PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burhan Altıntop efsanesi bitiyor !

serdarr78
27-02-2008, 11:49
Burhan Altıntop efsanesi bitiyor !

Only the registered members can see the link Yakası'nın "Burhan Abisi" Burhan Altıntop diziden ayrılıyor mu ?

27 Şubat 2008 09:11 Avrupa Yakası dizisinin son bölüm fragmanı, 'Burhan Altıntop diziden ayrılıyor mu?' sorusunu akıllara getirdi.

Ekranların rating canavarı dizisi 'Avrupa Yakası' bir çok oyuncu için şöhret yolunu açarken, bazı yılların sanatçılarının da yıldızını yeniden parlattı. Avrupa Yakası'nın yıldızını parlattığı isimlerden biri de, dizide Burhan Altıntop karakterini canlandıran Engin Günaydın oldu. Burhan Altıntop karakteri, diziye sonradan katılmasına rağmen dizinin en sevilen karakteri haline geldi.

SON BÖLÜM FRAGMANINDA AYRILIK SAHNESİ

'Avrupa Yakası'nın bu akşam ekrana gelecek son bölümünün tanıtım fragmanı, dizinin tiryakileri arasında yeni bir söylentinin yayılmasına yol açtı. Bölümün sonunda Burhan Altıntop izleyicilerle vedalaşıyor ve Nişantaşı'ndan ayrılacağını söylüyor. Fragmanda yer alan bu ayrıntı, 'Diziden daha önce ayrılan yıldızlar gibi Burhan Altıntop karakterini canlandıran Engin Günaydın da diziden ayrılıyor mu?' sorusunu sormaya başladı. Bu sorunun cevabı ise dizinin bu akşam yayınlanacak son bölümde saklı.

f.pala
27-02-2008, 11:52
hiçte önemli değil o diziye girdiğinden beri ben seyretmeyi bırakmıştım

dagci45
27-02-2008, 11:56
peker acıkalın-ata demirer engin günaydın ve diğerleri bence dizinin yazarı gülse birselle ters düşen gidyor.bence diziyi ayakta tutan karakterlerden biriydi ayrılırsa dizi yakında biter.

cevatnaci
27-02-2008, 12:40
ben sadece burhan altın top ve gafur için seredıyordum hatırlarsanız volkan(ata demirel)zamanında dizi bi daha soguktu gafurla burhan katılınca daha sicak oldular sonra gaffur ayrıldı işi burhan kopardı ben tek dizi seyrediyorum oda avrupa yakası oburlerı zaten kendilerini tekrarlıyorlar burhan ayrılırsa tadı kaçar şaşirdimmmmmmmmmmmmmmmm

aslanım2
27-02-2008, 12:43
dızıyı ayakta tutan oydu bence bırakırs dızı reytıngten duser dıye dusunyorum ben

CABBARİ
27-02-2008, 18:09
diziyi bıraktıgı vakitte sanırsam dizi 1-2 ay daha devam eder ve biter zaten 3 senedir devam ediyordu

aliharbiye
27-02-2008, 19:01
diziyi ayakta tutan 1 burha altıntop 2. ise peker acıkalın keşke ayrılmasaydı diziden ayrıldı ama halen kalbimizde tahtını kurmuş umarım geri döner tiplemesi mükemmel....yok böle bir karakter.

turkocigo
27-02-2008, 19:10
şuanda dizideki en önemli karekter. çoğu insan bu diziyi burhan tiplemesi için izliyor. o giderse dizi kesinlikle iskisi gibi tutlmaz.

HCakir
27-02-2008, 19:12
O zaman bende bırakıyorum..

Aziz46
27-02-2008, 19:25
Bi Burhan war zaten gerisi fasa fiso...Dizi Biter ayrılırsa...