PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Terörü hazmederim türbanı asla!

serdarr78
02-03-2008, 15:40
Only the registered members can see the link

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın'ın PKK hakkındaki şok sözleri.

Kanunda belirtilen görevleri dışında bir gündemle bir araya gelerek YÖK Başkanı'nı istifaya çağıran Üniversitelerarası Kurul'un (ÜAK) Başkanı ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın'ın yaklaşık bir ay önce bir televizyon programında, üniversitelerde terör örgütünün siyasi simgelerinin kullanılmasına müsamahayla yaklaşılması gerektiği yönünde açıklama yaptığı ortaya çıktı.

Akaydın, bir ay önce Kanaltürk'teki Ceviz Kabuğu programına katıldı. Başörtüsünün siyasi simge olduğunu savunarak üniversitede yer alamayacağını iddia eden Akaydın'ın, sunucu Hulki Cevizoğlu'nun "Gittiğiniz üniversitelerden birtanesinde PKK sembolü asılıydı. Öğrenci kılığındaki bazı kişilerin de bunu sergilediği yönündeki bilgiler basında da haber olmuştu." sözlerine cevabı ilginçti: "Bazı şeyleri görmezden gelmek, hoşgörülü davranmak, sıkıntı yaratmadığı takdirde tahammül etmek zorundasınız. Yani, sarı, kırmızı, yeşil renkler kışkırtmak için kullanılıyordur; ama biraz tahammül edebilirsiniz buna."
Akaydın'ın sözleri salondaki konukları da şaşırtıyor. Cevizoğlu, "Sözleriniz çok tartışılacak." derken, rektör bir süre sonra ne söylediğinin farkına varıp durumu toparlamaya çalışıyor: "Galatasaray yeşil sahada sarı-kırmızı renklerle görünüyor diye Galatasaray'a tepki mi göstermem lazım?"
Stüdyodaki anayasa yorumcusu Sabih Kanadoğlu, rektörün sözlerini düzeltme ihtiyacı duyarak devreye giriyor.
Bugün

trtamer
02-03-2008, 16:03
onun gibileri kim hazmediyo şerefsizler yani bazen içimden öle şeyler geçiyoki al eline bi pusat git bunun gibilerin alnına saydır insan dışı yaratıklar adı da MUSTAFA vay anasına be senin ananın ALLAH iiliğini versin pis adama taktığı isme bak

turkocigo
02-03-2008, 16:08
boş laffffffff

ayran
02-03-2008, 16:10
adam biliyor pkk`dan daha tehlikeli :warn:

dangermobil
02-03-2008, 16:21
işte yuzune tukurulecek sıfatsız adamlardan biri...

çanakkaleli
02-03-2008, 16:43
şerrefsiiiizzzzz

HCakir
02-03-2008, 16:46
Pkk sempatizanıdır bu adam çok fire vermiş,gereği yapılacaktır..

ŞRARSKOZ
02-03-2008, 17:07
Pkk sempatizanıdır bu adam çok fire vermiş,gereği yapılacaktır..

HCakir geregini yapınız birde bu ülkenin parasını yiyorlar ya al bunu vur ötekine hepsi aynı geberin imi

hallederiz
02-03-2008, 17:25
hazmedemiyorsa gargara yapsın pkk lı herif

remats
02-03-2008, 17:51
Rektör dedinmi tüylerim diken diken oluyor zaten:tomato:

umuter
02-03-2008, 18:21
zaten bizim yıllardır ilerleyememizin altında yatan düşünce bu değil mi insanların akıllarıyla bilgileriyle değilde kılık kıyafteleriyle uğraşmak her giydiği her yaptıgı harekete bir kulp takmak!!! bu kafayla daha çok yerimizde sayarız rektör bey sonra sende kına yakarsın

Dantexx2
02-03-2008, 18:42
Yarin birgün okuyacak insanda kalmaz zaten, yarısı daga cıkar yarısı mafya olur bir kısmı sokaklara. böylece rektörlerde birbirini okuturlar artık..

f47xfenerli
02-03-2008, 19:17
bu ne olduğu beli olmayan ismi rektör olmuş zalimler yüzünden
ülke olarak sürünüyoruz yazıklar vede haram olsun bizim vergilerimizle
aldığı para

yakupyurt
02-03-2008, 19:39
rektörlük sektörlük haline geldigaliba nasılsa bunları susturcak biri çıkarmutlaka hain herif benim eşimin kızımın başörtüsünden ne istiyon hosuna gidiyorsa karını cırıl cıplak soy taksim meydanına yolla bakarsın oda meshur ollur senin yaptığını fatih ürek yapmaz satılmış hain pkk sempatizanı geberirisin inşallah

konveks
02-03-2008, 19:51
zaten bizim yıllardır ilerleyememizin altında yatan düşünce bu değil mi insanların akıllarıyla bilgileriyle değilde kılık kıyafteleriyle uğraşmak her giydiği her yaptıgı harekete bir kulp takmak!!! bu kafayla daha çok yerimizde sayarız rektör bey sonra sende kına yakarsın

Hay ağzına sağlık sayın moderator;
İşte bu ve bunun gibi insanlar zaman içinde dış güçlerinde yardımıyla devletin en stratejik kurumlarının başlarında kendi hegemonyalarını sürerek ,nerde bir ışık ,nerde bir aydınlık varsa,nerde bir Türkiye'yi ileriye götürecek icat yapıldıysa karşısında bu adamlar vardı.Nice süper profesörler nice süper buluşlar yapmışlar,bunlar ise senin karın örtülü, sen dindarsın diyerek dışladılar ve böylelikle süper beyinleri dışarıya kaçırdık.Bunlara göre ilericilik ,modernlik ,oranı -buranı açmak,ibadet etmemek,hamburger yemek coca cola içmek,ülkenin anası ağlarken vur patlasın çal oynasın,...vs.vs.
Sonrada geçip bir kenara,Atatürk'ün, zamanında, halis ve iyiniyet duygularla ortaya koyduğu ilke ve inkilapların arkasına sığınıp ve bunlarıda inanan insanlar üzerinda bir baskı aracı gibi kullanan insanlardır.Bir bakıma bunu da çok bilinçli bir şekilde yapıyorlar.çünkü bunlar dış güçlerin içimize enjekte ettiği virüslerdir.
Ben bu insanların arasındayım ve şunu söyleyeyim ki ;bunların iyi dediği şey kötüdür,kötü dediğişey iyidir.Bilim adamlıklarıda başkalarının yazdığı bilimsel kaynakları kendilerinin mi gibi göstermeleridir.bunlar Türkiye'nin gelişiminin önündeki en büyük engeldir.Son olarak dünyanın hiç bir yerinde üniversitelerde türban yasak değildir.Ya da bu kadar değildir.Ya dünya salak biz çok akıllıyız ya da bizim ülkemizde korkunç terslikler vardır.Bazıların işine geldimi kendilerine özgürlük başkalrının özgürlüğü ise laikliğe aykırı....Allah sonumuzu hayır etsin

trtamer
02-03-2008, 19:55
bu ve bunun gibi yaratıklar manyakmıdır lar neye güvenerek böle bi açıklama yapıyolar bu ülkenin yargısı var kanunu nizamı var bu açıklamasından ötürü yargılanacağını hiç düşünmemiş mi bu ........nedenense bu arlar saçma sapan açıklamalar geliyo her taraftan harekatın bitirilmesinden bi gün önce amerika harekat bitirilsin diyo asker gerektiği kadar kalırız 24 senedir terörle mücadele ediyoruz işimizi halledince çıkarız bu 1 günde olabilir 1 senede olabilir deniyo ama sabah asker geri çekiliyo adama sormazlarmı hani 1 gün yada 1 sene 1 gecede iş bitti be şimdi de bu yaratık dilinden asmazlarmı seni akıllı ol adam olmanı bekleyemez kimse Allah her yarattığına akıl vermiştir sen de akıllı ol

mekici2006
02-03-2008, 19:57
adamların zihniyetinin neler olduğu yavaş yavaş ortaya çıkıyor bakalım daha neler yumurtlayacaklar
bunu "sözüm ona" devletin rektörü yaparsa gerisini düşünmek bile istemiyorum
yaşaki göresin ...

zabataygatör
02-03-2008, 19:59
arkadaslar elesrileri bir kisi uzerine yapin niye digerlerini katiyorsunuz

trtamer
02-03-2008, 20:05
bu ülkede çok garip şeylerin olduğunu anladım ve anladıklarımı burda paylaşmak itiyorum problem olmasa gerek herhalde bülent ersoy denen ... bile rahatlıkla acayip zırvalar söleyebiliyo ki ben bu garip olayların olduğunu söylüyorum bence sakıncası olmasa gerek

serkanbv
02-03-2008, 21:18
Bu tür kafir adamlardan başka ne söz beklenebilir ki?
Butür dinsizler ancak ortalıkta havlayıp gezer insanların dikkatini kendi üzerlerine çekmek için bi taraflarını yırtar dururlar.Bu ülkede senin gibi dinsizler varken bizim gibi de dinine sahip çıkacak insanlar var.''Adam olmayacak adam'' sen git BREZİLYA sahillerinde çıplak dolaşan insanların yanında yaşa.Başını örtmek isteyen insanların da önünde Berlin duvarı gibi durup utanç verici sözler kullanma,İnsanlıktan nasibini almamış yaratık...............

bolaman
02-03-2008, 21:22
herkes bu şerefsizlerin gerçek yüzünü görsün imansızlar
:mad2:

HCakir
02-03-2008, 21:33
HCakir geregini yapınız birde bu ülkenin parasını yiyorlar ya al bunu vur ötekine hepsi aynı geberin imi

Ben baştakilerin gereğini yapacağını belirttim..

f47xfenerli
02-03-2008, 22:19
Ben baştakilerin gereğini yapacağını belirttim..

sen yap lütfen:praying: genç adam