PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : halil altıntop türkiye yolunda

f47xfenerli
19-03-2008, 01:59
Only the registered members can see the link
Almanya Bundesliga ekibi Schalke 04’de oynayan Halil Altıntop, takımıyla ipleri koparmak üzere...

Halil Türkiye yolunda!
Milli oyuncunun kulübüyle, 2010 yılına kadar olan 5 yıllık sözleşmesini bozarak sezon sonunda takımdan ayrılmak istediği öğrenildi. Schalke Teknik Direktörü Mirko Slomka tarafından sık sık yedek bırakılan Halil’in bu yüzden moralinin çok bozuk olduğu kaydedildi. Uzun süreden beri takımından ayrılmak istediği ve hangi takıma geçeceği konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılan yıldız oyuncunun Fenerbahçe ile temasa geçtiği bilidirildi. Fenerbahçe’nin de uzun zamandan beri peşinde olduğu milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladığı kaydedildi.

Gözden düştü
Almanya’ nın haftalık spor dergisi Sport Bild, Schalke’nin takımdan göndermek istediği gizli futbolcuların listesini yayınladı. Takımı memnun kalmadığı 5 futbolcunun arasında bu sezon beklenileni veremeyen Halil Altıntop’un olduğu dikkat çekti.

Schalke’den transferiyle ilgili açıklamada bulunan Halil Altıntop, "Henüz ayrılık kesinleşmedi. Ama ben futbol oynamak ve gollerimi atmak istiyorum. Başka bir takımda o takımın büyük hedeflerine ulaşmasına katkı sağlarım" dedi. internet haber bilgi amaçlıdır

MUTAF
19-03-2008, 04:26
iyi bir futbolcumuz.. ben galatasaraylıyım ama şahsen fenerde çok iş yapar..

sarıkanarya_41
07-04-2008, 22:22
hayırlısı olsun ama cok gec kalmadımı turkıyeye ugramakta.