PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doğru iman itikad siteleri

estate
03-03-2006, 23:51
Sual: Dini bilgimiz yetersizdir. Piyasada çok çeşitli kitap ve siteler var. Hepsine de güvenemiyoruz. Allah rızası için bize en uygun siteleri tavsiye eder misiniz?
CEVAP
Piyasada uygun site ve uygun kitaplar çoktur. Ancak biz hepsini okumadık. Okumadığımız için uygun olan bir kitabı veya siteyi size tavsiye edemeyiz. İçinde bazı hatalar olabilir. Bunun için 30 senedir okuduğumuz kitapları ve en uygun siteyi size tavsiye ediyoruz.
Uygun kitapların bulunduğu site: Only the registered members can see the link
Kontrolümüzden geçen site: Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

trgs
29-01-2008, 10:39
beyler bi de Only the registered members can see the link var. Kesinlikle bakmanızı öneririm.

Mehmet Kaynaklı
29-01-2008, 12:41
bu değerli bilgileriniz için teşekkürler allah razı olsun

orun0774
29-01-2008, 12:54
teşekkürler.hepside güzel siteler.iki tanede ben vereyim

tvaslan
29-01-2008, 14:41
doğru iman ve itikatın kimde olduğu bilinmez görüntü ile imanlaşma olmaz namaz ve oruc tutmaylanda imanı bütünlük olmaz ben öle bir insanlar tanıyorum ki af edersiniz imanı bütün gözüküyo görüntüde ama ne yazıkki insan demeye utanırsınız yani bu siteler imanlıda diğerleri imansızmı asıl iman nedir bilesiniz ehlibeytin yolundan gitmek . eline .beline diline sahip cıkmak . gerisini nasıl değerlendirirseniz değerlendirin lafta müslümanlık yada imanlılık olmaz:praying:

COEMAR
29-01-2008, 16:56
verdiğiniz linklerde üyelik gerektiren veya forum olan linkler silinecektir lütfen dikkat ediniz forum kurallarına aykırı o sebebten silinecektir saygılar...

orun0774
29-01-2008, 19:57
kusura bakmayın coemar usta ona dikkat etmemiştim. bir daha tekrarlanmayacaktır.

pcmemo1
26-02-2012, 01:31
arkadaslar guvenmedığınız sıteden ıslamı bılgı edınyeyın sakın derım.Aynı seytan gıbıdır bu ınternet 10 taneden 9 u dogru olur ama bır tanesı ınsanı Allah muhafaza cehenneme getırır.