlular
Hepsini beğeni ile izliyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
GÜLSE BİRSEL gibi işini ciddiye alarak bugüne kadar gelmesinde
büyük pay sahibi olduğunu düşünüyorum.Yayınladığı kitaplarını
okumanızı tavsiye ediyorum

Kemal Turan
27-12-2007, 20:30
Hiç ayrım yapmıyorum dizideki karakterlerin hepside uyumlular
Hepsini beğeni ile izliyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
GÜLSE BİRSEL gibi işini ciddiye alarak bugüne kadar gelmesinde
büyük pay sahibi olduğunu düşünüyorum.Yayınladığı kitaplarını
okumanızı tavsiye ediyorum

Evet bende Gülse Bilsel i bende çok beğeniyorum. Atv de GAG programını yaparken de takip ediyordum ve başarılıydı

kalamalka
31-12-2007, 20:45
ata demirer diziye dönmeyeceğini açıklamıştı, cengiz semercioğlu'nun programında. bu yazılanlar bence biraz hikaye gibi.