PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gazi nin de korsanı çıktı

TOPRAK67
08-03-2008, 00:06
sayın vekillerimiz kıyak emeklilik kıyak maaş derken sonunda korsan gazi de oldu yalnız gazilere mahsus olan sağlık ta katkı payı muafiyetinden faydalanacak bim formül buldu :49: :49: :49:

gacvokem
08-03-2008, 00:12
evet 2 km yanımda ***if çatıyorlar bunların hepsini doğuya yolayacan öyle gazi olunmaz boyle olur diyerekten ..bu millete yazık ya, yazık ınsanımıza bizim insanımızı bunlar temsıl etmemeli bence

sistem5
08-03-2008, 00:18
türk halkına hakaretten hakkında dava acılır dostum dikkat et yazdıklarına yaw

cetindeniz
08-03-2008, 00:35
Kara batak içindeyiz oldu olası memeleket bir gün olsun gün yüzü görmediki

DEJAVU®42
08-03-2008, 01:35
gazilikte kolaymış demekki ceylan derisi koltuklarda otururken gazi olmak güzel iş diger taraftakiler boşuna karda sogukta cebeleşiyor arkadaşlar....

Kemal Turan
08-03-2008, 01:52
Bunlarda biraz utanma duygusu olsa fakirlerden kesip kendilerine kaynak yaratmazlar. Ama bu daha iyi günlerimiz. Herhalde oy veren arkadaşlarımızın çoğu bin pişmandır.

yusufcuk
08-03-2008, 02:11
arkadaşlar bu vekil diye oy verdiğimiz insanlar zaten %70 i sabıkalı ne vekili bunlar milletini düşünmeyen adamlar hırsızlar

emmi
08-03-2008, 02:17
Ve bunu da hangi kanunun içine sokuyorlar, çalışanların tüm kazanılmış haklarını tırpanlayan, ve mezarda emeklilik kanunun içine. Bir arkadaşda kalkmış "Türk halkına hakaretten dava açılır" diye inciler döktürmüş. Dejavur42 arkadaşın dediği gibi gariban mehmetçik boşuna vatan hainleriyle çarpışıp gazi oluyor. Ceylan derisi koltuklarda oturarak ta gazi olunuyormuş demek ki!!!! Böylesi alçaklığı Türk siyasi yaşamı şimdiye kadar görmemiştir. Sen kalkıp çalışanların tüm kazanılmış haklarını tırpanlayan bir kanunun içine yedi sülalenide sağlık harcamalarından muaf tutan bir maddeyi sokuştur. Şimdi bu sayfalarda bana demediğini bırakmayan yalakalara soruyorum. Hadi Hz. Ömer'in adaletini bıraktık; dünyevi adalette mi cüzdanınız oldu? Buna karşıda bir sözünüz var mı acaba? Ama olacağını sanmıyorum çünkü bu ülke, o kasaba siyasetçileri ve tetikçileri için "dar-ül harp" yani soyulup soğana çevrilmesi mübah ülke olduğu için ne çalıp çırparsan kardır mantığı işlemektedir. Bunu tüm yazılarının yüzeyinde değil, özünde görebilirsiniz. %47 aldık saygı gösterin diye gerinenlere ithaf olunur. Alın size %47. Hayrını görün. Sen yoksulluğunla beş beter ol. Başka ne deyim.
Saygılar.