PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evine 5 kez göktaşı düştü

kanaryam1950
08-04-2008, 22:44
Bosna Hersek'te, yaşadığı eve bugüne kadar 5 kez göktaşı isabet eden adam uzaylılar tarafından hedef alındığına inanıyor.
Belgrad Üniversitesi uzmanları, Radivoje Lajiç'in kendilerine teslim ettiği kaya parçalarının göktaşı olduğunu doğrularken, evin üzerinde bulunduğu sahada manyetik bir çekim alanını olup olmadığını araştırıyor.

Gornja Lamovite köyündeki evinin çatısını göktaşlarına karşı çelik sütunlarla güçlendiren Lajiç'in yorumu ise çok daha farklı. Lajiç, bunun bir tesadüf olmadığını, uzaylıların kendisini hedef aldığını düşünüyor. Lajiç olayları, "Uzaylılar tarafından hedef alındığım açıkça ortada. Onları rahatsız edecek ne yaptım bilmiyorum, fakat bunun başka makul bir açıklaması yok. Dünya üzerinde bir göktaşının evinize isabet etme ihtimali zok zayıf ama benim evim 5 kez hedef alındı. Bu kesinlikle kasıtlı yapılıyor olmalı" şeklinde değerlendirdi.

İlk göktaşının geçtiğimiz yıl Kasım ayında evine isabet ettiğini belirten Lajiç, "Göktaşlarının tümü, güneşli, açık havalarda değil, sağanak yağışlı havalarda düştü. Önce bu garip görünüşlü taşların ne olduğunu bilmiyordum. Fakat taşlar düşmeye devam edince Belgrad Üniversitesi'nden uzmanlar geldi ve taşları inceledi. Bunların göktaşı olduğunu öğrendim" diye konuştu.

Lajiç, "Uzaylılar tarafından hedef alınıyorum. Benimle oyun oynuyorlar. Bunun niçin yapıyorlar bilmiyorum. Ne zaman sağanak yağmur yağsa, yeniden vurulacağım korkusuyla uyuyamıyorum" dedi.

Only the registered members can see the link

kucer06
08-04-2008, 23:08
Ben olsam o gök taşlarını vermezdim.

aslanım2
08-04-2008, 23:50
valla ıyı para ederdı onlar

cetindeniz
08-04-2008, 23:52
Lajiç bey efendi baya şanslıymış kerametli olmasın

osmann
09-04-2008, 09:42
uzaylıların işi yok gelip sana taş atıp kaçıyorlar...hasbinallah....

atakan2007
09-04-2008, 10:04
Milli piyango bileti alsın.