PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PKK'da Dağılma Süreci İşte KANIT

serdarr78
26-02-2008, 11:01
Only the registered members can see the link

Panik halinde kaçmaya çalışan PKK'lılar, Irak'ın derinliklerindeki örgüt yandaşlarından telsizle destek istiyor...
YABANCI UYRUKLU TERÖRİSTLER
TSK'nın açıklamasında dikkat çeken bir diğer nokta ise terör örgütü içindeki çatışmaların üst düzeye çıktığını gözler önüne seriyor...
Örgüt içindeki yabancı uyruklu teröristlerin silahların peşinde olduğu belirlendi.
TSK açıklamasında şu cümle çok çarpıcıydı;
"Yabancı uyruklu teröristlerin genelde bağımsız hareket ederek, örgütün silahlı yapısını ele geçirmeye çalıştıklarını doğrulayan bilgiler elde edilmiştir."
HAVADAN BOMBA YAĞDIRILIYOR
Kara harekatında terörislerin kabusu Türk Hava Kuvvetleri oldu.
Silahlarla donatılan terörist mevzileri uçaklarla havadan bomba yağmuruna tutuldu.
Kara birliklerin ilerleme istikametleri üzerinde ve derinlikte yer alan 6 adet hedef grubu (30 civarında hedef) Hava Kuvvetleri uçakları tarafından vuruldu.
SIZMA ÇABASI SONUÇ VERMEDİ
Dün gece saatlerinde, birliklerin kontrolündeki bölgeden sızarak çıkmaya çalışan teröristler, kara birliklerinin çemberinden çıkamadılar.
Ablukadan kurtulamayan terörist gruplar, Irak'ın derinliklerinde bulunan gruplardan yardım istemeye başladılar.
GECE UÇAR BİRLİKLER
Harekat bölgesinin kritik kesimlerindeki birlikler takviye edilirken, bir kısım birlikler ise zinde kuvvetlerle yerinde değiştirildi.
Teröristlerin çekilme istikametlerini kontrol eden arazi kesimlerine, gece uçar birlik harekatı icra edilmeye başladı.
AA

pumapuma
26-02-2008, 12:23
allah bu aslanlarımızı esirgesin şehitlerimizi saygıyla anıyorum allah rahmet eylesin bu aslanlar
olmasa bu şerfsizler memlekette at oynatırlar.Adamı böyle altına doldurturlar sıra satılık barza
ni şerefsizinede gelecek. allah askerlerimizin yar yardımcısı olsun dualarımız onlarla slm ve dua
ile

hunter100
26-02-2008, 12:54
Heni buraya türk askeri giremez çarpışırız cesaret ister diyordu pkkk hani onun yandakçılarıda sınırımız ihlal olursa savaş açarız diordu ya ne oldu sizin şerefinize pkk ne kaçıyor *******pislikleri ..

osmann
26-02-2008, 13:15
Heni buraya türk askeri giremez çarpışırız cesaret ister diyordu pkkk hani onun yandakçılarıda sınırımız ihlal olursa savaş açarız diordu ya ne oldu sizin şerefinize pkk ne kaçıyor ******pislikleri ..

öncelikle sakin ol. küfür yok.
dediklerine katılıyorum. tam ben barzanini daha evvel söylediklerini yazacakken mesajını okudum. öyle külhanbeyliği laflarını atarken baya havalı idi. ama şimdi gık diyemiyor. selametle...

avsar
26-02-2008, 13:39
allah bu askerlerden razı olsun.şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız.ruhları şad olsun.allah rahmet ylesin......

ozay_74
26-02-2008, 14:48
Heni buraya türk askeri giremez çarpışırız cesaret ister diyordu pkkk hani onun yandakçılarıda sınırımız ihlal olursa savaş açarız diordu ya ne oldu sizin şerefinize pkk ne kaçıyor *******pislikleri ..

Ne olacak işte, bizde bir laf vardır , afguran yani havlayan köpek dalmaz diye....

Saygılar,