PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BAff dvb 4000 plus yardım!!

sercantural
07-01-2008, 15:30
Arkdaşlar bende baff dvb 4000 plus var ve aldığımız adam bütün şifreleri çözüyor dedi fakat çoğu şifreyi çözmüyor gereksiz bir kaç tane kanalın şifresini çözüyor. 9339 yapıp *** bölümüne giriyorum fakat elle girebilceğim bir *** hiiçbiryerde bulamadım. yardımcı olurmusunuz???? ayrıca card sharing ne işe yarıor?? bu işlerde yeni olduum için bilmioyorum yardım ederseniz sevinirim..

TUNCAY YILDIRIM
07-01-2008, 15:35
Card sharing, internet bağlantısı ile bazı şifreli kanalların çözülmesine yarar, aldığın ethernetsiz ise rs232 ile pcye bağlayarak sharing yapar,

o modelin yeni yazılımı henüz çıkmadı, bugün yarın çıkar, şuanki yazılımla sisrusdaki hustleri izlersin, elle girebileceğin pek *** yok,

polsat auto ve tps auto yazılımı yakında çıkar, bugün yarın

ozay_74
09-01-2008, 12:03
Arkdaşlar bende baff dvb 4000 plus var ve aldığımız adam bütün şifreleri çözüyor dedi fakat çoğu şifreyi çözmüyor gereksiz bir kaç tane kanalın şifresini çözüyor. 9339 yapıp *** bölümüne giriyorum fakat elle girebilceğim bir *** hiiçbiryerde bulamadım. yardımcı olurmusunuz???? ayrıca card sharing ne işe yarıor?? bu işlerde yeni olduum için bilmioyorum yardım ederseniz sevinirim..

Arkadaşım yumatu IQ serisi 1.3.82 yazılımı çıkmış.Deneyen arkadaşlar çalıştığını söylüyorlar.Tps,polsat,srg ler auto .Bu programı yine Baf yada yumatu IQ yükleme loderi ile yükleyip seyredebilirsin.Ayrıca ben halen 1.3.78 yazılımını kullanıyorum TPS ve SRG de sorun yok.:45:

Saygılar,