PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbo Show Trt'de

kucer06
29-03-2008, 14:05
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

TRT, Özcan’ı gönderdi İbo’ya 65 bin YTL verdi
Özcan Deniz’in TRT’deki “İki Renk” adlı programı aniden yayından kaldırıldı.

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in, 1.5 ay önce silahlı saldırıya uğrayan Özcan Deniz’in vurulmasının ardında mafya bağlantısı bulunduğu iddiaları üzerine sanatçının 26 bölümlük sözleşmesini 15’inci bölümde feshettiği öğrenildi. Özcan Deniz ile yollarını ayıran TRT, İbrahim Tatlıses’in kapısını çaldı ve İbo Show’u kendi ekranlarında yapmasını istedi.

Ekim ayından bu yana ekrandan uzak olan Tatlıses, TRT’nin teklifini geri çevirmedi. Ünlü türkücünün dışarıdan hazırlayıp TRT’ye kaset olarak teslim edeceği program için bölüm başına 65 bin YTL alacağı öğrenildi. Tatlıses’in programı önümüzdeki ay ekrana gelecek.

f47xfenerli
29-03-2008, 14:12
acı gerçekler bu ülkede hayatımız boyunca bir arada göremiyeceğimiz
bir parayı iki saatlık çekimde alıyorlar ne diyelim hayırlı olsun vatana
millete

ultra-mehmet
29-03-2008, 14:21
özcan denizle yollarını ayırması çok dogru bir adım çünkü trt'ye yakışmıyordu...İbrahim Tatlıses'le proglam yapacagı eger dogrusa yanlış bir adım......

airman06
29-03-2008, 14:21
kessin izlenme rekorları kırar:yahoo:

turkocigo
29-03-2008, 14:22
yazıklar olsun trt ye.

ultra-mehmet
29-03-2008, 14:28
acı gerçekler bu ülkede hayatımız boyunca bir arada göremiyeceğimiz
bir parayı iki saatlık çekimde alıyorlar ne diyelim hayırlı olsun vatana
millete

Dogru söyliyon arkadaşım ama tvlerin bir reklamla anlaşma yapması ile ardıkları parayı miktarını görünce sana daha çok hak veriyom......Benim bir yakın arkadaşın şirketi reklam verdi o reklamda sanal yani bir dizi vb. proglam oynayınca çıkan ufak bir amrenden ibret birşey sadece isim veya şirketin ambremi gözüküyo ücreti ise saniyede 250 ytl bu bir ulusal kanal......

yargıç_1
29-03-2008, 14:31
ee artık devir çıkar devri kimin nerde ne çıkarı varsa onunla çalışıyor kim olduğuna yada ne sıfatta olduğuna bakmıyorlar