PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : at 1030 dci skyz izlenen kanallar

vfidan
02-01-2008, 03:32
arkadaşalar benim at 1030 dcizskyz hw v12.03.A5 loader sunny cihaz ile:sunglasses2: şu anda multi kanallarını pink private***** zık/xxl usuha belgesel tps ve daha yüzlerce kanalı izliyorum.Bu viev xxx kanalının kapanmasından sonra kanal kilitini açık hale getirmamdan sonra başladı ve halen devamediyor Sizinle paylaşmak istedim acaba sadece bendemi yoksa genel mi açık bu kanallar .teşekürler:45:

HCakir
02-01-2008, 15:24
arkadaşalar benim at 1030 dcizskyz hw v12.03.A5 loader sunny cihaz ile:sunglasses2: şu anda multi kanallarını pink private***** zık/xxl usuha belgesel tps ve daha yüzlerce kanalı izliyorum.Bu viev xxx kanalının kapanmasından sonra kanal kilitini açık hale getirmamdan sonra başladı ve halen devamediyor Sizinle paylaşmak istedim acaba sadece bendemi yoksa genel mi açık bu kanallar .teşekürler:45:

Tps paketi şifresiz yayın yapmaktadır o kanalları o yüzden açılmış. :)

vfidan
04-01-2008, 03:43
Tps paketi şifresiz yayın yapmaktadır o kanalları o yüzden açılmış. :)
sayın hçakır
yazdıklarımı ya tam okumadınız yada ben anlatamamışım
yayınlar şifreli diyorum.yaklaşık 10 gundur izliyorum sistem kurmada kanal kilitliyi açık konuma aldığımda ve kart takıldığında yayınları izleyebiliyorum.kanal kilitini kilitli konumuna aldığımda yayın şıfrelenip açılmıyor.Bilmem anlatabildimmi.
:sunglasses2: :clap2::

®adakoglu
04-01-2008, 09:04
sayın hçakır
yazdıklarımı ya tam okumadınız yada ben anlatamamışım
yayınlar şifreli diyorum.yaklaşık 10 gundur izliyorum sistem kurmada kanal kilitliyi açık konuma aldığımda ve kart takıldığında yayınları izleyebiliyorum.kanal kilitini kilitli konumuna aldığımda yayın şıfrelenip açılmıyor.Bilmem anlatabildimmi.
:sunglasses2: :clap2::

Bahsettiğiniz kanallar bazen önceki şifreleme sistemine dönüyor.Böyle durumlarda izleyebilirsiniz.Tekrar yeni şifreleme sistemine döndüğünde izleyemezsiniz.Çihazınızı 12.01.A5 dönüştürüp yazılımını yüklemeniz gerekiyor.

vfidan
06-01-2008, 01:52
Bahsettiğiniz kanallar bazen önceki şifreleme sistemine dönüyor.Böyle durumlarda izleyebilirsiniz.Tekrar yeni şifreleme sistemine döndüğünde izleyemezsiniz.Çihazınızı 12.01.A5 dönüştürüp yazılımını yüklemeniz gerekiyor.
ya anlatamıyorum galiba 20-25 güne yakın bir süreden beri izliyorum diyorum.
hangi şifreleme bu kadar zaman keylerini değiştirmezki.at 1030 dciskyz de ..vievxxx kanalı yayınları kesildiği günden beri kesintisiz izliyorumm bu yayınları.:8[1]: KOLAY GELSİN.... :sunglasses2:

orhan
06-01-2008, 11:15
ya hocam niye anlamak istemiyorsunuz o malum kanallar suan sifresiz tum cihahazlarda acık acık acık acık lutfen bu konuyu kapatalım artık herkes sıkıldı ha bide 1030 cihazlar artık tarih oldu ne yapsan bos

f.pala
07-01-2008, 18:28
evet hepsi açık şifresiz şu anda o yüzden izliyoruz bendede aynı cihaz var

basat
13-01-2008, 01:51
arkadaşlaar ben 1030 sky gömülü modülü iptal edeceğim ama bu durumda lig tv kartımı yine burada kullanabilecekmiyim aydınlatırsanız sevinirim.teşekkürler.

HCakir
13-01-2008, 12:07
arkadaşlaar ben 1030 sky gömülü modülü iptal edeceğim ama bu durumda lig tv kartımı yine burada kullanabilecekmiyim aydınlatırsanız sevinirim.teşekkürler.

Modülü iptal ediyorsunuz lig tv'yi izleyemezsiniz.

vfidan
14-01-2008, 00:18
arkadşlar bazen değil,sürekli izliyorum diyorum yani ne zaman açsam bahsettiğim kanallar açılıyor belgesel kanalı usuha ve c cinema'nın tüm kanalları,tps,multivizyon,baby tv ...daha ne olsun paylaşmak istedim sizinle .Ayrıca da suny at 1030 tarih olmuş yada antika olmuş umurumda değil şu anki cihazın yaptıklarını size aktardım ilgilenen olabilir diye.
Ayrıca şu bahsettiğim kanalları tek bir allahın kulu kartsız ve modül olmadan izliyorsa soylesin tamam derim o zaman anlarım.
:sunglasses2: Herkese iyi çalışmalar.:clap2::

kemal1
14-01-2008, 00:33
arkadşlar bazen değil,sürekli izliyorum diyorum yani ne zaman açsam bahsettiğim kanallar açılıyor belgesel kanalı usuha ve c cinema'nın tüm kanalları,tps,multivizyon,baby tv ...daha ne olsun paylaşmak istedim sizinle .Ayrıca da suny at 1030 tarih olmuş yada antika olmuş umurumda değil şu anki cihazın yaptıklarını size aktardım ilgilenen olabilir diye.
Ayrıca şu bahsettiğim kanalları tek bir allahın kulu kartsız ve modül olmadan izliyorsa soylesin tamam derim o zaman anlarım.

usta senin şuan izledeğin kanallar TPS paketinde olan kanallardır ve bu kanallar yaklaşık bir aydır eski şifreleme sisteminde yayın yapıyor yeni sisteme gectiğinde tekrar izlemezsin.. saygılar..

prof17
16-01-2008, 01:25
sayı v fidan arkadaşlar haklı ben hiç bir işlem yapmadığım halde izliyorum o kanalları.şu bir gerçek ki artık 1030 lar populeritesini yitirdi.yazılım falan gelmez artık.konuyu kapatmak en iyisi sanırım yinede paylaşımın için teşekkürler

sakaryali_54
16-01-2008, 15:38
sayı v fidan arkadaşlar haklı ben hiç bir işlem yapmadığım halde izliyorum o kanalları.şu bir gerçek ki artık 1030 lar populeritesini yitirdi.yazılım falan gelmez artık.konuyu kapatmak en iyisi sanırım yinede paylaşımın için teşekkürler

Evet o cihaa artık destek verilmiyor ancak modülü iptal edip cllasico veya stream yükleyerek izlenilen paketleri izleyebilirsiniz sevgiler...

tomas57
16-01-2008, 16:05
evet o kanalları kartsız modülsüz herkes izliyor 1 aydan beri.tekrar yeni sistemine dönerse yayıncı kuruluş o zaman izleyemezsin. makinanın modülünü iptal ettirip 01.A5 e dönüş yapıp stream yazılımı yüklersen ozaman o yeni sistemide izlersin. fakat modülü iptal ettirdiğin için digitürk kartını sokacak yer bulamazsın... bilmem ben anlatabildim mi......

kup230
17-01-2008, 10:39
arkadaşım ligi seyredersiniz sadece kart yeri iptal oluyor modul yerini kullana bilirsiniz bu arada tps paketi 16 haneli yani tek *** sistemine döndüğü içöin izliyosunuz.kolay gelsin iyi seyirler.

osman62
27-01-2008, 00:37

Selamlar. arkadaşım ben de de 1030 dciskyz cihaz var. baktım aynı durum bende de var. yani kanal kilidini kapattığım zaman şifreli kanallar açımıyor. Açık konumuna aldığım zaman sizin söylediğiniz kanalların tümünü çözüyor. usahi tv dahil tüm kanalları ben de izliyorum.

mertcan25
30-01-2008, 15:34
valahi benimde 1030dcız skay uzamandır uğraşmıyorumdu bende seyrediyorum sorun cıkmıyor

memik
11-02-2008, 11:33
Aynı konuyu 3 yere açmışsınız.

nizam70
12-02-2008, 05:30
slm arkadaslar tps ve multileri izleyen varmi sunny cihazla galiba sistem degistirdiler bunlar bizede sunnyleri atmak gozukuyor gibi ya hadi hayirlisi

HCakir
12-02-2008, 14:24
slm arkadaslar tps ve multileri izleyen varmi sunny cihazla galiba sistem degistirdiler bunlar bizede sunnyleri atmak gozukuyor gibi ya hadi hayirlisi

Slm

Sunny fabrikası c board ,animasyonlu ve yeni çıkarttığı ali chipli 10050 serisi cihazlara yazılım desteği vermektedir..

Geri kalan cihazlara yazılım Avrupada amatörce çalışan Teamlardan gelmektedir,cihaz sizin ne yaparsınız yapın ama buraya yansıtmayın. :mad2:

KIRANLI
12-02-2008, 15:30
polsat şifreleri bilen var mı

totoch
12-02-2008, 17:58
bonjour les muti tipis ok ou pas merci

donadotti
12-02-2008, 19:06
Arkadaşlar o kanallar şifresiz yayın yapıyorsa benim cihazım neden o kanalları açmıyor. Benim uydu alıcısında bi gariplik var o zaman birisi bana yardım etsin.

osman62
13-02-2008, 22:47
Arkadaşlar o kanallar şifresiz yayın yapıyorsa benim cihazım neden o kanalları açmıyor. Benim uydu alıcısında bi gariplik var o zaman birisi bana yardım etsin.

Arkadaşım artık açılmıyor. yaklaşık 20 gün önce eski sistemle yayın yaptığı için açılıyordu.

vendeta
13-02-2008, 22:50
paylaşım için tşk.....................................

egeli efe
14-02-2008, 20:15
arkadaşım bede de 1030 var ama ben budediklerini seyredemiyorum senin kinin yazılımı ne söylermisin:49:

neco67
22-02-2008, 12:32
bu kanalları ben izliyemiyorum acaba neden bilgilendire bilirmisiniz.

neco67
22-02-2008, 12:33
acaba neden bilgi verebilirmisiniz.çalışmalarınızda başarılar ve teşekkürler.

neco67
22-02-2008, 12:35
selamlar saygılar şimdiden bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim