PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çankayada AtatÜrk Resİmlerİ Depoya Kaldirildi.

ibalaban
30-01-2008, 15:56
silindi

Kemal Turan
30-01-2008, 16:00
Bu kafalar daha çok şeyleri değiştirir

emmi
30-01-2008, 18:37
Merak etmeyin arkadaşlar, yakında tüm devlet kurum ve kuruluşlarından da Ulu Önderin resimleri kalkarsa hiç şaşmayın.Geçen dönemde bir milletvekili bu resimlerden rahatsız olduğunu belirtmemiş miydi?
Saygılar.

zabataygatör
30-01-2008, 18:46
niyetleri yavas yavas belli oluyor

Aziz46
30-01-2008, 19:04
niyetleri yavas yavas belli oluyor

En başından belliydi zaten niyetleri yapmak istedikleri buydu onuda yapıyolar örümcek beyinliler..atamızın yerine sarıklı çüppelilerin resmini görürseniz hiç şaşırmayın..:angry8:

bulletfromhell
30-01-2008, 20:36
kimin resmini asacaklarmış peki oraya?? Humeyni'nin mi ??? ellerinden gelse yaparlar ama o haltıda yedirmezler onlara... :mad2: :mad2: :mad2:

tracker1
30-01-2008, 20:56
dogrulugu teyit edilmişmi
bu konulara çok balıklama daldım zamanında
basının uydurma kaos yaratma politikası olma ihtimali
bu konularda pek çok oluyor çünkü

emmi
30-01-2008, 21:03
Uydurma haber değil kardeşim. Bu haberi SKYTÜRK tv de ressamla yapılan röportajı izledim. Yukarıda anlatılanların hepsi doğru ve tekrar yaptığı tabloyu da gösterdi millete. İki-üç metre uzunluğunda bir tabloydu. Basının şişirmesi filan değil, yapılan iş bu. Ya arkadaşım şunu açık açık yazınsana. Biz ATATÜRK'ün değil adını duymak, resimlerini dahi görmek istemiyoruz diye. Birilerini söylediği her yalan yanlıştan sonra basını suçlaması gibi sizlerde bu konuya hemen basının şişirmesi diyorsunuz. Ama bunları yapanları öven basına hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor maşallah.
Saygılar.

ibalaban
30-01-2008, 21:07
silindi

tracker1
30-01-2008, 21:12
Uydurma haber değil kardeşim. Bu haberi SKYTÜRK tv de ressamla yapılan röportajı izledim. Yukarıda anlatılanların hepsi doğru ve tekrar yaptığı tabloyu da gösterdi millete. İki-üç metre uzunluğunda bir tabloydu. Basının şişirmesi filan değil, yapılan iş bu. Ya arkadaşım şunu açık açık yazınsana. Biz ATATÜRK'ün değil adını duymak, resimlerini dahi görmek istemiyoruz diye. Birilerini söylediği her yalan yanlıştan sonra basını suçlaması gibi sizlerde bu konuya hemen basının şişirmesi diyorsunuz. Ama bunları yapanları öven basına hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor maşallah.
Saygılar.

emmi lütfen bu basının ne yalanlar yazdıgını hepimiz biliyoruz !!!

zorlu
30-01-2008, 21:31
dogrulugu teyit edilmişmi
bu konulara çok balıklama daldım zamanında
basının uydurma kaos yaratma politikası olma ihtimali
bu konularda pek çok oluyor çünkü

kardeş haklı olabilirsin ama her zaman aynı kannalları ve aynı basını takip etmemelisin birde kanaltürk/ulusal kanal/kanal b ve avrasya kanallarını izlemeni tavsiye ederim

emmi
30-01-2008, 21:38
Kardeşim ben bire bir yapılan röporajdan söz ediyorum. Ressam İbrahim Çallı yukardaki haberde anlatılanları bire bir mikrofana anlattı, izledim. Bunun abartmayla ne alakası var anlamadım. Ha olayları abartan basını kastediyorsan ben onları zaten izlemiyorum.
Zorlu arkadaşın dediği gib SKYTÜRK-KANALTÜRK-AVRASYA-YENİÇAĞ- ULUSAL GİBİ KANALLARI izliyorum.
Saygılar.

tracker1
30-01-2008, 21:47
SKYTÜRK-KANALTÜRK-AVRASYA-YENİÇAĞ- ULUSAL SKYTÜRK basket maçlarına bakıyorum sadece diğerlerini izlemiyorum
ara sıra bakayım bundan sonra