PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-Smart Yabancı Kanallar

sethbyhacker
17-01-2008, 00:52
ya ben d-smart kurdum da sadece turk kanalları var o da yarım yamalak.yabancı kanallar ise hiç yok ve benim için önemli olan yabancı kanallar sürekli izlediğim belgeseller artık yok,müzik kanalları da öyle(viva'yı izleyemiyorum :( ). eski dijitalde hep izlediğim kanalları simdi izleyemiyorum.bi arkadasda bana sdece 35-40 civarı yabancı kanalı oldugunu soyledi.acaba bizde mi bir sorun var yoksa d-smart ın kendi olayı mı bir türlü anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.yetkili servis demeyin köy gibi yerde yasıyorum :)

f47xfenerli
17-01-2008, 03:31
ya ben d-smart kurdum da sadece turk kanalları var o da yarım yamalak.yabancı kanallar ise hiç yok ve benim için önemli olan yabancı kanallar sürekli izlediğim belgeseller artık yok,müzik kanalları da öyle(viva'yı izleyemiyorum :( ). eski dijitalde hep izlediğim kanalları simdi izleyemiyorum.bi arkadasda bana sdece 35-40 civarı yabancı kanalı oldugunu soyledi.acaba bizde mi bir sorun var yoksa d-smart ın kendi olayı mı bir türlü anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.yetkili servis demeyin köy gibi yerde yasıyorum :)

size biri d-smarta yabancı uyduda balgesel mi seyredeceksiniz dedi
normal fta kanallrı bile almazken sen çok şey istiyon arkadaşım
hotbird taradığını düşünürsek toplam kanal sayın 799 olur
okadar eyerki belgesel istiyorsan var zaten d-smarta kendi paketinin içinde
animalplanet discovery science civilisatio gibi tyemetik kanallar var türksatta:sunglasses2:

sethbyhacker
17-01-2008, 21:35
size biri d-smarta yabancı uyduda balgesel mi seyredeceksiniz dedi
normal fta kanallrı bile almazken sen çok şey istiyon arkadaşım
hotbird taradığını düşünürsek toplam kanal sayın 799 olur
okadar eyerki belgesel istiyorsan var zaten d-smarta kendi paketinin içinde
animalplanet discovery science civilisatio gibi tyemetik kanallar var türksatta:sunglasses2:

ya sorun belgesel kanalları değil.hiç yabancı kanal cıkmaması sorun...diyorum ki acaba bizmi ayarlamayı bilmiyoruz. burada teknik servis olmadıgı için herseyi elimizden geldigince yapmaya calsııyoruz yani ;)

wynalda
25-01-2008, 09:46
Hotbird uydusuna bakan 2. canaginiz varsa, D Smart Müsteri hizmetlerini ararsanız size yardımcı olurlar.