PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : inpax 2007 fta small super RGB yardım.

serhanemesis
21-03-2008, 22:24
arkadaşlar bu inpax 2007 fta small super cihazdan ne yaptıysam RGB görüntü alamadım. Menüden RGB ve CVBS değiştiriyorum hiç bir fark olmuyor.Aynı kablo ve televizyonla, farklı DVD playerdan RGB görüntü alabiliyorum.Cihazda Mavi menü mart yazılımı yüklü. yazılımla düzelecek bir şey mi,Bazı teknik sebeplerden RGB görüntü benim için çok önemli, önerilerinizi bekliyorum.

dayland
31-03-2008, 13:47
arkadaşlar bu inpax 2007 fta small super cihazdan ne yaptıysam RGB görüntü alamadım. Menüden RGB ve CVBS değiştiriyorum hiç bir fark olmuyor.Aynı kablo ve televizyonla, farklı DVD playerdan RGB görüntü alabiliyorum.Cihazda Mavi menü mart yazılımı yüklü. yazılımla düzelecek bir şey mi,Bazı teknik sebeplerden RGB görüntü benim için çok önemli, önerilerinizi bekliyorum.

scart to tos kablo kullanıyorsundur. scart to scart kablo kullan düzelecektir.
scart to tos kablo kullanacaksan receiver tos takıyorsan kablonun tos ucunda video in yazılı olanını kullanacaksın selamlar:45:

serhanemesis
06-04-2008, 13:41
çift tarafı da 21 pinli scart kullanıyorum. farklı TVlerde de denedim sonuç olumsuz. cihazı aldığımdan beri hiç RGB görüntü alamadım, cihaz arızalı olabilir mi yoksa bişeyleri mi atlıyorum? tavsiyelerinizi bekliyorum.