PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşük Bel Pantolon Giymeye 60 Gün Hapis!

xhardlove
22-03-2008, 19:09
Düşük Bel Yasaklanmaya Devam Ediyor.!.. Florida'da Düşük Bel Pantalon Giyenler 60 Güne Kadar Hapis Cezası Alacak!..

ABD'de rap müzik yapan siyahi erkek şarkıcıların moda akımı olarak başlattığı bol ve düşük bel pantolonlar, Florida'da yasaklanıyor.

ABD'deki bazı kent ve kasabalarda daha önce uygulanmaya başlanan yasak için yetkililer, "saggy" adı verilen düşük bel pantolonun gençlerde davranış bozukluklarına yol açtığını iddia etti.

Yasağı ihlal edenler, 60 güne kadar hapis cezası alacak.

uçankuş

umuter
22-03-2008, 19:44
düşük belden ziyade bol pantalonlar tercih edilmeli çünkü çok dar pantolon kısırlığa kadar neden olabiliyor ama aşırısı da hoş olmaz tabi ki düşük belin:D

f47xfenerli
22-03-2008, 21:07
hepsi bu kadarmı yani olayın edebi terbi ahlaki bakımdan önemi yok
öylemi ne acı bir durum bizim ülkede yasaklansa ülkenin bazı insanları
ayağa kalkardı layiklik elden gidiyor diye neyse

tracker1
22-03-2008, 21:27
hepsi bu kadarmı yani olayın tdebi terbi ahlaki bakımdan önemi yok
öylemi ne acı bir durum bizim ülkede yasaklansa ülkenin bazı insanları
ayağa kalkardı layiklik elden gidiyor diye neyse

bay-kall ne der acaba ona sormak lazım

zabataygatör
22-03-2008, 22:09
laiklige karsi olanlar agzina almasin yakismiyor,her firsatta laiklige bir bahane bulmayin.pantolonla ne ilgisi var.

tracker1
22-03-2008, 22:12
laiklige karsi olanlar agzina almasin yakismiyor,her firsatta laiklige bir bahane bulmayin.pantolonla ne ilgisi var.
inan hemşerim öyle bir yasak TÜRKİYE'de olsa o yasagı koyan partiye kapatma davası açılır :))
Hamdolsun

zabataygatör
22-03-2008, 22:15
inan hemşerim öyle bir yasak TÜRKİYE'de olsa o yasagı koyan partiye kapatma davası açılır :))
Hamdolsun
karsi cikan cok olur evet ama turkiyede kacak elektik ve su onlemlere ragmen hala engellemedi bunami uycaklar..

birde laik olan biri illa bunumu giyecek bu resmen camur atmadir ,ikilik yapmaktir cahilliktir:mad2:

tracker1
22-03-2008, 22:34
birde laik olan biri
kişi laik olmaz be kardeşim devlet düzeni laik olur bunu anlasak sorun kalmayacak
ör:şimdi ben müslümanım(elhemdülillah)bütün dinlere eşit durmam lazım laik oldugum zaman ama yaratan Allah buyuruyorki müslüman müslümanın kardeşidir
bu durumda benim kardeşime olan mesafem ile yabancıya mesafem aynı olurmu Allah aşkına yada siz kardeşinizle bana eşit mesafedemi olacaksınız lütfen mantıklı olalım kişiler laik olmaz olursa o ateistlik olur tenzi ederim kimseyi kırmak istemem bir örnek olarak yazdım

atakan2007
22-03-2008, 22:43
Konu nerelere geldi, arkadaşlar düşük bel pantalon yasağından bahsediyoruz.

zabataygatör
22-03-2008, 22:43
kişi laik olmaz be kardeşim devlet düzeni laik olur bunu anlasak sorun kalmayacak
ör:şimdi ben müslümanım(elhemdülillah)bütün dinlere eşit durmam lazım laik oldugum zaman ama yaratan Allah buyuruyorki müslüman müslümanın kardeşidir
bu durumda benim kardeşime olan mesafem ile yabancıya mesafem aynı olurmu Allah aşkına yada siz kardeşinizle bana eşit mesafedemi olacaksınız lütfen mantıklı olalım kişiler laik olmaz olursa o ateistlik olur tenzi ederim kimseyi kırmak istemem bir örnek olarak yazdım

simdi yazdigimdan bir parcasini alip kesip yorum yapma.

sen kullandigin kelimelerinin anlamini bilmiyorsun laiklik nezamandir muslumanlari ayiriyor,ama senin gibi insanlar varken turbanlilar ve olmayanlar diye ayirim herzaman yapilir.

nedemek ataistlik sen kimsin be adam insanin icindeki duygulkarini biliyoyrsun camur atma terbiyesizlik yapma .sen once icindeki duygularini temizle .imanin kimde olucagi belli omaz

tracker1
22-03-2008, 22:56
simdi yazdigimdan bir parcasini alip kesip yorum yapma.

sen kullandigin kelimelerinin anlamini bilmiyorsun laiklik nezamandir muslumanlari ayiriyor,ama senin gibi insanlar varken turbanlilar ve olmayanlar diye ayirim herzaman yapilir.

nedemek ataistlik sen kimsin be adam insanin icindeki duygulkarini biliyoyrsun camur atma terbiyesizlik yapma .sen once icindeki duygularini temizle .imanin kimde olucagi belli omaz
kırdıysam özür dilerim kardeş beni yanlış anladın yada ben anlatamadım
demem şudurki bir ülkenin yönetim şekli laik buraya kadar tmm
ülke tüzel kişiliktir canı yoktur bir kavramdır
bir ülke topraklarında yaşayan her bireye eşit uzaklık yada yakınlıkta olmalıdır
buraya kadar sorun olmadıgı kanaatindeyim
gelelim bireylere bireyler öyle yada böyle bir inanca sahiptir
şimdi siz yada ben müslümanız öyle deyilmi evet bu kesin
demem şudurki şimdi ben müslümansam sizde müslümansanız sizin uzaklıgınız yada yakınlıgınız ben ile bir gayrimüslime aynımı olur?
benim için geçerli benim aynı olmaz sen benim için daha önemli olursun nedeni senin müslüman olman
İbn Ömer'den (r.ahm.) rivayet edildiğine göre:
Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurmuştur: "Müslüman Müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez ve onu tehli***e atmaz. Her kim bir kardeşinin ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir. Her kim bir Müslümanın sıkıntısını giderirse, Allah da o kimseden Kıyamet gününün sıkıntılarından bir sıkıntısını giderir. Her kim bir Müslümanın kusurunu örterse, Allah da Kıyamet gününde onun kusurunu örter."

umuter
23-03-2008, 00:29
arkadaşlar bu mesajımdan sonra yazılacak düşük bel ile alakasız tüm mesajları sileceğim ne bu yaa konuyu nerden nereye çekmişsiniz!!! tartışmaya ne kadar meraklı milletiz anlamıyorum ki!!! herkesin fikrini neden olduğu gibi kabul etmek yerine değiştirmeye çalışıyoruz!!!

bulletfromhell
23-03-2008, 00:32
aptal amerikalıların abuk sabuk uygulamalarından birisi....düşük bel pantolonmuş...aptalca...herhangi bi mantığı yok....üzerinde tartışmaya bile değmez....

kanaryam1950
23-03-2008, 00:46
iyi olmuş...

tracker1
23-03-2008, 00:56
aptal amerikalıların abuk sabuk uygulamalarından birisi....düşük bel pantolonmuş...aptalca...herhangi bi mantığı yok....üzerinde tartışmaya bile değmez....

her şey bi yana bu'da güzel bir yorum olmuş :D