PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBG Değil TSK Kamerası Görüntüleri

serdarr78
28-02-2008, 10:39
Only the registered members can see the link

Komandodan kaçmaya çalışan teröristler bu kez kameralar tarafından böyle tespit edildi ve...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hara harakatı tüm hızıyla sürüyor. Operasyonda tüm gelişmiş aletler kullanılıyor.
Ardından bölgenin koordinatları operasyon merkezine iletildi.
Koordinatları öğrenen Kobra helikopterleri havalandı.
Teröristleri eliyle koymuş gibi buldu ve hepsini etkisiz hale getirdi.

kucer06
28-02-2008, 10:43
Hepsini gebertmişlerler.

cellini
28-02-2008, 11:39
1 tane kalleş kalmayana kadar devam.ordumuzun ne büyük bir ordu olduğunun işte kanıtı....

timess
28-02-2008, 11:48
Benim anşamadığım orda 7000-10000 kısı var dıyorlardı o adamlara ne oldu biz geri dondugumuzde tekrar gerı donecekler

serdarr78
28-02-2008, 12:12
Benim anşamadığım orda 7000-10000 kısı var dıyorlardı o adamlara ne oldu biz geri dondugumuzde tekrar gerı donecekler

geri dönememeleri için işi kökten yani barzani marzani ne varsa silip süpürmeleri lazım....

olesker
28-02-2008, 12:16

nerede oldukları belli harekata karşı yapılan sözde barış gösterilerine bak hepsi orada

hunter100
28-02-2008, 13:14
nerede oldukları belli harekata karşı yapılan sözde barış gösterilerine bak hepsi orada
doğru tespit

osmann
28-02-2008, 13:18
PKK bir yana abd ile ab ülkeleride iyi bir tırsmıştır. hele abd gidisi bağdat gibi düz ovada batağa sağlandığı yerden, bizim askerlerin -20 lerde karlı dağlarda savaştığını görmesi aklını başından almıştır. eee her yiğidin harcı değil vesselam.
aslında musul ve kerküğün geri alınması için çok iyi bir fırsat gibi geliyor bana. ama nerde bunu yapacak dirayetli hükümet...
neyse siyasi konuşmayacağım. selametle...