PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vcd ye star tv girilecek

alperyılmaz
08-03-2006, 19:55
arkadaşlar anlatacagım olay sabah başıma geldi kadın starın değiştiğini ve yerlisini ayarlamamı istedi bende olur deyin kadının elinde duran poşeti alödım ve bir de göreyim poşetin içinde vcd cıktı ilk anda şaşırdım kendi kendime ülen bunun vcd liside cıktıda benmi hiç görmedim diye düşündüm ama sonra baktı has ve has vcd kadına bu vcd bununla normal kanal izleyemezsiniz diyerek makınayı geri verdim ama ortalık kahkahaya boguldu kadında şaşırarak oda karanlıkdı yanlişliıkla aldım demezmi....siz kadınlar yokmusunuz hemen hazır cevap hahaha

umsado
08-03-2006, 20:07
Alper ya cihaza yeni yazılımda atsaydın oldu olucak sevaptır birader ya.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

alperyılmaz
08-03-2006, 20:12
Alper ya cihaza yeni yazılımda atsaydın oldu olucak sevaptır birader ya.:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:

bak abi bu benim aklıma hiç gelmedi belki yazılım atsam gösterirdi denemek lazım hahhahaaa:clap2: :clap2: :clap2:

hotti.76
11-03-2006, 16:51
:computer: arkadaşlar evdeki prizden uyducihazı ve ses sistemi vssss cıkarıyorum pot diye ses geliyor şebeke elektiriginden evde bütün cihazların fişi cekili neden olur pot sesi:angry8: 5/10 dakika sonra geliyor:violent1: