PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayar açılışta görev yöneticisini açıp kapatmadan hiçbir iş yapmıyor.

alusta
19-01-2008, 13:34
Açılışta herşey normal görünüyor. Ancak işlem yapınca , örnek bir sayfa açıyorum. Sayfa açılıyor, faka başka bir işlem yapılamıyor, donup kalıyor. Kapatma dahi yapmıyor. Ancak görev yöneticisini açıp, kapatınca herşey normale dönüyor. Sorun nerede ki?

®adakoglu
19-01-2008, 13:37
Açılışta herşey normal görünüyor. Ancak işlem yapınca , örnek bir sayfa açıyorum. Sayfa açılıyor, faka başka bir işlem yapılamıyor, donup kalıyor. Kapatma dahi yapmıyor. Ancak görev yöneticisini açıp, kapatınca herşey normale dönüyor. Sorun nerede ki?

Bilgisayarını güncel virüs proğramı ile tarattır.
Digen altarnetif sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

gacvokem
19-01-2008, 13:38
internet sayfasından bahsediyorsanız virüsyada ben zeri pc bulaşmış olabilir pc antivirüs programıyla temizleyin önerim kasperskidir

alusta
19-01-2008, 16:43
Hayır, formattan sonra yapmaya başladı. Tekrar format attım. Normal başlıyor, hangisi olursa olsun, bir pencere açıyorum, ondan sonra başka iş yapılmıyor, ta ki görev yöneticisini aç kapa yapana kadar. Virüs konusunu da epey denetledim birşeye ulaşamadım. Son olarak dvd writer eklemiştim ondan şüphe etmelimiyim?