PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TTNET i protesto edelim

Kemal Turan
22-03-2008, 13:34
Arkadaşlar, ttnet in uygulamalarına ancak forum sayfalarında atıp tutuyoruz. Ama bunu neden eyleme dökmüyoruz? Verdiğim linkte açılan sayfayı dolduruup göndermeniz iki dakkanızı alır. Bu iletiyi doldurup mesaj kısmınada yapılan yeni uygulamanın, eski aboneleri mağdur duruma düşürdüğünü belirtip bu uygulamayı protesto edelim. Bu başlığı ben hergün güncel tutmaya çalışacağım. Lütfen arkadaşlar hep beraber hareket edelim.

Only the registered members can see the link

scob
22-03-2008, 13:56
işte buna varım.tebrikler kemal kardeş.

özgür82
22-03-2008, 14:24
18330073.. no şikayetci oldu.kemal kardeş

eski aboneleriniz yani bizler mağdur duruma düşürdüğünüzü belirtmek istiyorum yeni tarifeler bizlere neden yansımıyor biz insan konumundan cıkarıldık sa ayrı konu unutmayınki biz size deil siz bizlere muhtacsınız aboneleriniz bugun tek tek bıraksak ne olcagınız belli birde bu yönünü düsünün ttnet aş

Kemal Turan
22-03-2008, 14:35
18330073.. no şikayetci oldu.kemal kardeş

eski aboneleriniz yani bizler mağdur duruma düşürdüğünüzü belirtmek istiyorum yeni tarifeler bizlere neden yansımıyor biz insan konumundan cıkarıldık sa ayrı konu unutmayınki biz size deil siz bizlere muhtacsınız aboneleriniz bugun tek tek bıraksak ne olcagınız belli birde bu yönünü düsünün ttnet aş

Sağol özgür diğer arkadaşlarda inşallah bu davaya sahip çıkar

ayhankeskin
22-03-2008, 15:18
Her zaman, her şeyde ve yerde böyle olmuyor mu? Eskiler hep unutulur, kıymetten düşer. Onlar nasıl olsa ödemeye devam ediyor, biz yenilere bakalım derler. Yarın da yeni bir kampanya bu sefer şimdikiler de mağdur olur. Bu şikayetinize katılıyor ve sizi destekliyorum. İnşallah bir çözüm yolu bulunur.

ayran
22-03-2008, 15:44
çok teşekürler verdiğin bu öneri için bende doldurup şikayetimi bildireceğim .:rtfm:
örnek:adsl limtsiz 4096 kulanıyorum.:(
sonuç:hız çok düşük hizmet.:tsk:
benim test etiğim adsl hizmeti sonuç resmi.:tsk:
sizde deneyin bakınız nasıl oluyor :warn:

Only the registered members can see the link

adsl hız test
türk telekom: Only the registered members can see the link

Kemal Turan
22-03-2008, 18:58
Haydi arkadaşlar protesto iletilerini gönderelim. Forum sayfalarına dert anlatmakla olmuyor. Gönderenler buraya mesaj yazsın.

kanarya6760
22-03-2008, 19:06
herkesi bekliyorum

Kemal Turan
22-03-2008, 21:43
Sayın Müşterimiz,

Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

TTNet, bu kampanyalarıyla mevcut ve yeni gelen müşterileri arasında kalıcı bir farklılık yaratmamıştır. TTNet' in mevcut müşterilerine yönelik uygulamakta olduğu çok cazip kampanyalar da bulunmaktadır. Örneğin, "Son Sürat Fırsat" kampanyası kapsamında, mevcut müşterilerimiz sadece 444 0 375 nolu Çağrı Merkezine aramaları ile bir yıl süresince aylık ücretlerinde yüzde 12 indirimden faydalanabilmektedirler.

TTNet'in tarife değişiklikleri 2006 yılının Temmuz ayında hız kazanmıştır. Bilindiği gibi o tarihten bugüne kotalı internet bağlantı hızı 256 kilobitten 1 megabite kadar çıkarılırken kota miktarı artırılıp, ücretlerde de yüzde 29'a varan düşüşler yaşanmıştır.

Bunun dışında kotasız bağlantılarda büyük değişiklikler gündeme gelmiştir:

—Temmuz 2006' da öncesinde 269 YTL olan 2 megabit hızında aylık bağlantı ücreti, yüzde 51'lik bir indirimle 139 YTL'ye; 169 YTL olan 1 megabit hızında aylık bağlantı ücreti yüzde 59'luk bir indirimle 99 YTL'ye gerilemiştir.

— Ağustos 2007' de de, 139 YTL olan 2 megabit hızında aylık bağlantı ücreti, 89 YTL'ye; 99 YTL olan 1 megabit hızında aylık bağlantı ücreti ise 49 YTL'ye gerilmiş. 4 megabit hızında yeni bir internet erişim paketi de bu tarihte müşterilerimizin kullanımlarına sunulmuştur.

TTNet A.Ş.'ye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,

TTNet A.Ş.