PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray Emre yi bitirdi

Kemal Turan
31-12-2007, 12:41
Galatasaray'da transfer hareketli geçiyor. Eski futbolcuları Emre'den 'evet' cevabı geldi.
Galatasaray'da Adnan Sezgin, Londra'da buluştuğu eski futbolcuları Emre ile el sıkıştı. Artık gözler takımı Newcastle ile yapılacak pazarlığa çevrildi..
Milli yıldız ile Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin arasındaki pazarlıklar mutlu sonla noktalandı ve Emre, Galatasaray'a sezon sonuna kadar gelmeyi kabul etti.

Şimdi sarı-kırmızılı takım, İngiliz kulübüyle masaya oturacak. Bonservisi pahalı olduğu için Emre'yi sezon sonuna kadar kiralamayı isteyen Galatasaray, yılbaşı sonrası bu transferi bitirmeyi istiyor.

3 YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR
Tekrar Galatasaray'a dönmeye olumlu bakan Emre'nin Adnan Sezgin'e, "Galatasaray'da tekrar oynamayı ve şampiyonluk yaşamayı çok isterim. Eğer kulübüm ile anlaşırsanız bu işi olur. Galatasaray benim yuvam" dediği öğrenildi. Newcastle ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan milli futbolcu takımında fazla forma şansı bulamadığı için ayrılmak istiyordu.

Yaşar Yalçın/Sabah

®adakoglu
31-12-2007, 12:47
Galatasaray için faydalı olabilecek bir oyuncu.

ruzgarm
31-12-2007, 16:32
İmza atmadan inanmam keşke gelse alabilseler ama imza atmadan bu tür haberlere inanamıyorum her gazate bir kaç futbolcu transfer ediyor ama gerçekte malesef olmuyor

bilim-ilim
31-12-2007, 17:55
doğru ise hayırlı olsun

bulletfromhell
31-12-2007, 18:10
zannetmiyorum olacağını....çünkü newcastle menejeri sam allyrdace emreyi çok sevmese bile orta sahada ondan daha yaratıcı oyuncusu olmadığı için onu bırakamıyor...ama devre arasında emreden daha iyisini bulup alırlarsa emrenin oırada işi biter....

pisisik
31-12-2007, 19:56
Emreyi bir daha galatasrayda görebileceğimize inanmıyorum keşke gelse haginin bir çok özelliklerine sahip bir futbolcu avrupa tecrübesinden sonra türkiyeyi ayağa kaldırır ama vermezler emreyi senin öyle bir topçun olsa sen hayatta kimseye verirmisin bizim onu kaçırmamız aptallığımızdan başka birşey değil emre ribery bunlar iyi topcular bunlar bir daha türkiyede top oynamazlar nihat kahvecide öyle bunları bence unutalım artık bitti.

kalamalka
31-12-2007, 20:49
emre galatasaraya gelirse, sakat yıldızlara bir yenisi daha eklenir. ben emre'nin ingiltere de oynadığını hiç görmedim. müzmin sakat.

pisisik
31-12-2007, 22:21
sakat değil ingilterede top oynamak türkiyede top oynamaya benzemez türkiyede iki topa vuran herkes biraz antreman sonrası futbol oynayabilir ama diğer avrupa kulüplerinde sahada kafanı bile kaldırmana izin vermezler sahanın her metrekaresi cehennem gibidir bak sene avrupada top oynayacak kalitede olmayan tüm topcular türkiyede yıldız örnekmi. alex,kezman,semih,lincoln,nonda,carusca,diatta,hıguan,ve birçok türk futbolcusu emrenin orda kadroya bile girememsi türkide 34 maç aralıksız olmasından iyidir çünkü futbol avrupada oynanıyor bizim en profosyonel kulüp topçularımız bile amatörden farksız.

cetindeniz
01-01-2008, 01:23
benim bildiğim emre gelmez türkiyeye