PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık Uydu malzemeleri

cihat çapa
22-01-2008, 01:02
Only the registered members can see the link
cihat60@hotmail.com

1- Orijinal beyaz opos 1.05 kart ==> 40 ytl
2- Irdeto modül =====> 35 ytl
3- Irdeto modülle kullandığım kart ===> 20 ytl ( Bildiğim kadarıyla fun kart )
4- Phoenix yazıcı ===20 ytl

Hepsini aynı şahıs alması durumunda ==> 100 ytl

Not: Kargo alıcıya aittir

cetindeniz
22-01-2008, 01:32
Bu modülleri satman biraz güç olacak artık devride kapandı biliyorsun

Simba
22-01-2008, 01:35
Orijinal beyaz opos 1.05 kart ==> 40 ytl demişsinde arkadaşım valla 1 ytl bile edermi oda meçhul yinede hayırlı satışlar biraz zor

cihat çapa
25-01-2008, 15:11
Orijinal beyaz opos 1.05 kart ==> 40 ytl demişsinde arkadaşım valla 1 ytl bile edermi oda meçhul yinede hayırlı satışlar biraz zor

Kardeşlerim sağolun bayağı yardımcı oldunuz doğrusu...

Demekki millet sizin kadar bu işleri bilmiyor.

Simba
25-01-2008, 15:15
Kardeşlerim sağolun bayağı yardımcı oldunuz doğrusu...

Demekki millet sizin kadar bu işleri bilmiyor.
Ben opos kart için demiştim arkadşaım mesajımı iyi oku:46:

cihat çapa
25-01-2008, 15:59
Mesajını iyi okudum.O kişinin teklif ettiği paket içinde opos kartta var

cinbo
25-01-2008, 16:02
arkadaşım kafamı buluyorsun o yazdığın malzemlerin şuan demo olarak vitrinde kullanabilirsin yinede sen bilir kızma

cihat çapa
31-05-2008, 12:05
Konu halen günceldir..Bilginize

cihat çapa
17-07-2008, 11:28
Konu Günceldir....

veyselbakan
17-07-2008, 11:37
arkadaşım kafamı buluyorsun o yazdığın malzemlerin şuan demo olarak vitrinde kullanabilirsin yinede sen bilir kızma

arkadaşlar fikirlerimizi bildirirken lütfen karşımızdaki insanı rencide etmeyelim her malın bir alıcısı vardır evet belkide arkadaşın söylediği fiyatlar fazladır ama neticede malzemeler onun ve dilediği rakama satabilir netice zorla kimse kimseye bir şey satmıyor bir ytl meselesine gelince bu arkadaş bakkaldan ciklet satmıyor lütfen sizlere yakışan meseleye daha olgun yaklaşmak hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım!!:(

sro071
17-07-2008, 11:57
ukalaca mesaj yazma!!!! UMUTER

umuter
17-07-2008, 13:15
arkadaşlar alıcı kişiler varsa sadece onlar yorum yazsın bu tür yerlere onun dışında rencide etmek için alay etmek için kimse yazmasın o tür mesajlar silinecektir bilginize!!!!
sonuçta burası alım satım yeri küçük düşürücü sözler yazmasın kimse gerek yok almayanda bi şey yazmak zorunda değil !!!

cihat çapa
17-07-2008, 16:33
arkadaşlar alıcı kişiler varsa sadece onlar yorum yazsın bu tür yerlere onun dışında rencide etmek için alay etmek için kimse yazmasın o tür mesajlar silinecektir bilginize!!!!
sonuçta burası alım satım yeri küçük düşürücü sözler yazmasın kimse gerek yok almayanda bi şey yazmak zorunda değil !!!

arkadaşlar fikirlerimizi bildirirken lütfen karşımızdaki insanı rencide etmeyelim her malın bir alıcısı vardır evet belkide arkadaşın söylediği fiyatlar fazladır ama neticede malzemeler onun ve dilediği rakama satabilir netice zorla kimse kimseye bir şey satmıyor bir ytl meselesine gelince bu arkadaş bakkaldan ciklet satmıyor lütfen sizlere yakışan meseleye daha olgun yaklaşmak hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım!!:(

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Bu arada sro071'in yazdığı mesajı göremedim.Editlendiğine göre pek iyi mesaj değil herhalde.Kusura bakmayın ama aynen kendisine iade etmek istiyorum.....

mcengel
17-07-2008, 16:53
merhaba malzemeyi satan arkadaş malz.satışa çıkarmış ama bilmeyen bir kişiye satmış olursa ayıp olmazmı benim fikrim slm.

cihat çapa
17-07-2008, 16:57
merhaba malzemeyi satan arkadaş malz.satışa çıkarmış ama bilmeyen bir kişiye satmış olursa ayıp olmazmı benim fikrim slm.

Kardeşim,nedemek istediğini anlamış değilim,ne varki bilmeyen bir kişi eğer bunları alıyorsa,o kişiye bunları satmış olmanın ne gibi ayıp tarafı olur acaba.

veyselbakan
17-07-2008, 17:16

arkadaşlar bu arkadaşımızı tanımam öncelikle onu ifade edeyimki yanlış anlaşılmasın bu formda hepimiz arkadaşız diyorsunki bilmeyen bir kişiye satarsa ayıp olmazmı arkadaş uydu malzemeleri satıyor ve 100 ytl istiyorum diyor sabahtan beri arkadaşa söylenmeyen kalmadı ben onun avukatıda değilimama doğrularıda eğrileride direkt söyleyen biriyim benim takılı kaldığım yer usluplar birbirlerimize fikirlerimizi beyan ederken kırıcı olmayalım burası seviyeli ve gerçekten kaliteli bir form şimdi bu işi bilmeyen bir insan elma yada armut alır gibi bu malzemeleri 100 ytl verip almaz eğerki ihtiyacı varsa bir bilene sorup danışır zaten arkadaş malzemelerin fotoğraflarınıda göndermiş neticede gizli kapaklı bir iş yapmıyor o bilmeyen arkadaş bilirkişiye uygunmu diye sorar işine gelirse alır gelmesse almaz bu kadar basit herkese saygı ve sevgilerimi ifade ederim

ONALP38
17-07-2008, 19:13
bunlar bi işe yaramıyor be kardeş

cihat çapa
18-07-2008, 18:06
bunlar bi işe yaramıyor be kardeş

Kardeşim,Yaramıyorsa almazsın olur biter.İllaki birşeyler yazmak zorunda değilsin.....

cihat çapa
24-09-2008, 05:33
Konu Halen günceldir..........:45:

badtempered
24-09-2008, 08:27
adam opos kartı ne yapsın :D

manyak mı?

erdemkoruklu
24-09-2008, 09:30
Merhaba arkadaşım bu satışa çıkardığınız malzemeler güncelliğini yitirmiş malzemelerdir. Şu anda kullanılmıyor. Yinede alacak olan arkadaşımızın belki bir bildiği vardır. (Bu yazıyı sizinle alay etmek yada rencide etmek için yazmadım.) Saygılarımla

cihat çapa
20-10-2008, 22:48
Arkadaşlar uydu malzemeleri satılmıştır,Bilginize;

Yetkili arkadaşlar konuyu kapatabilirler.

CABBARİ
21-10-2008, 10:54
Satıldıgına Göre Alana Satana Hayırlı Olsun!!!

Konu Kapanmıştır!!!!