PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardım...

BLADE01
21-01-2008, 23:42
Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum,en uygun burayı gördüm kusura bakmayın...

Arkadaşlar bana bugün bir zarf gelmiş Reader's Digest yazan sarı bir zarf, zarfta çekilişe hak kazandınız diye iki adet kağıt çıktı içinden.
Benim adresimi nasıl bulmuşlar anlamadım, ve ilerdeki günlerde ikinci bir zarf daha geleceği yazıyor.Ve ondan sonra çekiliş bana çıkarsa büyük bir ödül kazanacakmışım para olarak.Bunu internette araşatırdım Reader's Digest büyÜk bir amerikan kitabeviymiş kendi reklamlarını tanıtmak için böyle bir şey düzenlemişler.Acaba ne kadar doğru bilmiyorum.Bunu size anlatmamın nedeni belki sizlerede böyle bir zarf gelmiş olabilirmi...Yada duymuş olabilirsiniz...
Eğer bu konuyla ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın teşekkürler...

HCakir
21-01-2008, 23:48
Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum,en uygun burayı gördüm kusura bakmayın...

Arkadaşlar bana bugün bir zarf gelmiş Reader's Digest yazan sarı bir zarf, zarfta çekilişe hak kazandınız diye iki adet kağıt çıktı içinden.
Benim adresimi nasıl bulmuşlar anlamadım, ve ilerdeki günlerde ikinci bir zarf daha geleceği yazıyor.Ve ondan sonra çekiliş bana çıkarsa büyük bir ödül kazanacakmışım para olarak.Bunu internette araşatırdım Reader's Digest büyÜk bir amerikan kitabeviymiş kendi reklamlarını tanıtmak için böyle bir şey düzenlemişler.Acaba ne kadar doğru bilmiyorum.Bunu size anlatmamın nedeni belki sizlerede böyle bir zarf gelmiş olabilirmi...Yada duymuş olabilirsiniz...

Ortalıkta çok çakal var ben sana güvenme derim , Tv lerde izliyoruz insanların evlerine iyi niyetliymiş gibi girip boşaltılıyor ve diğer olaylar vs vs.

İyice emin olduktan sonra katılın derim , İyi geceler.

Kemal Turan
22-01-2008, 00:27

Aman kendini kolla. HCakir in dediği gibi çok çakal var. Bir kaç sene evvel annemede gelmişti. Yaşlı kadın olduğu için bir şey anlamadan bir sözleşme imzaladı. Bir sürü mal satın almak için. Hemen notere gidip sözleşmeyi feshettirmiştik. Bir şey imzalama, imzaladıysan bir hafta içinde notere gidip sözleşmeyi iptal ettir.

kucer06
22-01-2008, 00:37
HÇakır kardeşime tamamen katılıyorum dikkatli ol.