PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mouse'um Bozuldu......

aliharbiye
12-01-2008, 16:18
Merhaba saygı değer arkadaşlar ya kaç gündür bilgisayarımın mausı bozuk ne yaptımsada yapamadım kullandığım maus NAVİGATÖR WİRELESS OPTİCAL MOUSE hani şu dışarda besleme devresi olupta mausın bilare kendisi kablosuz olanı televizyon resiver kumandası test ettiğim alet üzerinde sinyal denemesi yaptım sinyal vermedi normalde eskiden sinyal veriyordu devreyi kontrol ettim lamba falan değiştim kablo vs olmadı acaba bu sorun neden kaynaklanıyor bilgisi olan arkadaş yardım ederse çok sevinecem ilgi alakanıza teşekkürlerimi sunarım saygılarımla aliharbiye.

OLDSMAN
12-01-2008, 17:08
Kablolu MOUSE kullan daha iyi performans alırsın.
Hemde fiyatları daha uygun ve daha ucuz.
Tamir olsa bile eski durumuna zor gelir

:sunglasses2:

pencere77
12-01-2008, 17:56
kablolu mouse daha iyi bence.elektronik arıza olabilir

aliharbiye
12-01-2008, 18:01
ya kablolu maus var bendede bayaenmiyorum ya arkadaşlar çok hafif ve kalitesiz gibime geliyor ama o bozulanı kabloluya nazaran biraz daha ağır ve inanın kullanırsanız asla vaz geçemesiniz harika bişey ya yinede saolun arkadaşlar.

OLDSMAN
12-01-2008, 18:03
Tercih sizin ZEVKLER ve RENKLER TARTIŞILMAZ

®adakoglu
12-01-2008, 18:17
Mausun pillerini kontrol et,Piller bitmiş olabilir.
Mausların tamiri ile Kimse uğraşmaz yenisi daha uçuza geliyor.Yenisi 5 Dolar

aliharbiye
12-01-2008, 19:04
Mausun pillerini kontrol et,Piller bitmiş olabilir.
Mausların tamiri ile Kimse uğraşmaz yenisi daha uçuza geliyor.Yenisi 5 Dolar
Aynısının fiatını sordum 30 milyon dediler bana neyseki sorunumu hallettim ilginize çok teşekkürler ediyorum arkadaşlar....driverleri kaldırıp yeniden yükleme yaptıktan sonra oldu.

HCakir
12-01-2008, 19:05
Aynısının fiatını sordum 30 milyon dediler bana neyseki sorunumu hallettim ilginize çok teşekkürler ediyorum arkadaşlar....driverleri kaldırıp yeniden yükleme yaptıktan sonra oldu.

Sevindim ,bi daha problem çıkarmaz inşallah. :)