PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forum yöneticilerine danışmak istiyorum.

osmann
15-02-2008, 14:57
aynı makinadan (pc) başka bir rumuzla kayıt olunabiliniyormu?
(şirkette şöför bir arkadaşımda foruma üye olmak istiyor. şirkete geldikçe girecek...benim ismimle girmesini istemiyorum.) teşekkürler...

CABBARİ
15-02-2008, 15:01
olabilir neticesinde ıp ler aynı olacak ama her halukarda 2 nickle forumda yazı yazmak yasaktır sizlere güveniyoruz
selametle

osmann
15-02-2008, 18:11
olabilir neticesinde ıp ler aynı olacak ama her halukarda 2 nickle forumda yazı yazmak yasaktır sizlere güveniyoruz
selametle

iki nickle yazı yazılacak ama?
nasıl olacak?
ben yokken o yazacak...
sonra bişey olur bende banlanırım diye soruyorum...
selametle...

Mehmet Kaynaklı
15-02-2008, 18:25
bir sorunda iki nicide banlarız olur biter :wave:

osmann
15-02-2008, 18:34
bir sorunda iki nicide banlarız olur biter :wave:

mehmet hocam ne kadar şakacısın... :)
şaka da olsa banlanmamak için ciddi ciddi soruyorum.
yoksa adama olmuyor diyeceğim.

zabataygatör
15-02-2008, 18:34
iki nickle yazı yazılacak ama?
nasıl olacak?
ben yokken o yazacak...
sonra bişey olur bende banlanırım diye soruyorum...
selametle...
bu istegini yoneticiler kabul ederse yukarda sagda cikis yap butonuna tikla.diger isimle giris yap.ayni anda kullanamazsin

Admin
15-02-2008, 18:42
Her nikten uye kendisi sorumludur.Bir pc den 10 tane uyelikte yapın sorun olmaz.Ama sorun yaratırsanız pc bilgilerinizi biz banlarız.

osmann
15-02-2008, 18:44
bu istegini yoneticiler kabul ederse yukarda sagda cikis yap butonuna tikla.diger isimle giris yap.ayni anda kullanamazsin

biliyorum arkadaşım..ama adam bir halt karıştırırda banlanırsa benim makinamdan ben tekrar giriş yapabilecekmiyim?
malum tartışmalar bazen hararetli oluyor. ben bir kez banlanmıştım.

mmeett
08-03-2008, 15:18
arkadaşlar ben nasıl konu açıldığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler

tike®
08-03-2008, 15:27
arkadaşlar ben nasıl konu açıldığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler
Girdiğiniz sayfanın alt ve üst tarafında buluna Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) iconuna tıklayın açarsınız.:)

Denemeleriniz için Only the registered members can see the link burayı kullanabilirsiniz.

DEJAVU®42
09-03-2008, 04:03
biliyorum arkadaşım..ama adam bir halt karıştırırda banlanırsa benim makinamdan ben tekrar giriş yapabilecekmiyim?
malum tartışmalar bazen hararetli oluyor. ben bir kez banlanmıştım.

bir halt karıştıracak adamı ne diye kendi pcden üye yapıyorsun kardeş ozman demekki bir halt karıştırmaya meyili bir kişi güvenemiyorsun sen kimseyi kendi pcden üye yapma bence kötü sonucla karşılaşma...

mmeett
10-03-2008, 12:09
Girdiğiniz sayfanın alt ve üst tarafında buluna Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) iconuna tıklayın açarsınız.:)

Denemeleriniz için Only the registered members can see the link burayı kullanabilirsiniz.

teşekkürler

thebest01
11-03-2008, 19:39
avatar resmi yükleyebiliyormuyum yükleyebiliyorsam nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim ( resim yüklemekle aynı şekildemi yükleyeniyor ? )

Simba
11-03-2008, 19:41
avatar resmi yükleyebiliyormuyum yükleyebiliyorsam nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim ( resim yüklemekle aynı şekildemi yükleyeniyor ? )
Foruma avatar yuklenmiyor.Olan avatarlardan secebilirsiniz..

thebest01
11-03-2008, 19:48
Foruma avatar yuklenmiyor.Olan avatarlardan secebilirsiniz..

teşekkürler

sarıkanarya_41
11-03-2008, 21:41
az once bır arkadas benım kısılık haklarıma yazılarıma hakarette bulundu boyle rendıce edıcı durumlarda bızlere sahıp cıkın uyarılar yollayın lutfen.bu devırde fb lı olmak fb nın yazılarını fb topıgınde sunmak sucmu?

sarıkanarya_41
11-03-2008, 21:43
yazdıgımyazıların kusurunu ben edıtleyerek duzeltmeye calısıyorum ama hataların uyarısını yapmak sızın ısınız.ve ben hatalı bırsey yapsaydım coktan uyarı mesajı gelırdı.kalbım cok kırıldı gucendım resmen asagılandım ya!

Simba
11-03-2008, 21:49
yazdıgımyazıların kusurunu ben edıtleyerek duzeltmeye calısıyorum ama hataların uyarısını yapmak sızın ısınız.ve ben hatalı bırsey yapsaydım coktan uyarı mesajı gelırdı.kalbım cok kırıldı gucendım resmen asagılandım ya!
Arkadaşım abartma bu kadar ya görende birçok sey dendi sanacak alt tarafı konu erken acılmış denmiş ve bir kaç cümle imlasında bunulmuş

Konu kapanmıştır.İyice çocuk parkına cevirdiniz forumu:frown: