PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bombacı yüzsüz çıktı

savaş17
12-01-2008, 17:00
Diyarbakır bombacısı yüzsüz çıktı. Zanlı ifadesinde bakın ne dedi?
Diyarbakır'da 3 Ocak tarihinde 6 kişinin ölümü, 67 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan bombalı saldırıyı gerçekleştiren ‘Botan' kod adlı 24 yaşındaki PKK'lı Erdal Polat ile birlikte toplam 7 zanlı tutuklandı, 1'i serbest bırakıldı. PKK bombacısı Polat, adliyede pişman olmadığını belirterek ayrıntılı bilgi verdi.

Polat sorgusunda "Askeri araca yönelik yapılan eylemden dolayı pişman değilim, sadece siviller zarar görmesine üzülüyorum." dedi.

Diyarbakır'ın Lice İlçesi kırsalında gizlediği bombayı başka eylemde kullanmayı planladıklarını belirten Polat, “Belirlenen bir hedef yoktu. Ancak planlama yaparak eylem şeklini belirleyecektik. Ben Diyarbakır’ın Silvan ilçesi kırsalındaki ‘Şehit Kendal' alanındayken geçen Haziran ayında köy korucularıyla çatışmaya girdik.

Bu çatışmada bölge komutanımız ‘Tekoşer' kod adlı Bedri Odabaşı ile manga komutanımız Suriye uyruklu Cihat kod adlı Velit Meiş öldürüldü, bu çatışmada ben de ağır yaralandım. Üzerime atılan el bombası nedeniyle halen vücudumda 27 şarapnel parçası var. Sağ elim ve dirsekten aşağısı sakat kaldı'' dedi.

HCakir
12-01-2008, 17:03
Bölge komutanıymış , odabaşıymış Allah topunuzun Cezasını versin vatansız köpekler.

Ya bu adamlar yakalanınca polis bi güzel okutuyodur bunları bari idam yok güzelce okşasınlar. :D Teşekkürler. :)

zabataygatör
12-01-2008, 17:54
serefsiz kopekler.gidin ulkemizden

pencere77
12-01-2008, 17:57
bunların beynini yıkayıp maşa olarak kullanıyorlar bence.yazık çok yazık .