PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalli nin gidişine en çok sevinenler

Kemal Turan
06-04-2008, 13:02
Kalli'nin gidişine onlar sevindi
06 Nisan 2008 Pazar 07:42
Feldkamp'ın istifası, Galatasaray'lı oyuncuları deyim yerindeyse havaya uçurdu. Bakın en çok kimler sevindi?
Feldkamp'ın istifasının ardından teknik heyeti koordine etmekle görevlendirilen Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, futbolcularla toplantı yaptı.

Kalli ile yıldızı barışmayan oyuncularla istifayı masaya yatıran Sezgin, "Feldkamp'ı sevmiyordunuz. Şimdi istediğiniz oldu ve Feldkamp istifa etti. Artık söz sizde. Yüzünüz güldüğünü görüyorum. O zaman gerekeni yapın. Şampiyon olmaktan başka bir seçeneğiniz yok. Kalan 6 maçı kazanmak zorundasınız" dedi.
Lincoln: Bakın neler yapıyorum

Önceki gece Adnan Polat ile görüşen Lincoln'ün Kalli'nin gidişinin ardından Adnan Sezgin'e "Şimdi görün bakın nasıl oynuyorum. Şampiyon olacaksak benim de büyük katkım olacak" dediği öğrenildi.

Şükür: Siz hiç merak etmeyin

Yönetimin ligde kalan 6 haftalık bölümde takım arkadaşlarına daha fazla 'ağabeylik' yapmasını istediği Hakan Şükür, Adnan Sezgin'e "Siz hiç merak etmeyin. Kalan maçlarımızı kazanacağız. Ben kefilim" diye konuştu. (Sabah)

headend
06-04-2008, 14:17
bu lafları söyleyenlere yönetim ceza vermiyorsa yazıklar olsun ..demekki hoca varken takımı satmış bunlar..ey yönetim......

ŞRARSKOZ
06-04-2008, 14:31
satmış olsalardı 2 ci olmazdık helal olsun

GALATASARAY şampiyondur hiç kimsenin şüpesi olmasın

kanaryam1950
06-04-2008, 15:42
satmış olsalardı 2 ci olmazdık helal olsun

GALATASARAY şampiyondur hiç kimsenin şüpesi olmasın

2.Ligden bir takım getirip 3 büyüklerin formasını giydirsek yine ilk 3 e girer.

MUTAF
06-04-2008, 16:01
feldkampın gidişine ben bile çok sevindim ki onlar hele ne kadar sevinmiştir. :)

kucer06
06-04-2008, 16:03
Evet iyiki gitti ama zamanlama yanlıştı.