PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siyaset meydanına terörist Konuk oldu

Simba
25-01-2008, 00:33
Siyaset meydanına terörist Konuk oldu şu anda konusuyor SHOW TV DE

cetindeniz
25-01-2008, 01:04
Bende şu an meraklan izliyorum

MUTAF
25-01-2008, 01:31
adamların ne kadar lanet bir kör cahil olduklarını anlatıyorlar.!!

osmann
25-01-2008, 10:38
çok çok enteresan açıklamaları oldu. dün gece yarıma kadar seyrede bildim. (malum iş var)
Uçakların türkiyeden kalkacağı zamanı haber alıyorlarmış? nasıl acaba?
apo nun 3 ayda bir avukatı ile yaptığı görüşme hepsine ulaşıyormuş...vs.vs.
bu adamın anlattıkları ile ilgili olarak yetkili kurumlar bir araştırma yapıyorlarmıdır acaba? bu teröristler nasıl uçakların kalktığını haber alıyorlardiye..uçağı bilen kara ordusununda ne zaman operasyon yapacağını bilir.
sakın büyük ve kadim dostumuz! abd istihbarat veriyorum diye önce teröristlere "türkler uçakla gelecekler hazırlanın" diyor olmasın?
selametle...

gacvokem
25-01-2008, 11:06
çok çok enteresan açıklamaları oldu. dün gece yarıma kadar seyrede bildim. (malum iş var)
bu adamın anlattıkları ile ilgili olarak yetkili kurumlar bir araştırma yapıyorlarmıdır acaba? bu teröristler nasıl uçakların kalktığını haber alıyorlardiye..uçağı bilen kara ordusununda ne zaman operasyon yapacağını bilir.
sakın büyük ve kadim dostumuz! abd istihbarat veriyorum diye önce teröristlere "türkler uçakla gelecekler hazırlanın" diyor olmasın?
selametle...
:45:
Amerikayı dostumuzmu zanediyouz:46:

Kemal Turan
25-01-2008, 12:37
selametle...

Uçakların kalktığı hava alanlarını gözleyen adamları var anında telefonla haber veriyorlar. Son harekatlarda telefon sinyallerini bozup öyle harekat yaptılar.

osmann
25-01-2008, 14:47
Uçakların kalktığı hava alanlarını gözleyen adamları var anında telefonla haber veriyorlar. Son harekatlarda telefon sinyallerini bozup öyle harekat yaptılar.

sinyaller bozuldu ise gözetleyenler haber verememiştir.
dediğim gibi büyük ve kadim pislik amerika bize verdiği istihbaratı karşı tarafada vermiş olmasın? tavşana kaç tazıya tut misali...

ne zaman vaz geçeceğiz şu abd ve ab sevdasından. bari memleket elimizdeyken bir vazgeçsek...

CABBARİ
25-01-2008, 15:17
izleyemedim ama inşallah tekrarı verilir bende çok merak ettim dogrusu
selametle

ozay_74
25-01-2008, 15:24
selametle...

Görüşünüze aynen katılıyorum.Kim amerika mı dostumuz.
Saygılar,

zabataygatör
25-01-2008, 16:00
izleyemedim ama inşallah tekrarı verilir bende çok merak ettim dogrusu
selametle
video paylasim sitelerine duser yakinda

umuter
25-01-2008, 16:21
zaten bunca zamandır terörün bitmemesinin ya da yapılan operasyonların etkili sonuç vermemesinin en büyük nedeni teröristlerin askerimizn yapacağı herşeyden önceden haberdar olup ona göre tedbir almalarından kaynaklanmıştır

osmann
25-01-2008, 18:20
:45:
Amerikayı dostumuzmu zanediyouz:46:

yazımda ünlem işareti koymuştum. (sözde büyük ve kadim dostumuz anlamına gelsin diye) gerçi memleketimizde bazı vatandaşların gerçekten dostu ama bizim değil evellallah...selametle...

HCakir
25-01-2008, 18:32
Ortak düşman Amerikadır. :)

yasko
25-01-2008, 18:44
teröristin konuşmalarında açık ve net anlaşılan şudur..tezgahı kuran amerika,ipleri elinde tutan amerika...bizde maalesef onun kuklası durumuna düşürülmüşüz...yazık...