PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-Smart Yeni yazılım Uyduda...

huseyinkursat
05-04-2008, 14:19
D-Smartta yeni yazılım uyduya verilmiş
Kanal kapasitesi artmış(Ben tarattım 1230 kanal buldu)
Eski Kapasite 800 idi
Ayrıca menüde de bazı güzel değişiklikler yapılmış
daha güzel olmuş
Smile logosu yerleştirilmiş
Yazılım atmak için :
1 . Fişi prizden çekin
2 . Takrar takın
3 . Cihazın panelinde tek kırmızı ışık ynıp söndükten hemen sonra (1 Sn İçinde)
4 . Geri+Geri+2485 seri bir şekilde yapın
Yazılım yüklenmeye başlıyacaktır

Saygılar...

HCakir
05-04-2008, 14:28
Teşekkurler bilgilendirme için Hüseyin abi.:)

f47xfenerli
05-04-2008, 15:15
tümü tv radyo seçeneği de eklenmiş

ama niye eklenmiş anlayamadım
çünkü sadece görünüm tv seçip ok
tuşuna basınca yine tv ve radyolar
iç içe çıkıyor eh işte bir göz boyama
daha işlev görmeyen özellik eklendiği
nerede görülmüş yav doğanda oluyor
demekki

serrhatt7
05-04-2008, 15:29
hımm bılgı ıcın tesekkurler deneyelım bakalım

kınık
05-04-2008, 16:46
tşk bi şey yok ama yinede deneyelim

candan45
05-04-2008, 16:49
teletex ilave yapılmışmı acaba

huseyinkursat
05-04-2008, 17:38
Arkadaşlar daha önce 2. çanak dahil toplam kanal sayısı 799 idi
şimdi çok daha fazla bence en büyük değişiklik bu.....

GELEN ÖZELLİKLER:
-ÇOK DİL SEÇENEGİ VE ALTYAZI SEÇENEGİ (EGER O DİL AÇIK DEGİLSE ÜZERİNDE ÇİZGİ OLUR. YOKSA NORMAL OLUR. ÇOK YAKINDA YENİ DİLLER AÇILACAKTIR.)
-ETHERNET PORTU
-KANAL DEGİŞTİRKEN SIMILE ADSL LOGOSU
-200 KANAL SINIRLAMASININ KALKMASI
-OK TUSUNA BASDIGINDA TÜMÜ,TV,RADYO İÇİN YAPILMIŞ KOLAY ULAŞIM.
-SİNYAL YOK EKRANIN GELİŞTİRİLMESİ
-MAVİ TUŞA BASTIGINIZDA SMART CARD NUMARANIZ
-GELİŞTİRİLMİŞ 5 FAVORİ LİSTESİ
-BUKET KANALLARI ARTI 2300 ELLE EKLENEBİLEN KANAL
-HATALAR DÜZELTİLMİŞ VE GÖRÜNTÜ KALİTESİ YÜKSELTİLMİŞTİR.
Alıntıdır
Saygılar...

pheatrac
05-04-2008, 23:38
version kac ?Kendi kendine yuklenmiyormuydu?

seymen
06-04-2008, 17:33
teletext varmı

scob
06-04-2008, 23:16
bilgi için teşekkürler.
bide saati proğramlayarak kapanma olayını yapsalar çok iyi olacak.bu kadar basit bir şeyi niye es geçerler anlamıyorum.

acasf
07-04-2008, 12:54
yaw pişman oldum ben yaptım eskısıne nasıl donuluyo

dogan_gunes
07-04-2008, 19:32
Humax kutular için 3.0.5.004 yazılımı 07.04.2008 Pazartesi gününden itibaren tüm Humax kullanıcılarına yüklenmeye başlamıştır.

Humax 3.0.5 sürümlü yazılımda gelen özellikler:

KANAL KAPASİTESİ: D-Smart uyumlu cihazların kanal kapasitesi 5000’e çıkarılmıştır.

TÜM UYDULARI TARAYABİLME ÖZELLİĞİ : D-Smart’ta tüm uydulara ait tüm transponderlar uydu tarama ile taranabilecektir.

GÖRÜNTÜ KALİTESİ : Görüntü kalitesi daha da arttırılmıştır.

TELETEXT : Teletext özelliği kullanabilir hale gelmiştir. (TV’nin desteklemesi gerekmektedir)

EKRAN BOYUTLARI : Geniş ekran televizyonlarda yayınlanan görüntünün özelliğine gore 4:3 veya 16:9 formatına otomatik geçişi sağlar. Sistem ayarlarıà TV ayarlarından TV’nin formatının tanımlanması yeterlidir.

FAVORİ KANALLAR LİSTESİ : Daha once 20 olan favori kanal listesi 125 kanala çıkarılmıştır. Beyaz (favori tuşu), kırmızı, yeşil, sarı ve mavi renkteki tuşlarla her birinde 25’er adet kanal farklı kategorilerde sıralanabilmektedir.

B-MAIL ÖZELLİĞİ : D-Smart merkez’den kullanıcılara gönderilebilecek mesaj ve bilgilendirmeleri içeren bmail özelliği devreye alınmıştır.

MDU DESTEĞİ : Eutelsat MDU Tip 1 ve Eutelsat MDU Tip 2 LNB’ler için tam destek sağlanmıştır.

MODEM KULLANIMI : Modem tam fonksiyonel olarak çalışmaktadır.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ : “Sinyal yok” ekranı geliştirilerek sorun hakkında bilgi verir hale getirilmiştir.

TİCARİ UYGULAMA :
Ticari üyelikler için özel D-Smart yazısının çıkması
Ticari üyeliklerde illegal ile mücadele için mavi tuşa basıldığında smartcard numarasının ekranda görünme özelliği eklenmiştir.

EPG GÜNCELLENMESİ : EPG bilgi yükleme hızı arttırılmıştır.

HCakir
07-04-2008, 19:44
Konular birleştirilmiştir,buradan devam edelim.

Alirasiha
07-04-2008, 19:47
Botech 800 e niye yazılım gelmiyor dostlar,yüklemeyi yapıyorum ama hala 24 Eylül 2007 yazılımı degismiyor

laztolaz
07-04-2008, 19:49
Humax kutular için 3.0.5.004 yazılımı 07.04.2008 Pazartesi gününden itibaren tüm Humax kullanıcılarına yüklenmeye başlamıştır.

Humax 3.0.5 sürümlü yazılımda gelen özellikler:

KANAL KAPASİTESİ: D-Smart uyumlu cihazların kanal kapasitesi 5000’e çıkarılmıştır.

TÜM UYDULARI TARAYABİLME ÖZELLİĞİ : D-Smart’ta tüm uydulara ait tüm transponderlar uydu tarama ile taranabilecektir.

GÖRÜNTÜ KALİTESİ : Görüntü kalitesi daha da arttırılmıştır.

TELETEXT : Teletext özelliği kullanabilir hale gelmiştir. (TV’nin desteklemesi gerekmektedir)

EKRAN BOYUTLARI : Geniş ekran televizyonlarda yayınlanan görüntünün özelliğine gore 4:3 veya 16:9 formatına otomatik geçişi sağlar. Sistem ayarlarıà TV ayarlarından TV’nin formatının tanımlanması yeterlidir.

FAVORİ KANALLAR LİSTESİ : Daha once 20 olan favori kanal listesi 125 kanala çıkarılmıştır. Beyaz (favori tuşu), kırmızı, yeşil, sarı ve mavi renkteki tuşlarla her birinde 25’er adet kanal farklı kategorilerde sıralanabilmektedir.

B-MAIL ÖZELLİĞİ : D-Smart merkez’den kullanıcılara gönderilebilecek mesaj ve bilgilendirmeleri içeren bmail özelliği devreye alınmıştır.

MDU DESTEĞİ : Eutelsat MDU Tip 1 ve Eutelsat MDU Tip 2 LNB’ler için tam destek sağlanmıştır.

MODEM KULLANIMI : Modem tam fonksiyonel olarak çalışmaktadır.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ : “Sinyal yok” ekranı geliştirilerek sorun hakkında bilgi verir hale getirilmiştir.

TİCARİ UYGULAMA :
Ticari üyelikler için özel D-Smart yazısının çıkması
Ticari üyeliklerde illegal ile mücadele için mavi tuşa basıldığında smartcard numarasının ekranda görünme özelliği eklenmiştir.

EPG GÜNCELLENMESİ : EPG bilgi yükleme hızı arttırılmıştır.

kalitesiz kutuları kakalayıp şimdide humaxmı satıyorlar

mertcan25
07-04-2008, 19:58
D Max Şİmdİ KaÇ Para Oldu Acaba?

Alirasiha
07-04-2008, 21:57
Arkadaslar kac gündür takip ediyorum söylediklernize göre yeni yazılımla bir çok özellik eklenmis,3 gün önce D-smart aldım.Botech 800 BT.Yazdıklarnızı denedim,yazılımı yükledim ama hiçbir degisiklik yok.Hala 24 Eylül 2007 yazılımını kullanıyor.Neden aceba?Yoksa bu markaya cıkmayacakmı?Tşk....

HCakir
07-04-2008, 22:00
@ Alirasiha

Yeni konu açmaya gerek varmı burada devam ediniz..

sarıkanarya_41
07-04-2008, 22:41
tesekkurler.

yakupyurt
07-04-2008, 23:18
d smart kullanıcısı arkadaşlar size bir tavsiyem var daha fazal sömürülmeden elinizdekid smart cihazları atı çöplüğe:puah:

Alirasiha
09-04-2008, 18:29
Arkasalar lütfen biri cevap versin Botech BT 800 cihazına daha yazılım gelmedimi veya gelecekmi?yükleme yapıyorum fakat hala eski yazılım.

kınık
10-04-2008, 17:05
d smart ticarisi ne olacak sanki izlenecek bir kanal varda neyin ticarisini yapıyyor bunlar işi gücü digğer medya kanallarında olduğu gibi milleti kandırmak