PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hem spor araba hem minibüs!

muzo
04-03-2008, 14:08
Hem spor araba hem minibüs!

Only the registered members can see the link

Spor otomobil tutkunu bir minibüs sahibi içindeki isteği durduramayınca...

Adapazarı'nda spor otomobil hayranı bir minibüs sahibi, aracının belden altına kırmızı spor otomobil resmi çizdirince ortaya enteresan bir görüntü çıktı. Beyaz renkteki minibüs, yarı beline kadar çizilmiş spor otomobil görüntüsüyle trafikte en dikkat çeken araçlardan biri oluyor.

Only the registered members can see the link

'Sporbüs'ün sahibi, küçüklüğünden beri spor otomobil hayranı olduğunu belirterek," Birgün spor otomobil sahibi olacağım diye hayal kurarım. İşim gereği minibüs satın aldım. Bu hayalimi ise kısa vadede gerçekleştiremeyeceğim için de, aracımın yarısını kırmızı bir spor otomobil şeklinde boyattım" diye konuştu.

TRAFİK IŞIKLARI EN GÜZEL YER

Bu uygulamayı dikkat çekmek için yapmadığını söyleyen aracın sahibi sözlerine şöyle devam etti:

"İnce ve profesyonel bir çalışmanın sonucu böyle bir araç yarattım. Bu tamamiyle benim fikrimdi. İnsanlar en çok trafik ışıklarında şaşırıyor. Binek araçlar, benim aracımdan kısa olduığu için, insanlar camdan baktıklarında müthiş bir spor otomobil görüyor. Kafalarını kaldırdıklarında ise surat ifadeleri birden değişiyor. Aracım mahalledeki çocuklar tarafından da büyük ilgi görüyor".

CABBARİ
04-03-2008, 14:30
muhahahhaha
iyi düşünce
zekice bir uygulama
ama yemezler!!
gece birisi bir çizerse görürüm spor arabayı o zaman:)

COEMAR
04-03-2008, 14:32
ismide güzel olmuş süperbüs :D