PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : roj tv diyarbakır dan canlı yayın

spil45
23-03-2008, 01:23
PKK'nın propaganda kanalı ROJ TV dün Diyarbakır'dan canlı yayındaydı. Hem de tam 6 saat sürdü bu yayın. Gören, bilen, engelleyen olmadı.
Danimarka'ya PKK'nın propaganda kanalını kapat diye baskı yapan Türkiye, dün resmen uyudu. Kanlı örgütün kanalı Diyarbakır'dan 6 saat boyunca Nevruz yayını yaptı. Üstelik bu yayın canlıydı.

Roj Tv bir ilke imza atarak (!) Nevruz kutlamalarını naklen yayınladı. Kanalın Diyarbakır'dan yaptığı canlı yayın yaklaşık 6 saat sürdü.

Ajans, prodüksiyon şirketlerinden 4 kamera, jimmyjip ve canlı yayın aracı kiraladı.

Prodüksiyon şirketine iki katı para ödendi ve ekip, Diyarbakır'a giderek 6 saat boyunca Roj TV'ye Nevruz canlı yayını yaptı. Ankara, İstanbul ve Mersin'deki Nevruz kutlamaları da canlı telefon bağlantıları ile aktarıldı.

Olayın ilgi çekici kısmı ise Türkiye'nin 6 saat süren bu canlı yayına bir müdahalede bulunmaması oldu. Danimarka'ya ROJ TV'yi kapat diye bastıran Ankara, Diyarbakır'daki şova seyirci kaldı.

gmbh
23-03-2008, 01:37
Merak etme arkadasim hainler bir gün kendi kazdigi kuyuya düsecektir son gülen iyi güler
selamlar

zekigurbuz
23-03-2008, 01:44
T.C Devletini yönetenlerin bir bildiği vardır.pkk son çırpınışları bunlar.İçinizi rahat tutun.Şerefsizler kendi boklarında boğulacaklar.

turkocigo
23-03-2008, 04:37
yapar yapar. iyice özkürlükler ülkesi olduk.

alemcii
23-03-2008, 09:06
merak etmeyin bu ülke sahipsiz değil bir gelecek ölüsü gömeceğiz dirisinide **** rahat olun

forum geregi daha az sakıncalı kelimler lütfen...

DEJAVU®42
23-03-2008, 09:18
vay vay ne güzel ya el aleme kapatın diyecen kendi sınırların icinde serbest bırakacan o kapatın dedigin devletlerde bize bir tarafları ile gülüyorlardır siz once sınırlarınız icine hakim olun diye biz kendi sınırlarımız icinde ne oldugu belli olmadıklara müdahale edemiyoruz daha dogrusu mudahale edmez duruma geldik varmı böyele bişey ya kimdir bu adamlar biz müdahale edemiyoruz cok yazık cokk..

yakupyurt
23-03-2008, 13:10
iyide bunlarda kanala müdahale edecel halmi kaldı hükümet şu anda can derdinde

DEJAVU®42
23-03-2008, 13:19
iyide bunlarda kanala müdahale edecel halmi kaldı hükümet şu anda can derdinde

arkadaşım hükümet olma hükümetlik yapma apayrıdır iki elin kanda olsa devletin çıkarları icin mücadele edecen ben can derdindeyim banane diyemesin o ayrı bu ayrı olaylar...

davutkorucu
23-03-2008, 14:36
hayret bir şey yev. Nasıl böyle bir yayına müdahale edilmez. Kimse takip etmemişmi bu yayınları

umuter
23-03-2008, 15:01
Ancak borusu danimarkaya ötüyor demekki bizim yetkililerin adamlar geliyo 6 saat boyunca canlı yayın yapıyo müdahale eden yok
gerçi mudahale etsen bu sefer turkiyede basın özgürlüğü yok deyip yaygarayı basacaklar yine suçlu biz olucaz değişen bi şey olmayacak!!
az önce gazetede okudum almanyada yakılan türklerin evleriyle ilgili alman basınında bir tek satır haber bile çıkmıyor diyo !!!adamlar o kadar sistemli olarak türk düşmanlığı yapıyorlar ki sanki orada yanan canlar insan değil gibi önemsemiyorlar
şöyle bir düşündüm de türkiyede olsa bu olay türkler yabancıların evlerini yaksa acaba dünya basını kaç salisede duyurur bu haberi bi yerlerini yırta yırta hemde
işte TÜRK ün dostu ve düşmanları

dostu sadece TÜRKLER düşmanı tüm dünya !!

fatih1430
23-03-2008, 17:34
yuh artık başka ne denirki

sensi
23-03-2008, 22:37
beyler azdılar inşallah allahın izniyle kazdıkları kuyuya düşerler allah askerimize polisimize sabır versin hükümet sen ben derdinde tayyib agayı kurtaracaklar ya umurlarında değil:rockon:

emmi
24-03-2008, 05:48
İnsan midesinden bir yerlere bağlı oldumu demek böyle en bariz olaylarda bile olayları hafifseyebiliyor. Yukarıdaki ilk üç-dört iletileri yazan arkadaşlar; dediklerinize sizler inanıyormusunuz Allah aşkına? Hükümetin bir bildiği varmış ve kendi boklarında boğulacakmışlar filan! Biliyoruz ki sizin gibi midelerinden hükümete bağlı kuvvetler tüm forumlarda aynı sakızı çiğniyorsunuz. Ulan yalaka tayfaları; bu hükümetin sıfır terör alıp bugünlere azdırarak getirdiğini mısırdaki sağır sultanlar bile biliyor ama malesef sizler hala hükümetin bir bildiği var diyorsunuz. Ben o yayınları izledim ara sıra, acaba müdahele edilecek mi diye? Ama hükümet bunlarla ilgilenmek yerine; taa Sivaslardan otobüsler kaldırarak Çanakkaleye çıkarma yapma, bizim dedelerimizin kahramanca şehit olduğkları günü bile siyasi şova, oya tahvil etme ve Ergenekon denilen torbanın içine daha kimleri atarız derdindeydi. Çakal sürüleri Diyarbakır'dan yayın yapmış kimin umurunda! Özgürlükler ülkesiyiz ya! Hala çanaklarını yaladığınız AB ülkelerine, bırakın kendi terör örgütlerini, bizim satılmışlardan birileri onların menfatine dokunsun anında yakalayıp çeşitli sorgulama tekniklerinden sonra yurt dışı ederler. Ama güzel yurdumda bunların adı özgürlük ve demokrasi oluyor. Tek satırlık ve bir cümlelik adamlar, şu midenizi düşünmekten az vazgeçinde vatanı düşünün biraz, olur mu?
Saygılar.

toycan
24-03-2008, 10:58
siz içinizi rahat tutun biraz daha bekleyin admlar yarın kürt devleti kurdukları zamanda siz içinizi rahat tutun yok öyle birşey hoca efendi herşeye hakimdir denecek herşeyi bilen herşeyi görendir ondan amerikada halen adamlar heryerde kırıp döküyor ama onlar demokratik haklarını kullanıyor gayet normalsiz meydana çıktığınız zaman dayaktan ötesi yok ya faşist ya kominist oluyorsunuz

ozay_74
24-03-2008, 12:18
İnsan midesinden bir yerlere bağlı oldumu demek böyle en bariz olaylarda bile olayları hafifseyebiliyor. Yukarıdaki ilk üç-dört iletileri yazan arkadaşlar; dediklerinize sizler inanıyormusunuz Allah aşkına? Hükümetin bir bildiği varmış ve kendi boklarında boğulacakmışlar filan! Biliyoruz ki sizin gibi midelerinden hükümete bağlı kuvvetler tüm forumlarda aynı sakızı çiğniyorsunuz. Ulan yalaka tayfaları; bu hükümetin sıfır terör alıp bugünlere azdırarak getirdiğini mısırdaki sağır sultanlar bile biliyor ama malesef sizler hala hükümetin bir bildiği var diyorsunuz. Ben o yayınları izledim ara sıra, acaba müdahele edilecek mi diye? Ama hükümet bunlarla ilgilenmek yerine; taa Sivaslardan otobüsler kaldırarak Çanakkaleye çıkarma yapma, bizim dedelerimizin kahramanca şehit olduğkları günü bile siyasi şova, oya tahvil etme ve Ergenekon denilen torbanın içine daha kimleri atarız derdindeydi. Çakal sürüleri Diyarbakır'dan yayın yapmış kimin umurunda! Özgürlükler ülkesiyiz ya! Hala çanaklarını yaladığınız AB ülkelerine, bırakın kendi terör örgütlerini, bizim satılmışlardan birileri onların menfatine dokunsun anında yakalayıp çeşitli sorgulama tekniklerinden sonra yurt dışı ederler. Ama güzel yurdumda bunların adı özgürlük ve demokrasi oluyor. Tek satırlık ve bir cümlelik adamlar, şu midenizi düşünmekten az vazgeçinde vatanı düşünün biraz, olur mu?
Saygılar.

Aynen katılıyorum size arkadaşım.Ağzına sağlık.:present:
Saygılar,

juli
24-03-2008, 12:35
Saygılar.
guzel bir aciklama:45:

BEKOSAT
24-03-2008, 14:03
[QUOTE=emmi;292361]İnsan midesinden bir yerlere bağlı oldumu demek böyle en bariz olaylarda bile olayları hafifseyebiliyor. Yukarıdaki ilk üç-dört iletileri yazan arkadaşlar; dediklerinize sizler inanıyormusunuz Allah aşkına? Hükümetin bir bildiği varmış ve kendi boklarında boğulacakmışlar filan! Biliyoruz ki sizin gibi midelerinden hükümete bağlı kuvvetler tüm forumlarda aynı sakızı çiğniyorsunuz. Ulan yalaka tayfaları; bu hükümetin sıfır terör alıp bugünlere azdırarak getirdiğini mısırdaki sağır sultanlar bile biliyor ama malesef sizler hala hükümetin bir bildiği var diyorsunuz. Ben o yayınları izledim ara sıra, acaba müdahele edilecek mi diye? Ama hükümet bunlarla ilgilenmek yerine; taa Sivaslardan otobüsler kaldırarak Çanakkaleye çıkarma yapma, bizim dedelerimizin kahramanca şehit olduğkları günü bile siyasi şova, oya tahvil etme ve Ergenekon denilen torbanın içine daha kimleri atarız derdindeydi. Çakal sürüleri Diyarbakır'dan yayın yapmış kimin umurunda! Özgürlükler ülkesiyiz ya! Hala çanaklarını yaladığınız AB ülkelerine, bırakın kendi terör örgütlerini, bizim satılmışlardan birileri onların menfatine dokunsun anında yakalayıp çeşitli sorgulama tekniklerinden sonra yurt dışı ederler. Ama güzel yurdumda bunların adı özgürlük ve demokrasi oluyor. Tek satırlık ve bir cümlelik adamlar, şu midenizi düşünmekten az vazgeçinde vatanı düşünün biraz, olur mu?
Saygılar.[/QUOTE
duyarlı vatandaşlarıma tercüman olmuşsun usta agzına vede klavyene allah saglık versin.. son olarak devlet sözde kurulması gündemde olan .......... şerefsiz vatan hainlerine çanak tutuyo,

savaş17
24-03-2008, 14:07
bu adiler meydanı boş buldular nasılsa karişan eden yok sağolsun devlet büyüklerimizde buna bişi demiyor onlarda seyrediyor bu adilerde ortalıkta fink atıyor

mmeett
24-03-2008, 14:27
Siz daha yeni mi uyanıyorsunuz.
ROJ tv zaten Diyarbakır (AMED) den canlı yayınla bugüne kadar bir sürü tartışma programı yayınladı.

cafer50
24-03-2008, 15:17
genelkurmay kuzey ırak dağlarında terörist avlarken maalesef ülkemizin kalbinde cirit atıyor bu ibneler