PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatana İhanetin Anatomisi-Pars Narko Terör Akşamında Buluşalım

Simba
25-02-2008, 01:48
Only the registered members can see the link

6. BÖLÜM ÖZETİ
Ağabeyinin sesi Şamil’in kulaklarında çınlıyor: “Pars gibi!” Fakat yine de, Şamil Pars yüzüğünü kabul etmekte zorlanıyor.

Barudi, yeni bir teklifle çözülmeye başladı… Anlaşmaya hazır. Ağalar Meclisinin karşısında narkotiğin “beyleri” toplanıyor.

Zülüf giderek daralan inatçı bir çemberin tam ortasında.. Vahit bu kez Zülüf’ün hayatına el atıyor. Zülüf sevdiği adamdan uzaklaşma tehdidiyle karşı karşıya.

Mehdi Ağalar Meclisi’ni dağıtmanın peşinde. Yeni oyunlar kuruyor, elini güçlendiriyor.. Bu kez oyuna Zülüf’ü de dahil ediyor..

Mehdi Zülüf’ün polisliğini kullanıyor, ancak kızına yaklaşmaktan da vazgeçmiyor. Mehdi kızından ayrı geçirdiği yılların peşinde.

Şamil’in nefesi Hıncal Atak’ın ensesinde… Başkomiser akını genişletiyor: Barudi diriliyor!
FRAGMAN HERHAFTA DEGİŞECEKTİR. 6 BÖLÜM FRAGMANI

Only the registered members can see the link

Simba
25-02-2008, 01:48
Yarın akşam dizide buluşalım arkadaşlar.Vatana ihaneti super anlatıyor..

zabataygatör
25-02-2008, 02:16
hic segredemedim ,saati uyarsa segredicem

osmann
25-02-2008, 10:44
ne garip türkiye. herkes altını oyuyor. herkes bir tarafından koparmaya çalışıyor. ecdad bişeyler katmak için ömrünü harcamış-yitirmiş. şimdi ise; ne koparırsak kardır diyerek sırtlan misali saldırıyorlar....dizi güzel ama çok moralimi bozuyor...selametle...

Editor
25-02-2008, 12:31
Şamilin abisi sehit oldugu zaman cok duygulandım.Dizi super bu akşam şamil bakalım ne yapacak. Szöde eski devlet bakanı bile orduda görev yapan paşanın vatana para için ihanetini anlatıyor bu dizi bence gercek hayattan alınma

CABBARİ
25-02-2008, 21:44
ya nedense br türlü sevemedim şu diziyi ne anlatıyor dizide?

HCakir
25-02-2008, 21:47
Dizinin konusu güzelde,oyuncular çok yapmacık..

ayran
25-02-2008, 23:00
teşekürler paylaşımın için