PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saldırının Faili Yakalandı...

ahmeTTaşar
08-01-2008, 13:53
SALDIRININ FAİLİ YAKALANDI.
Diyarbakır'daki patlama

Only the registered members can see the linkır Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından gerçekleştirilen operasyonda 7 kişi yakalandı.

Diyarbakır'daki bombalı saldırının failinin yakalandığı bildirildi. Yakalanan teröristin uzun süre Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü kamplarında eğitim aldığı kaydedildi.

Dün akşam saatlerinde yapılan operasyon sonucu ele geçirilen bombacının
örgüt kalplarında uzun süre bomba ve silah eğitimi aldığı tespit edildi. Yakalanan şahsın, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu sürüyor.

Habertürk...

Zanlı OLay Yerinde..
Diyarbakır'daki bombalı saldırının zanlısı olarak yakalanan kişi, yer gösterme için olay yerine götürüldü.
3 Ocak tarihinde askeri servis aracına yönelik düzenlenen saldırı ile ilgili emniyet müdürlüğünce düzenlenen operasyonda Diyarbakır'da yakalanan kişiye yer gösterme işlemi yaptırılıyor.
Zanlı, yer gösterme için olay yerine götürüldü.
Dosya ile ilgili gizlilik kararı alındığını belirten yetkililer,
sorgulamanın sürdürüldüğünü söylediler.

Kenthaber...

osmann
08-01-2008, 14:34
alıntı
"Diyarbakır'daki bombalı saldırının failinin yakalandığı bildirildi. Yakalanan teröristin uzun süre Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü kamplarında eğitim aldığı kaydedildi."

Dtp liler "failin yakalanmasını biz daha çok istiyoruz" diyorlardı...sanki kendilerine komplo kurulmuş gibi...
şimdi ne derler acaba?
adamların hedefleri sadece türkler değil. o yörede yaşayan kürt kökenli vatandaşların bunu düşünmesi gerek...(ve bence düşünüyorlar)
selametle...

HCakir
08-01-2008, 14:38
alıntı
"Diyarbakır'daki bombalı saldırının failinin yakalandığı bildirildi. Yakalanan teröristin uzun süre Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü kamplarında eğitim aldığı kaydedildi."

Dtp liler "failin yakalanmasını biz daha çok istiyoruz" diyorlardı...sanki kendilerine komplo kurulmuş gibi...
şimdi ne derler acaba?
adamların hedefleri sadece türkler değil. o yörede yaşayan kürt kökenli vatandaşların bunu düşünmesi gerek...(ve bence düşünüyorlar)
selametle...

Evet usta o yöredeki Kürt kardeşlerimiz Pkk tarafından kandırılmaya çalışıyorlar ,umarım doğru yoldan şaşmazlar ,Haber için teşekkürler usta. :)