PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sırasında Hakem Köpeğe Kırmızı Kart Gösterdi...!

ruzgarm
03-01-2008, 15:02
Köpeğe kırmızı kart gösterdi
Hakem maçın ortasında sahaya giren köpeğe kırmızı kart gösterince bakın köpek ne yaptı

03.01.2008 12:08
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde okullar arası futbol maçında hakem, sahaya giren köpeğe kırmızı kart gösterdi.

Metin Oktay Stadı'nda Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu ve Fatih İlköğretim Okulu arasında yapılan maçın 25. dakikasında sahaya köpek girmesi
üzerine futbolcular kaçmaya başladı. Oyunu durduran hakem Erol Selamet, sahada karşı karşıya kaldığı köpeğe kırmızı kart gösterdi.

Selamet, 0-0 devam eden maçın 25. dakikasında futbolcuların bir anda ''köpek var'' diyerek panik halde koşuşturmaya başladığını belirtti.

Çocukların telaşını önlemek ve korkularını azaltmak adına düdüğünü uzun aralıklarla çalarak köpeğin dikkatini üzerine çekmeye çalıştığını ifade eden Selamet,''Köpek düdük sesini duyunca aniden durdu, aramızda yaklaşık 5 metre mesafe vardı. Gerilen havayı yumuşatabilmek adına göz göze geldiğim köpeğe
kırmızı kart gösterdim. O da kartın anlamını biliyormuş gibi arkasını dönüp sahayı terk etti'' dedi.

Köpeğin sahayı terk etmesinin ardından hakem atışıyla kaldığı yerden devam eden maçı Fatih İlköğretim Okulu 2-1 kazandı.

Öte yandan, hakem Erol Selamet, daha önce Kocaeli 2. Amatör Küme'de oynanan bir maçta kramponu sıktığı için oyundan çıkmak isteyen futbolcuya kendi
kramponlarını vererek oyuna devam etmesini sağlamıştı.

AA

MUTAF
03-01-2008, 16:32
Garİp Bİr Hakem :)