PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tek Türkiye Rekora Gidiyor

ultra-mehmet
08-03-2008, 17:05
Tek Türkiye Kurtlar Vadisi'nin ensesinde

Yayınlandığı günden beri, izleyiciden tam not alan Samanyolu Televizyonu'nun heyecanla izlenen dizisi, ''Tek Türkiye'' zirveye yerleşti.

Türkiye gerçeklerini anlatan dizi, dün akşamki bölümüyle, en çok izlenen yüz program arasında ikinci oldu. Bugüne kadar yaptığı kaliteli yapımlarla izleyicilerin takdir ve güvenini kazanan Samanyolu Televizyonu, bu yıl yayınlanmaya başlanan "Tek Türkiye" adlı dizisiyle başarısını bir kere daha kanıtladı ve reting sıralamasında zirveye oturdu..

6 Mart'ta yayınlanan TEK TÜRKİYE adlı dizi dakika başına ortalama 5 milyon izleyiciye ulaşarak tüm izleyicilerde 9 rating (dakika başına düşen ortalama izleyici sayısı) ve 20.3 share (izlenme payı) değerleriyle ilk yüzde en çok izlenen 2. program oldu.

Dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle en çok izlenen programlar sıralamasında, 2. sıraya yükselen "Tek Türkiye", farklı konu ve anlatımıyla seyirciyi ekrana kilitledi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanan olayları konu edinen dizinin dün akşam ki bölümünde doktor Tarık'ın teröristlerin elinden bir genci kurtarmak için gösterdiği fedakarlıklar yer aldı.

Örgüte gelen yeni bir emirle, köye inen teröristler, her evden bir kişiyi dağa çıkartmak için çalışmaya başladılar. Karara karşı çıkan evlerde ise tam bir katliam yaşandı.

Tek derdi Heja'yı okula götürmek olan Tarık, teröristlerin baskın yaptığı bir mezrada yakalanır. Tarık'ı tanımayan Berfin de, silahını doğrultarak onu esir alır. Kızına yakın olabilmek için her yolu deneyen Zelal iki çocuğunun karşı karşıya gelmesiyle ne yapacağını şaşırır.

Heyecan fırtınası işte tam bu noktada gelecek hafta perşembe gününe kaldı. Yeni bölümde de Tek Türkiye izleyicilerini nefes kesen gelişmeler bekliyor.

Only the registered members can see the link

Dizi Her Perşembe günü 19:45 Tekrarı ise Salı günü 21:30

Simba
08-03-2008, 17:11
Bu dizi gercekten sahane bir dizi

samiaskin
08-03-2008, 17:56
ALLAH boyle dızılerın ve kanalların sayısını artırsın ıns

samiaskin
08-03-2008, 17:57
ınsanlarımızda bır gazeteye para verırken bır kanalı ızlerken kımlere destek verdıklerını bır bılseler işte o zaman turkıye bır baska olur

rexsi
08-03-2008, 18:37
ınsanlarımızda bır gazeteye para verırken bır kanalı ızlerken kımlere destek verdıklerını bır bılseler işte o zaman turkıye bır baska olur
:clap2:: :clap2:: :clap2::
ahhh nerde o gunlerrr
birde ne izledimizi bir bile bilsek ama nerdeeee

tracker1
08-03-2008, 19:04
samanyolu tv'nin dizileri özellikle bu tür toplumsal olayları konu alan dizileri gerek tek türkiye gerekse daha önce yayımlanmış olan yagmurdan sonra adlı diziler türkiye gerçeklerini bire bir ekrana getirmişti teşekkürler stv

lordlordleon
08-03-2008, 19:18
teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

DEJAVU®42
09-03-2008, 04:13
analadıgım kadar dizide doguda gecen olayları anlatıyor yani terör olaylarını bu diziye nasıl izin cıkmış ya kutlar vadisi terör e izin verilmemişti öyle bir ülke ki burası garipliklerle dolu aynı olalyları izleyen bir dizide köprü ona izin var digerine yok....

hallederiz
09-03-2008, 11:06
bence bu dizi pkk nın reklemından başka bir şey değil

ultra-mehmet
09-03-2008, 12:17

Hayır öyle bir şey yapmıyo bir gün diziyi izlerseniz mesala salı günü teklarını izleye bilirsiniz o zaman dizinin hakkında bilgiye varılsınız....

Bu diziyi şimdide izleye bilirisiniz bu proglamda o dizinin bölümleri ve diger dizilerin bölümlerini bulabilirisiniz.........

Proglama burada.....
Only the registered members can see the link

rewal
09-03-2008, 19:48
analadıgım kadar dizide doguda gecen olayları anlatıyor yani terör olaylarını bu diziye nasıl izin cıkmış ya kutlar vadisi terör e izin verilmemişti öyle bir ülke ki burası garipliklerle dolu aynı olalyları izleyen bir dizide köprü ona izin var digerine yok....

aynen katılıyorum,ayrıca rekora falan gittiğini sanmıyorum tam bir hikaye vadiye izin vermeme gerekçesini sıralayanlar bu diziye nasıl olupta izin veriyorlar tam bir senin kanalın kötü,benim kanalım iyi durumu.Birkez dahi izlemedim izlememde,onlar gitsinler dinler arası diyalogla uğraşsınlar.Bu dizinin reklamını yapmaktadır bu konuyu açanlar bence

MUTAF
09-03-2008, 20:09

aynı şekilde bankalarada işlem yaparken para yatırırken.. çok cahil insanımız var çok..

rexsi
09-03-2008, 20:18
aynı şekilde bankalarada işlem yaparken para yatırırken.. çok cahil insanımız var çok..
ayni sekilde vatanı satarken...bunuda goren cok az insanimiz var malesef
filistini halkını goren cok insanımız var
neden filistin halkı bunları yasıyor diye soran varmı acaba

çanakkaleli
09-03-2008, 21:37
bncede guzel bı dızı

formula123456
10-03-2008, 16:12
çok güzel dizi rekor kırması normaldil....

HCakir
10-03-2008, 16:26
Adam gibi adam derler ya ,işte öyle bi dizi.. :)

STV zafere koşuyor. :):)

osmann
10-03-2008, 18:33
konu nereden nereye geldi. ben bir iki seyrettim.
dizinin konusu güzel. ama çok yapmacık be kardeşim. hiç te rol yapamıyorlar.
kurtların ilk günleri gibi diyeceğim ama orada da çakır gibi bir usta vardı. burada ustada yok. çok yapmacık. amatörce...yoksa konusuna diyeceğim yok.
selametle...

klak
10-03-2008, 19:36
Arkadaşlar dizi gerçekten çok güzel ve gerçekleri anlatıyor. Ben abonesi oldum. Rolleri de güzel yapıyorlar. Saygılar. :wave: :wave: :wave:

lord-06-ankara
11-03-2008, 20:15
Stv Televİzyonda Bu Bİr İlk DeĞİl Devamli İlklere Ve GerÇeklere İmza Atan SÜper Dİzİler Serİsİne Yenİ Bİr Dİzİ Daha Kazandirdi Tebrİkler Ederİm Saygilarimi Sunarim.

iboaydo
12-03-2008, 01:33
aynen katılıyorum,ayrıca rekora falan gittiğini sanmıyorum tam bir hikaye vadiye izin vermeme gerekçesini sıralayanlar bu diziye nasıl olupta izin veriyorlar tam bir senin kanalın kötü,benim kanalım iyi durumu.Birkez dahi izlemedim izlememde,onlar gitsinler dinler arası diyalogla uğraşsınlar.Bu dizinin reklamını yapmaktadır bu konuyu açanlar bence

hocam söylediğiniz sey çok anlamsız nasıl pkk propagandası yapıyor tam aksine ordaki halkı pkk konusunda bilinçlendiriyor meydanı bos bulup sallamayın lütfen hayatında kaç kere izldiniz diziyi sanki

cetindeniz
12-03-2008, 01:52
Böyle dizileri ne izlerim nede severim böyle filmlerin verilmesiden ziyade doğudaki alakasız kalmış ilgisizliklerden neden film konusu yapmazlarki

osmann
12-03-2008, 10:21
Böyle dizileri ne izlerim nede severim böyle filmlerin verilmesiden ziyade doğudaki alakasız kalmış ilgisizliklerden neden film konusu yapmazlarki

neler mesela?

cumhur31
12-03-2008, 11:16
konu bir kısır döngü içinde sürüp gidiyor. bir bölümünü izlemek yeterli. ikinci bölümde insan sıkılmaya başlıyor.yorum yaparken bile uzattığını hissediyor insan. stv de izlenecek. diziler beşinci boyut. yeşeren düşler. ve hakkını helal et. türkiyede şu zamanda hiçbir dizi kurtlaR vadisinin kalitesini yakalayamaz.

tracker1
12-03-2008, 12:49

nasıl yani nereden vardınız bu kanıya ?

kınık
12-03-2008, 17:16
bence bugüne kadar cekilen di,zilerin icinde en gercekci diziyi begenmeyen arkadaşlar dizi stv de olayıpta başka kanllarda olsaydı fikirleri bence tam tersi olurdu

yılmazelk
12-03-2008, 18:18

arkadaşımız sanırım izlemeden başlıkla yorum yapanlardan birisi.bu diziyi izleyen pkk dan nefret eder.inanıyorumki pkk ya destek veren halkınm bu diziyi izledikten sonra bidaha düşünüyorlardır.çok güzel bir dizi.abartı yok.tamamen gerçek hayat hikayesi.kurtlar vadisiyle kıyaslabnnamayacak kadar gerçek.e nede olsa stv yapımı.yani en güvenilir haber kaynağı ödüllerini toplayan bir kanalın yapımı.bilmem anlatabildimmi
:wave:

rewal
14-03-2008, 10:12
hocam söylediğiniz sey çok anlamsız nasıl pkk propagandası yapıyor tam aksine ordaki halkı pkk konusunda bilinçlendiriyor meydanı bos bulup sallamayın lütfen hayatında kaç kere izldiniz diziyi sanki

benim yorumumda terör örgütünün propagandası yapılıyor diye birşey geçmiyor,benim yazımı alıntı yapıp bunu söyleyemezsin birkez daha oku örgüt adı dahi geçmiyor,yanlızca onlar gitsin dinler arası diyalogla uğraşsınlar dedim.Ayrıca vadiye izin vermeyenler bu diziye nasıl izin veriyolar diye sordum ya iyi oku yada yorumunu düzgün yap burda kimse meydanı boş bulmuyor,atıp tutmuyor öle birşey olsa yönetici arkadaşlar zaten müdahale eder,o grubun yaptığı dinlerarası diyalog çokmu anlamlı,benim peygamberimi tanımayan kafirlerle diyalog yapıcaksın bu rezilliğin adına hoşgörü diyeceksin,sonrada bizim burda yazdıklarımızı anlamsız bulacaksın,esas manası olmayan bu işlerdir tabi biryerlere HİZMET(bu sözü çok severler) etmiyorsalar???:mad2:

COEMAR
14-03-2008, 10:33
bu topic bayağı ilginç olmuş valla bir dizi bu kadar tartışma yaratabiliyor helal olsun :)