PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DSmart hakkında gorus,onerilerim

driosiop
15-02-2008, 04:23
Sanal reklam cok cıkıyo bunu engelleyemiyoruz dimi.Bide cok tekrar var diziler felan eski bunlara bi care bulunsun istiyorm

driosiop
15-02-2008, 04:24
gs macında sanal reklam cok cıktı dsporda ınu diyorm

Admin
15-02-2008, 04:26
Az önceki konudan lütfen devam edelim.Şikayetlerinizi Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) üzerinden iletiniz.Bizim bir fonksiyonumuz yok d smart ile ilgili.Keşke sahibi ben olsamda isteklerinize yerine getirsem.

d smart olarakta bu forum googlede öne cıktıgı için herkes maillerde veya forumda konu acılımı oluyor.Bu forumun d smart ile alakası yoktur.Biz yaşanan sorunlara çözüm bulabiliriz. Frekans sorunu canak vs gibi

driosiop
15-02-2008, 04:29
sagolun sagolun.bisey sorcam cok ugrastım ama kanal sıralamasını beceremedim servise gotur dediler bisey olmasın alıcıma diye goturemedm napim evet bu forum cok iyi dsmart forumu olarak baska forum yok bukadar cok konulu

Admin
15-02-2008, 04:32
D smartta kanalları sıralayamazsınız.D smart kanalları kendi sırılıyor malesef

driosiop
15-02-2008, 04:33
prdn yanlıs gitti msj galba

Admin
15-02-2008, 04:35
Arkadaşım burası bir forum chat alanı degil Msn gibi kullanmayınız.Bizler sizlerin sorunlarına kendi bilgimiz yettigince yardımcı oluyoruz.Gecenin saat.3.30 u yardım ediyoruz bunu düşünün yani.Yoksa bu sekil devam ederseniz d smart sayfasından yasaklarım sizi