PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Yıldır Bitirilmeyen Yola Eşekli Protesto

saraçTürk
03-01-2008, 00:54
30 Yıldır Bitirilmeyen Yola Eşekli Protesto
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Resmi büyütmek için tıklayın (Only the registered members can see the link) Zile'de Faaliyet Gösteren Zile Tv Yönetim Kurulu ve Çalışanları, Yapımı 30 Yıldır Tamamlanamayan Zile -Alaca - Ankara Yolunu Eşek Üstünde Protesto Ettiler.

Zile'de faaliyet gösteren Zile Tv yönetim kurulu ve çalışanları, yapımı 30 yıldır tamamlanamayan Zile -Alaca - Ankara yolunu eşek üstünde protesto ettiler.

Yerel Tv Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gülbasar, açıklamasında, bu yıl, 1976 yılında yapım programına alınmasından itibaren bu zamana kadar bakanlar, başbakanların gelip açılış yaptıklarını, en kısa zamanda kendi iktidarları zamanında tamamlayacaklarına dair vaatlerde bulunduklarını söyleyen Gülbasar, 'Bu yol sadece Zile'nin değil, Ünye Akkuş üzerinden tüm karadeniz'i Ankara'ya 100 km daha yaklaştıracak önemli bir yol. 40 km'lik yol her halde 40 yılda tamamlanacak, bu yol yapımı tamamlanmazsa daha değişik eylemlerle kamuoyuna çıkacağız' dedi. (Cihan Haber Ajansı) 02.01.2008 14:49 [1160793]

cetindeniz
03-01-2008, 01:00
Bu zaman zarfında neden Zile halkı protesto etmedide bu günlere kadar getirdi olayları birazda suç onların deyilmi

saraçTürk
03-01-2008, 01:02
Bu zaman zarfında neden Zile halkı protesto etmedide bu günlere kadar getirdi olayları birazda suç onların deyilmi

Aynen öyle yan gelip yatmışlar