PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Yılmaz'a

sam41125646
27-01-2008, 18:52
Serkan Yılmaz Firma karalamak;gercegi yalan yanlıs insanlara aktarmaktır!Gercegi carpıtmaktır.Serkan Yılmaz isine gelmeyince mesajları silmek konuyu kapatmak nedir?Serkan Yılmaz Madem ben firmayı karalıyorum;sen Serkan Yılmaz firmayı aklamayı secme,sansur uygula forum uyesine!Mesajını sil,konuyu kilitle!Iyimi bu yaptıgın Serkan Yılmaz!

yalcinticaret
27-01-2008, 18:58
arkadasım d smart alırsın veya alırlar veya almazlar kimse zorla satmıyor almıyor bu forumda çok konu açıldı inan bir yenisine ihtiyaç yok konu tarafımdan kitlendi

Admin
28-01-2008, 00:14
Serkan Yılmaz Firma karalamak;gercegi yalan yanlıs insanlara aktarmaktır!Gercegi carpıtmaktır.Serkan Yılmaz isine gelmeyince mesajları silmek konuyu kapatmak nedir?Serkan Yılmaz Madem ben firmayı karalıyorum;sen Serkan Yılmaz firmayı aklamayı secme,sansur uygula forum uyesine!Mesajını sil,konuyu kilitle!Iyimi bu yaptıgın Serkan Yılmaz!
Kilitli konuya mesaj yazdıgım için öncelikle herkesten özür dilerim.Bu forum belirli yerlere gelmiş bir forumdur.

3 yıldır sürdürdügümüz kriterlerimiz içinde özellikle firma konusunda tum firmalara eşit oldugumuz bellidir.

A firması yada B firması bu forumu ilgilendirmez ama bu olaya siz yada başkası d smart almayın kampanyası yada d smart alırsanız pişman olur gibi kavramlar hoş degildir.

Siz yeni uyesiniz ilk mesajınız d smart karalama kampanyası olmuş.Forumda özlü eleştiriler olmuştur hatta forum yoneticisi özgün düşüncesini belirli bir cumlede (Only the registered members can see the link) söylemiştir.

Bu forumda olan tum sorumluluk bana aittir.Yani burada olacak en ufak usulsüzlükte benden sorulmaktadır.Tabi burası sanal oldugunu ve bu işin içinde olmadıgınız için sizler bilemeyebilirsiniz.

Bundan önce veya sonra bu tür konular kapatılacaktır.Eleştiri olacaktır ama bunu abartmadan

Herkese iyi gunler..