PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzaylilar

SIBIRYA1008
01-04-2008, 23:29
Dünya dışı varlıklar diye tanımladığımız uzaylılar hakkında bilgisi olanlar burda konu üzerinde tartışmaya açalım herkes görüşlerini bildirsin...bana göre uzaylılar gerçekten vardır...atlantisliler bizim atalarımızdır...:49:

SIBIRYA1008
01-04-2008, 23:38
atlantisliler..adem ve havva nın başlangıcı olan şimdiki dünyamızdan önce yaşanmış ve yok olmuş dünyada yaşayan, üstün güçlere ve olanaklara sahip bir kavimmiş fakat galaksiler arası savaşta dünya da kıyamet kopmuş karalar deniz, denizler kara olmuş hiçbir canlı kalmamış...fakat bu kıyametten kurtulanlar uzayın derinliklerine diğer galaksilere ve gezeğenlere kaçarak bu kıyametten kurtulabilmişler...

cetindeniz
01-04-2008, 23:43
Pek görüşüm olmadığından dolayı kafadan konuşmakda anlamsız olur

uzman_elhan
01-04-2008, 23:51
bence konu biraz boş gibi birazdaha bilimli yaklişin başka konular üzerinde tartışın

harkan
02-04-2008, 00:27
bilimsel bir yanı varmı hemşo. bir yerde okudunmu bir tez varmı belgesel varmı yoksa senin şahsi hayal dünyanmı saygı duyarım her türlü dşünceye sadece olmaz olmaz

Admin
02-04-2008, 00:34
Bu konuyu daha önce BU BÖLÜMDE (Only the registered members can see the link)Tartışmıştık.

Kendi fikrim yalnız degiliz gibi geliyor.

harkan
02-04-2008, 00:38
bana da öyle geliyor koskoaca evrende yalnız değiliz bencede çünkü bazı uygarlıklar birden hiç bir iz bırakmadan yok olmuş dünyada mesela inka lar mısır daki uygarlık nerede onun çocukları medeniyeti yok ortada

Kemal Turan
02-04-2008, 11:25
Only the registered members can see the link

Dünyanın en gizli bölgesi olarak adlandırılan Amerikada ki 51. ci bölgede, düşen uzay gemileri ve ölen uzaylılar olduğu kesin bir dille söylenmektedir. Koskoca kainatta, milyarlarca galaksi ve yıldızların olduğu, ucu sınırı belli olmayan bir boşlukta, yalnız dünyamızın ve bizlerin olacağını sanmak, bana göre hiç doğru bir düşünce değildir. Kainatta yaşam vardır hemde miyarlarca gezegende.

TEKNİSYEN101
02-04-2008, 11:39
Kemal usta sana katılıyorum bu yayınladığın haber yıllardır karşımıza çıkıyor. Benim görüşüm olarakta evrende yalnız değiliz. :45:

osmann
02-04-2008, 12:25
düşen uzay gemilerinin parçalarının fotoğrafları yokmu?
atlantis diye bir uygarlık olduğu nu duymuştum ama kesin değil. eski bir uygarlıkmış.adem baba ve havva anamızdan evvel değil tabiki...sonra.... nuh peygamberden önce yaşamış ve büyük tufanda elde ettikleri yüksek teknolojileri ile birlikte suya gömüşmüşler... varsayım kesin değil... böyle bir uygarlık tan bahsediliyor. kainatta insanlardan başka varlıklar olduğuna inanırım ama bunların cinmi yoksa bizim gibi fakat farklı bir canlı türü mü bilmem. kimse kim. yaradılanı severim yaradandan ötürü. ufo da olsa eyvallah.o da allahın bir kulu...cemaat yapıp namaz kıları onla...:) selametle...