PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows Kapanış Mesajları...!

Nakkus
10-03-2006, 13:34
» Oturumunuz Sürece bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz Bill Gates ' iyi günler ' diler. Nereye İsterseniz Oraya !

» Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir orturmda görüşmek üzere... Microsoft'la Kalın...

» Gidiyorsun ama!ya dönemezsen? hadi hakkını helal et Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun

» Windows kapatılıyor bu katliyama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın açık kalsın...

» Bu akşam da bizlerle ayrılan sürenin sonuna geldik yarın aynı saatde buluşmak ümidi ile esen kalın...

» tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir...

» Beni böyle istediğiniz gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum...

» Bugün de kazasız belasız atlattın...

» Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

» Şimdi kapanıyourm ama, kullanılırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma... Bir dahaki oturumda sorarım ben sana...

» Müsadenle Kaçıyorum, Sahip...

:puah: :puah: :puah:

umsado
10-03-2006, 15:09
Gerçekten ya sorunsuz doğru dürüst bir oturum açıp kapatsak hayır yapacam.:puah: :puah: :puah: :puah: