PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : digix dsc 911U

nayorgun
01-01-2008, 20:51
arkadaslar digix dsc 911U cihazina yazilim yukleme programi ve guncel yazilim dosyasi hakkinda bilgisi olan arkadaslardan saygiyla rica ediyorum. (Hotbird kanallarini izlemek icin.)
Daha once yumatu kullaniyodum onu bulmak daha kolaydi, bu cihaz hakkinda pek bir bilgim yok.

simdiden tesekkurler..

cellini
01-01-2008, 23:22
arkadaslar digix dsc 911U cihazina yazilim yukleme programi ve guncel yazilim dosyasi hakkinda bilgisi olan arkadaslardan saygiyla rica ediyorum. (Hotbird kanallarini izlemek icin.)
Daha once yumatu kullaniyodum onu bulmak daha kolaydi, bu cihaz hakkinda pek bir bilgim yok.

simdiden tesekkurler..

sistem bilgisi bölümünden h/w değerine bakarak sunny-kaon-stream bölümlerinden yeni yazılımları yükleyebilirsiniz.h/w değerlerini karıştırmayın cihazınıza zarar verebilirsiniz.
Only the registered members can see the link

h/w değeriniz 13.42.6D yada 13.42.65 gibi bir değer ise bende bu h/w değerlerinden thor uydusu için yazılım arıyorum

nayorgun
02-01-2008, 03:18
tesekkurler.
benim cihaz h/w 13.42.65 fakat bahsettiginiz adreste (Only the registered members can see the link)
bu degerde bir yazilim var, yani herhalde bunu yuklemem gerekiyor.

Sifonfiltresi
02-01-2008, 13:36
tesekkurler.
benim cihaz h/w 13.42.65 fakat bahsettiginiz adreste (Only the registered members can see the link)
bu degerde bir yazilim var, yani herhalde bunu yuklemem gerekiyor.
Yukarıdaki limdeki yazılımı yukleyin.Şu anda polsatları elle girerek TPS ve ABSAT larda şu anda açık zaten yanlım çakılı moduüunuzdeki versiyon nedir onu bilmiyoruz.Onuda cart 1.080 yazılım atmanız gerekiyorda çakışmaması için.Emu ile modül çakışıyor. Kolay gelsin.

nayorgun
04-01-2008, 18:58
çok tesekkurler arkadaslar
oldu bizim is, kanallar acik.
emeginize saglik.
;)