PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 08/03 Türkiye'den Haberler

muzo
08-03-2006, 09:37
NİŞANLISININ KENDİSİNİ EN YAKIN ARKADAŞIYLA ALDATMASINA BOZULAN GENÇ, İNTERNETTE SİTE KURUP ALDATMA GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI

Çılgın genç kendisini en yakın arkadaşıyla aldatan nişanlısının sevişme görüntülerini internette yayınladı!
08 Mart 2006 Çarşamba 00:57

Can isimli bir genç, 3 senedir beraber olduğunu söylediği nişanlısının, kendisini en yakın arkadaşıyla aldatması üzerine bir internet sitesi açtı.

Çılgın genç, kendisini aldatan nişanlısından intikamını, sevişme görüntülerini internette yayınlayarak aldı...

SanaL dünya artık 'intikam' peşinde koşanların da mekanı haline geldi. Can isimli bir genç, 3 senedir beraber olduğunu söylediği nişanlısının, kendisini en yakın arkadaşıyla aldatması üzerine bir internet sitesi açtı. Sonra da sevişme görüntülerini bu site üzerinde yayınlamaya başladı.

27 MİLYAR BORÇ
Siteye girdiğinizde bir yazı ve hemen altında görüntülerin yer aldığı bir video bulunuyor. Giriş yazısında ise şunlar yer alıyor: 'Beni 27 milyar borca soktu... Sonra da en iyi arkadaşımla beni aldattı... Siz bu yazıları okurken ben %90 hapiste olucam borçlar yüzünden tabiki.. O yüzden artık hiçbir şey umrumda değil.'

muzo
08-03-2006, 09:41
OTOBÜSTE, İÇERİSİNDE UYKU İLAÇI BULUNAN MEYVE SUYU İKRAM ETTİĞİ ŞAHSI SOYDUĞU İDDİA EDİLEN 1 KİŞİ YAKALANDI

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde, otobüste yanında oturan bir kişinin ikram ettiği meyve suyunu içerek uyuyan ve bu sırada soyulduğunu öne süren bir vatandaş, ilacın etkisinin geçip uyanması üzerine, kendisini soyduğunu iddia ettiği şahsı jandarmaya yakalattı.
08 Mart 2006 Çarşamba 00:07

KEMAL ALTINKAYA
KOCAELİ - Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde, otobüste yanında oturan bir kişinin ikram ettiği meyve suyunu içerek uyuyan ve bu sırada soyulduğunu öne süren bir vatandaş, ilacın etkisinin geçip uyanması üzerine, kendisini soyduğunu iddia ettiği şahsı jandarmaya yakalattı.

İddiaya göre, İzmir'den İstanbul'a gitmekte olan Fikret Erkan (35) yönetimindeki 34 FKB 36 plakalı yolcu otobüsüne binen A.Y. (Ali Yılmaz-37), aynı otobüse Bursa'dan binen ve yanına oturan Ekrem Özmen'e (22) bir süre sonra içinde uyku ilacı bulunan meyve suyu ikram etti.

Meyve suyunu içen Özmen, bir süre sonra ilacın etkisini göstermesi üzerine uyuyakaldı. Otobüs Eskihisar-Topçular Arabalı Vapur İskelesi'ni geçerken, ilacın etkisinin erken geçmesi üzerine Özmen, Gebze İstasyon Mahallesi'nde aniden uyandı. Uyandığı zaman cep telefonu ve cüzdanının çalındığını anlayan Özmen, hemen otobüsü durdurarak, olaydan jandarmayı haberdar etti.

Olayın duyulması üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, hemen Eskihisar'dan Topçular'a gidecek olan arabalı vapuru durdurarak, giriş çıkışları tuttu. Bu sırada otobüs de iskeleye geri çağrıldı. Otobüsten inen Özmen, jandarma ile birlikte uzun süre, arabalı vapur içerisinde A.Y.'yi aradı.

Yapılan aramalar sonucunda Özmen, kendisini soyduğunu iddia ettiği A.Y.'yi feribot içinde bularak teşhis etti. Bunun üzerine A.Y, jandarma tarafından gözaltına alınırken, şahsın üzerinde yapılan aramada ise Ekrem Özmen'e ait cep telefonu, cüzdan ve bir miktar da uyku hapı ele geçirildi.

A.Y.'nin, GBT'sinde ise, silahlı gasptan dolayı sabıkasının bulunduğu ortaya çıktı. Askerden yeni terhis olduğu öğrenilen Ekrem Özmen, A.Y.'nin otobüse bindikten kısa bir süre sonra kendisine meyve suyu ikram ettiğini belirterek, "Bana verdiği meyve suyunu önce içmek istemedim. Ancak 'bak doldurdum artık içersin' diyince ayıp olmasın diye içtim. Yaklaşık 15 dakika sonra da uyuyakaldım. Bir ara gömleğimin içine elini soktuğunu hissettim ama ilacın etkisiyle birşey yapamadım. Daha sonra ilacın etkisi geçince hemen otobüsü durdurarak jandarmaya haber verdim. Şahsı kaçmak istediği feribotta yakaladık" dedi.

Erken uyanarak telefonunu ve cüzdanını kurtaran Özmen'in, az da olsa hala ilacın etkisi altında olduğu görülürken, olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.