PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D Smart Hayal Kirikligim

pheatrac
16-02-2008, 08:27
D Smart Hayal Kirikligim

Bende D Smart aldigima alacagima pisman oldum.Daha alali bir ay oldu cok tekrar oldugundan D Smart sifreli kanallarini seyretmeyi biraktim.D Smart'i faturasiz dijital platform diye sunuyorlar reklamlarda bende bu yuzden aldim ama 3 Loca kanali da parali kontor uzerine calisiyor.Filmleri seyretmek icin ucret odemek gerekiyor.Zaten uydu alicimda java oyunlar var ama bunlarida oynamak icim maalesef para vermem gerek.Diziler,filmler cok eski cok tekrar var ve ben cok sıkıldım:(Goruntu kalitesiz,lbn mi degistirip Hyundai marka lnb taktirdim goruntu hala kotu.Cok reklam var,bezdiriyor beni.maalesef memnun degilim.Discover davinci hep tekrar var.Birde disvorery'deki bir programin tekrarini scince'da da veriyorlar ornek olarak.

alemcii
16-02-2008, 09:05
biliyorum aydın doğanda başka ne bekliyebilirsin onun yerine dream al ben öyle yapacam

Simba
16-02-2008, 13:05
Forumda bununla ilgili cok konu acıldı ama kimse anlamadan dinlemeden hemen cihazı aldı

CABBARİ
16-02-2008, 13:15
size hak veriyoruz ama maalesef d-smart gerçegi bu
selametle

f47xfenerli
16-02-2008, 13:18
çok dil döktük satmamıza reğmen kim kimi dinliyor ki

airman06
16-02-2008, 13:27
bir dönem free tv diye sansui marka cihaz sattılar milleti kandırdılar ..vatandasa yanlış bilgi veriyorlar yanlış yönlendiriyorlar .adım atmadan önce cok iyi araştırmak lazım ..platform lardan bence d.türk bence kötünün iyisi.

kucer06
16-02-2008, 13:45
Aslında bu D smart alanlar da gerçeğin farkında ama kendilerine bile itiraf etmekten korkuyorlar.

bulletfromhell
16-02-2008, 14:29
'D-Smart'a karalama yapıyorsunuz' diye ortaya çıkanlar cevap yazsın bu konuyada göreyim...

hagiwatt
16-02-2008, 14:33
D-smart kendini yıprat

Simba
16-02-2008, 14:34
Örnek D Yeşilçam kanalı epg den takip ediyorum hep aynı eski turk filmleri.Birde TURKMAX Kanalına bakın farkı anlarsınız. Arada ucurumlar var..

engin079
16-02-2008, 14:46
D Smart Hayal Kirikligim

Bende D Smart aldigima alacagima pisman oldum.Daha alali bir ay oldu cok tekrar oldugundan D Smart sifreli kanallarini seyretmeyi biraktim.D Smart'i faturasiz dijital platform diye sunuyorlar reklamlarda bende bu yuzden aldim ama 3 Loca kanali da parali kontor uzerine calisiyor.Filmleri seyretmek icin ucret odemek gerekiyor.Zaten uydu alicimda java oyunlar var ama bunlarida oynamak icim maalesef para vermem gerek.Diziler,filmler cok eski cok tekrar var ve ben cok sıkıldım:(Goruntu kalitesiz,lbn mi degistirip Hyundai marka lnb taktirdim goruntu hala kotu.Cok reklam var,bezdiriyor beni.maalesef memnun degilim.Discover davinci hep tekrar var.Birde disvorery'deki bir programin tekrarini scince'da da veriyorlar ornek olarak.

valla sorma abi benimde bir müsterim aldı 1 ay önce dün biraz daha gec kalsam makineyi 7. kattan asagı atıyormus anlıcagın 1000 pişman aldıgına yapabilceginiz birsey yok artık...:(

alksoft
17-02-2008, 00:00
Yazık vatandaşların paralarına benim görüşüm belgesellere'de ileride bir şeyler düşünürler ileri tarihlerde kontur yükle izle gibi olabilir.

alksoft
17-02-2008, 00:07
Benden D-sm isteyenler var satmak istemiyorum 2 arkadaşım'ada almamaları için uyardım normal uydu kullanın diyorum.

hoclauar
22-02-2008, 19:21
'D-Smart'a karalama yapıyorsunuz' diye ortaya çıkanlar cevap yazsın bu konuyada göreyim...

Bende D-Smart Eksileri diye konu actım pat kapandı:(Ama haklısınız wala delirtiyor adami Dsmart kimse almasın yazık goruntu cok kotu :(