PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 Türk 1 Hrant etmedi

kucer06
12-02-2008, 10:15
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Alçak bir suikaste kurban giden gazeteci Hrant Dink için Türkiye ayağa kalktı. Nazi kurbanı 9 Türk için ise kimsenin gıkı çıkmadı!

Gazeteci Hrant Dink, bir yıl önce alçakça bir saldırıyla katledildi. O gün tüm Türkiye ayağa kalktı. Onbinler yüreklerinden taşan öf***i 'Hepimiz Ermeniyiz' sloganlarıyla alanlara taşıdı. Suikastin davası dün de sürdü. Kapıda yine Hrant'a sahip çıkan bir kalabalık vardı.

ONBİNLER NEREDE?
En az bu suikast kadar alçak bir saldırıda Almanya'da yaşandı. 9 Türk, evleri yakılarak öldürüldü. Adları İlyas'tı... Belma'ydı... Karanfil'di... Dün Gaziantep'te son yolculuklarına uğurlanırken Hrant suikastinde olduğu gibi 'acıyı yüreğinde hisseden' onbinler yanlarında yoktu.

HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜLER
Almanlar da onlar için 'Hepimiz Türk'üz' diye yürümedi... Üstelik yetkilileri, küstahlaşıp büyükelçimize nezaket dersi vermeye bile kalktı. Medyası, Başbakan Erdoğan'ın ziyaretini 'popstar gibi' tanımlamasıyla magazinleştirmeye çalışıp, saldırının üstünü örtmeye çalıştı.

Only the registered members can see the link

fravun
12-02-2008, 10:35
kucer06 elinesağlık sana katılyorum ölenlerin yakınlarına sabır ve başsaglıgı diliyorum ...ve şerefsizlerin hakettikleri cezayı almalarını dilerim

sistem5
12-02-2008, 11:29
9 Türk 1 Hrant etmedi başlık cok guzellllllll TÜRKÜN DÜŞMANI COK DOSTU YOK TURKÜN DOSTU OMASI İÇİN ŞERİATCILARIN BURAYI TERK ETMELERE GERİKİYOR

mehmet13
12-02-2008, 11:44
9 Türk 1 Hrant etmedi başlık cok guzellllllll TÜRKÜN DÜŞMANI COK DOSTU YOK TURKÜN DOSTU OMASI İÇİN ŞERİATCILARIN BURAYI TERK ETMELERE GERİKİYOR

çok dogru diyon malasef bu yüzden sınıfta kaldık ölenlere bas saglıgı diliyom allah rahmet eylesin saygılar

sistem5
12-02-2008, 11:51
Ne Mutlu TÜrkÜm Dİyene......

esat77
12-02-2008, 11:58
ölenlere ALLAH rahmet eylesin yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum

blntdgzl
12-02-2008, 13:19
Ben İnsanlarin Hangİ Irktan Ve Hangİ Mİlleten Olursa Olsun İnsanlarin Hunlarca Katledİlmesİne KarŞi OlduĞumu Belİrtmek İstİyorum Allah Rahmet Eylesİn

sakarxa
12-02-2008, 14:33
ab ye girecez ya hani kimseye sataşmayalım yoksa keserler sesimizi almazlar ab ye hesabı yuh yaa

HCakir
12-02-2008, 14:48

Konunun şeriatla ne alakası var onu anlayamadım?

ONBİNLER NEREDE?
En az bu suikast kadar alçak bir saldırıda Almanya'da yaşandı. 9 Türk, evleri yakılarak öldürüldü. Adları İlyas'tı... Belma'ydı... Karanfil'di... Dün Gaziantep'te son yolculuklarına uğurlanırken Hrant suikastinde olduğu gibi 'acıyı yüreğinde hisseden' onbinler yanlarında yoktu.

Türkiye'mizde Ermeni çok hemde düşündüğümüzden daha çok işte o 10.000 ' lerin hepsi ermenidir...

gezginemlak
12-02-2008, 15:11
en buyuk suç şuanda türkiyede yapılıyor halki turbanli turbansız ayırıyorlar.sonuçda ortada. bir ermeni kadar olamadık bile. o ermeninin cenazesinde yürüyenler nerde şimdi.ölenlere allah rahmet eylesin. yakınlarına baş sagligi diliyorum .esenliklerle

slaytt00
14-02-2008, 15:18
medyamız ve aydın geçinenler saolsun yabancıları bizden daha çok savunuyorlar.hey bizi duyuyormusunuz fehriye erdal serbest bırakıldı bir yürüyüşte onlara yapsanıza aydınlar gerçi sizin suçunuz yok güler sabancı birde o ülkeden kraliyet nişanı aldı ve kabul etti.
bu zamanda neden verildi acaba bu madalya avutulmamı bilemiyorum selametle