PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asker Uğurlama Töreninde Gövde Gösterisi

saraçTürk
23-02-2008, 01:42
Asker Uğurlama Töreninde Gövde Gösterisi
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Resmi büyütmek için tıklayın (Only the registered members can see the link) Sınır Ötesi Kara Harekatı Devam Ederken, Askere Gidecek Olan Gençler Uğurlama Törenlerinde Terör Örgütüne Meydan Okudu.

Sınır ötesi kara harekatı devam ederken, askere gidecek olan gençler uğurlama törenlerinde terör örgütüne meydan okudu. Şişli Okmeydanı'nda 1988-1 tertip olarak silah altına alınacak asker adayları için bir uğurlama töreni düzenlendi. Asker adaylarının gece boyunca müzik eşliğinde doyasıya eğlendiği törende, coşku dolu anlar yaşandı. Sokak ortasında gerçekleşen asker uğurlama töreninde ellerinde Türk bayrakları taşıyan gençler, terör örgütüne göz dağı verdi. Çanakkale'deki birliğine teslim olmadan önce yakınlarıyla bir araya gelen Batmanlı Mehmet Yüce (Only the registered members can see the link), "Türkiye'nin neresinde olursa olsun her yerinde görev yapmaya hazırım.

Korkum ve heyecanım hiç yok" diye konuştu. Kendisinin doğulu olduğunu belirten asker adayı gencin annesi Müzeyyen Yüce ise, "Ben de doğuluyum ve Batmanlıyım. Terörü her zaman lanetliyorum. Oğlum Mehmet ailemizin tek çocuğu. Allah, kara harekatında sınır ötesi operasyona katılan askerlerimizi korusun. Terörü lanetliyorum" dedi. Tören sonrasında annesinin elini öperek helallik isteyen asker adayı Mehmet Yüce (Only the registered members can see the link), uğurlamada duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Mustafa Yıldızdoğan (Only the registered members can see the link)'ın "Ölürüm Türkiyem" adlı şarkısı eşliğinde arkadaşlarını omuzlarına alan gençler, "en büyük asker bizim asker" sloganları ile asker adayını havaya attı. Mahalle sakinleri, Türk bayrakları ile süslenmiş araçlardan oluşan konvoy ile asker adayına şehirde klakson çalarak tur attırdılar. (AU-CİN-NÇ-Y) (İhlas Haber Ajansı) 19 dakika önce.. [1229821]

yusufucar
23-02-2008, 02:09
şimdiden hayırlı teskereler koc larımıza