PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tnt Tv Den BÜyÜk Yenİlİk

ultra-mehmet
28-03-2008, 16:30
Arkadaşlar bildiğiniz gibi TNT Tv dev prodiksiyonları ekranlara taşıyarak Türk tv cilik tarihine hızlı bir giriş yaptı.TNT tv kullandığı yayın teknolojisi ilede rakiplerini geride bırakti.TNT TV yayınladığı TV filimlerinde 2 dille yayın yapıyor. Evet şaşırmadınız 2 dille yayın yapıyor. Özellikle TNT yi uydudan alan arkadaşlar normal yayında Türkçe dil seçeneği ile yayını izleyebildikleri gibi uydu alıcılarındaki opsiyonel dil seçeneği tuşuna basarak yayınlanan filmin orjinal dilinide izliyicisiyle buluşturuyor. Malumunuz Türk yerli kanalları görüntü sütündeki opsiyonel dil seçeneğinden radyo yayını yaparken TNT ise orjinal dildeki ses yayınını veriyor.Ayrıca HD yayınada geçeçegi söyleniyo.

HCakir
28-03-2008, 16:38
TNT mükemmel bi kanal ve 2 dil seçeneği de cabası,Paylaşım için teşekkurler..

Kemal Turan
28-03-2008, 16:55
Evet çok güzel ve diziler var ama şifrelenmezse iyi

satelcom
28-03-2008, 17:03
ben şahsen alt yazılı dizilerin hiçbirini seyretmiyorum.altyazı okumaktan film veya diziyi seyredemiyoruz.yeter be.gerek diziler gerek filmler tnt-cnbc-e2-business de mutlaka türkçe dublajlı yayınlanmalı.

orun0774
28-03-2008, 17:26
ben şahsen alt yazılı dizilerin hiçbirini seyretmiyorum.altyazı okumaktan film veya diziyi seyredemiyoruz.yeter be.gerek diziler gerek filmler tnt-cnbc-e2-business de mutlaka türkçe dublajlı yayınlanmalı.

evet bencede türkçe dublajlı olması gerekir,altyazı okumaktan gına geliyor bazen.

umuter
28-03-2008, 17:50
kanalın çıktığı frekansa bakarsanız doğan gurubunun yayınları arasında o yüzden şifrelenmesi kaçınılmaz tıpkı discovery gibi şu an tanıtım aşamasında tadı damağımızda kalacak ve bir gün bi bakacağız şifrelenmiş:(

emrewashere
28-03-2008, 18:15
kanalın çıktığı frekansa bakarsanız doğan gurubunun yayınları arasında o yüzden şifrelenmesi kaçınılmaz tıpkı discovery gibi şu an tanıtım aşamasında tadı damağımızda kalacak ve bir gün bi bakacağız şifrelenmiş:(

olacağı o ne izlersek kardır yine

MUTAF
28-03-2008, 18:34

kesinlikle..

ultra-mehmet
28-03-2008, 18:39
bari LOST dizisini türkçe dubraj oynatacak işallah bir iki bölümüne bakabiliriz şifreye girmese.......

CCW
28-03-2008, 18:43
.....