PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıldırım'dan flaş transfer müjdesi !

healing
14-02-2008, 22:26
Only the registered members can see the link
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 'Dünya çapında çok önemli yıldız bir forvetle anlaştım' dedi.

Bugüne kadar Alex, Ortega, Kezman Roberto Carlos, Hooijdonk gibi çok önemli isimleri kadromuza kattık. Önümüzdeki sezon için sırada öyle biri var ki, geldiğinde yer yerinden oynayacak.

Only the registered members can see the link[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

lordlordleon
14-02-2008, 22:40
oleyyy aziz babaaaaaaa teşekkürler

kingofsat
14-02-2008, 22:43
Hadi hayırlısı

cetindeniz
14-02-2008, 23:00
Eyer ronaldoyu söz konusu yapıyorsa dünya yıldızları fenerbahçeye gelip jöbile yapacak yaş ortalaması 30 buldu gibi

healing
15-02-2008, 20:21
F.Bahçeyi abartmayın"

Only the registered members can see the link
Sarı-lacivertli ekibin Devler Ligi'ndeki rakibi Sevilla'nın hocası Jimenez konuştu.

Şampiyonlar Ligi'nde çarşamba günü Fenerbahçe ile Şükrü Saracoğlu Stadı'nda karşılaşacak olan Sevilla'nın Teknik Direktörü Manalo Jimenez, İspanyol basınına sarı-lacivertli kulübü kızdıracak açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelerek Gençlerbirliği OFTAŞ maçını izleyen hatta Fenerbahçe'nin Aurelio ile kazandığı penaltı sonrası tribünde gülen Jimenez, "Fenerbahçe, ancak İspanya 3. liginde oynayabilecek bir takıma karşı galibiyet aldı. Asla abartılmamalı. Çünkü karşılarında çok zayıf bir ekip vardı. Bu da Türkiye liginin kalitesini gösteriyor. Ortaya koydukları bu futbolla bizi elemeleri zor olacak" dedi. İspanyol çalıştırıcı sarı - lacivertli ekibin son oynadığı maçları hem kendisinin, hem de yardımcısının izleme fırsatı bulduğunu ancak rakipleriyle arasındaki aşırı kalite farkının hemen ortaya çıkmasından dolayı yeterli fikir sahibi olamadığını da ifade etti.

-STADA ÖVGÜLER YAĞDIRDI-
Türkiye Ligi'nde 3 tane kaliteli takımın bulunduğunu kaydeden Sevilla'nın çalıştırıcısı, "Bu yüzden Fenerbahçe'nin oynadığı maçların Şampiyonlar Ligi için ölçü olmayacağını biliyorum. Grupta çok önemli sonuçlara imza atmaları bunun göstergesi. Ancak bizim daha şanslı olduğumuzu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin ortaya koyduğu futbolda yabancıların büyük payı olduğunu da vurgulayan Jimenez, bazı isimlerin kendisini korkuttuğunu ancak bu oyunculara alınacak özel önlemlerle turu geçeceklerini söyledi. Jimenez, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın kendisini hayran bıraktığını, Fenerbahçe'nin geleceğe büyük yatırımlar yapan bir kulüp olduğunu belirtti.

Only the registered members can see the link[1]:

:8[1]::8[1]::8[1]:

Ligtv.com.tr

sarıkanarya_41
17-02-2008, 19:55
senı saracoglu cımlerıne gomerız o laflarını hatırlar pısman olursun sonra...

erdal1988
17-02-2008, 20:09
boşver konuşsunki doping olsun futbolculara

mehmet07
17-02-2008, 20:15
adamda para çok alır ama para saadet getirmiyor bak aslanın gençlerine ruhları ile oynuyor esas iş ruhta bitiyor

sarıkanarya_41
17-02-2008, 20:31
denız baykalla akraba lıgın mı varda topıgı karıstırmaya calısıyorsun muhalefet olma bak macınızda ertelendı topıgınde bu konu ılı ılgılı yorum yapsan sence ıyı olmazmı.ama yanlıs anlama ıstedıgın topık te dolasabılırsın senıde senın gıbı ruhlu ınsanlarıda sevıyorum kb.saygılar suat oskay.

sarıkanarya_41
17-02-2008, 20:35
neyse bu guzel ortamda atısarak banlanmaya nıyetım yok yonetıcıden ve arkadaslardan ozurdılerım.bızım ruhumuzda fair play duyguları var.çünku bız buyuk fenerbahcelıyız.dunya kulubumuz carsamba gunu turkıyeyı sevınce bogacak.cocuklarımız yarınlarda fenerbahce askıyla yasayacak.

kanarya6760
05-03-2008, 21:51
ağzı olan konuşuyor

spiderman558
06-03-2008, 02:01
aziz başkanın transferi brezilyalı değil ukraynalı yıldız chelse li

nusret02
06-03-2008, 09:04
de hadi hayırlısı