PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AtatÜrk Soruyor

ibalaban
28-12-2007, 23:38
silindi

DEJAVU®42
29-12-2007, 00:01
Valla dostum bilmiyorum eflasyonu düşüren,hayat şartlarını avrupa düzeyine cıkaran ,ünveste mezunlarını hala sokaklarda kahve köşelerinde gezindiren,yaşlı insnalarını kış günü beş kuruş verecem diye banka kapılarında ayazlar tirtir titretenler eminim bununda önlemini almışlardır yada bunlarla ilgilenmekten digerlerine fırsat bulamamışlardır...

dragutcim
29-12-2007, 00:15
Evet bunu diyen atalarımız bunu hesap etti. Bu toprakları bölmeyecek insanlar hep var.Ordumuz var, ya her neyse bayrağımız var ve altında soluyon vatandaşlarımız var. Ve ne kadar büyük bir Vatan bekçilerimiz varki o sorduğun suallere halen cevap verebiliyoruz ve sen halen Türk adı taşıyosun. Sen her aldığın nefeste bunları hissetmen ve kaldığı yerden bu bayrağı taşımak yerine alternatif düşünebiliyosun ama ne mutlu senin altenetifin daha fazla onlar bu aziz Türkiye Cumhuriyetinin bekçileri.

DEJAVU®42
29-12-2007, 00:58
Evet bunu diyen atalarımız bunu hesap etti. Bu toprakları bölmeyecek insanlar hep var.Ordumuz var, ya her neyse bayrağımız var ve altında soluyon vatandaşlarımız var. Ve ne kadar büyük bir Vatan bekçilerimiz varki o sorduğun suallere halen cevap verebiliyoruz ve sen halen Türk adı taşıyosun. Sen her aldığın nefeste bunları hissetmen ve kaldığı yerden bu bayrağı taşımak yerine alternatif düşünebiliyosun ama ne mutlu senin altenetifin daha fazla onlar bu aziz Türkiye Cumhuriyetinin bekçileri.

evet dostum haklısın bu ülke hic bir zaman bir kac kişinin egemenligine kalmadı kalmayacak ne mutlu dedigin gibi ordumuz var ne mutlu insanlarımız var birilerine şirin gözükecem diye doguda topraklarımızı israililere satanlar.. birilerine şirin gözükecem dieye kadro acmayanlar birilerine şiirin gözükecem diye emeklisien 10ytl zam yapanlara herzaman altarnatif cevap verecek insanlar var bu ülkede..