PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küstahca teklif yapanlara!!!

Admin
10-04-2008, 23:30
Bu mesaj SupersatForum International aracılığı ile symbol tarafından size gönderilmiştir. -------------------------------- Merhaba
MErhaba Forumu satın almak istiyorum benimle irtibata geçerseniz sevirnririmç

0534 **********-------------------------------- Referans Sayfası : Only the registered members can see the link IP Address: ********** (Only the registered members can see the link)Kullanıcı Adı : ****** User ID: ******

Son zamanlarda bu tür epostalarla karşılasır olduk.Bu forum site hit kazansın sonra makul bir degere satılır seklinde kurulmamıştır.

Yani bu forumu kimsenin almaya gücü yetmez abartmıyorum yetmez ben hobim olan bir olayı para ugruna satarsam bunun bende etkisi kötü olur.

Bu forumu küstacha satın almak istiyorum vs seylerle mail ve mesaj gonderenlere bu yazım kapak olsun.Buradaki her bir birey benim kardeşim ve arkadaşımızdır.

Yeri gelince kişileri uyarıyoruz ama bu durumlar tamamen bu forumun selamati ve aile içinde kavgaların olmaması içindir.

27 temmuz 2008 de bu forum 3 yasına girecek bu zaman kadar kimseyle bir yarışa girmedik kendilerine forum imparatoru sanan kişilerlerde ben sahsım adıma muhatap olmadım.

Yukarıdaki**** olanı ben sansurledim Burası yol gecen hanı degil artık yeter oldugu için bu konuyu acmayı uygun buldum

Herkese sevgilerimle

DEJAVU®42
10-04-2008, 23:49
ilginc bir durum bu teklifi yapan neden kendi bir forum kurmuyor acaba bir emegin üzerine oturmaya calışıyor buda ilginc....

cetindeniz
10-04-2008, 23:56
Serkan hocam bu gibi maillerin gelmesi benim açımdan sevindirici bir durum çoğu kişiler bu foruma teklif getirmeleri kendilerine büyük bir kazanç kapısı olarak görmeleridir neyseki böyle bir konuma gelmekde beceri vede çalışma sonucudur forum bu derece reabet görmüş olmasıda senin eserindir forumu satın almak isteyenlerde böyle bir emeğin kolay alınabileceğini sanmasınlar uzun emekler vede çalışma ürünü olan bu forum öyle paraylan alınabilecek kadarda deyildir

Simba
10-04-2008, 23:58
Serkan hocam bu gibi maillerin gelmesi benim açımdan sevindirici bir durum çoğu kişiler bu foruma teklif getirmeleri kendilerine büyük bir kazanç kapısı olarak görmeleridir neyseki böyle bir konuma gelmekde beceri vede çalışma sonucudur forum bu derece reabet görmüş olmasıda senin eserindir forumu satın almak isteyenlerde böyle bir emeğin kolay alınabileceğini sanmasınlar uzun emekler vede çalışma ürünü olan bu forum öyle paraylan alınabilecek kadarda deyildir
Fatih üreki sevmem ama sarkısı varya hadi hadi hadi diye:8[1]:

bulletfromhell
11-04-2008, 00:21
valla usta forum senin..ister atarsın ister satarsın...ancak sen istemedikten sonra alıcılar hiç bişey alamaz....bana kalırsa alıcılar vBulletin şirketine başvurup lisanslı vBulletin programı satın alıp kendi forum sitelerini kursunlar....:wave: :wave: :wave:

f47xfenerli
11-04-2008, 00:32
forum herkesin dilinde dostum teklif alman normal bekle derim
en az bir yahho kadar parası olan varsa görüşelim neden olmasın
maden kendine güvenen firmaler varsa görüşek ekip olarak burdayız

Admin
11-04-2008, 00:39
valla usta forum senin..ister atarsın ister satarsın...ancak sen istemedikten sonra alıcılar hiç bişey alamaz....bana kalırsa alıcılar vBulletin şirketine başvurup lisanslı vBulletin programı satın alıp kendi forum sitelerini kursunlar....:wave: :wave: :wave:
Evet vbulletinden lisans almaları lazım kurmaları için ayrıca belli süre lazım.Hazıra konmak kolaydır

forum herkesin dilinde dostum teklif alman normal bekle derim
en az bir yahho kadar parası olan varsa görüşelim neden olmasın
maden kendine güvenen firmaler varsa görüşek ekip olarak burdayızYok ben böyle iyiyim fazla para bozar bizi:)

Editor
11-04-2008, 00:40
emek kardeşlik arkadaşlık parayla ölçülmez ama bunlar anlamıyorlar sayın adminim takma kfana gülüp geçecen bu tür şeylere hepimiz gurur duyuyoruz seninle ve sitemizle saygılarımla

ayran
11-04-2008, 00:47
Serkan usta bizde senden memnunuz
teşekürler :)

pencere77
11-04-2008, 01:31
keşke o kişi kendi site kursa.çok ayıp etmiş.

HCakir
11-04-2008, 09:44
Bu teklifi aldığımıza göre doğru yoldayız ve büyümeye devam edeceğiz..

osmann
11-04-2008, 09:46
serkan kardeş öncelikle tavrından dolayı kutlarım seni.
böyle bir zamanda paraya tamah etmeyen bir arkadaşımızı görmek bizi sevindirdi...
siteye alıcı çıkmasınada kızmamak gerek. geçenlerde bir arkadaşımız demişti "meyve veren ağaç taşlanır" çıkacaktır böyle şeyler....
selametle...

tike®
11-04-2008, 10:40
Kaç para verdiler:omg::D

hallederiz
11-04-2008, 10:47
bu forum hep ayakta kalacaktır

ruzgarm
11-04-2008, 11:19
Teklif yapılan yer her zaman üst seviyede olan bir yerdir o yüzden herkes almak ister ama herşeyde satılmaz, satın alınamaz

Kemal Turan
11-04-2008, 11:25
Son zamanlarda bu tür epostalarla karşılasır olduk.Bu forum site hit kazansın sonra makul bir degere satılır seklinde kurulmamıştır.

Yani bu forumu kimsenin almaya gücü yetmez abartmıyorum yetmez ben hobim olan bir olayı para ugruna satarsam bunun bende etkisi kötü olur.

Bu forumu küstacha satın almak istiyorum vs seylerle mail ve mesaj gonderenlere bu yazım kapak olsun.Buradaki her bir birey benim kardeşim ve arkadaşımızdır.

Yeri gelince kişileri uyarıyoruz ama bu durumlar tamamen bu forumun selamati ve aile içinde kavgaların olmaması içindir.

27 temmuz 2008 de bu forum 3 yasına girecek bu zaman kadar kimseyle bir yarışa girmedik kendilerine forum imparatoru sanan kişilerlerde ben sahsım adıma muhatap olmadım.

Yukarıdaki**** olanı ben sansurledim Burası yol gecen hanı degil artık yeter oldugu için bu konuyu acmayı uygun buldum

Herkese sevgilerimle

Adminim gerekli cevabı vermişsin. Bizlerede, bu forumun birer üyesi olarak seni ve forumu desteklemek kalır. Kısa zamanda iyi bir yere gelen bu forum, bazılarının ağzını sulandırıyor. Kolay gelsin.

umuter
11-04-2008, 20:02
BU FORUMUMUZUN ÇOK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ilerlediğini belgeleyen bir tekliftir!!değeri olmayan hiç bir şeye teklif verilmeza çünkü kural böyledir demek ki forumun değerini gören ve bilen birilerinin ilgisini çekmişiz teşekkürler HAMDİ BEYE AMA BİZ KUTUMUZA GİDECEZ :8[1]: :8[1]: :8[1]:

kucer06
11-04-2008, 20:54
BU FORUMUMUZUN ÇOK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ilerlediğini belgeleyen bir tekliftir!!değeri olmayan hiç bir şeye teklif verilmeza çünkü kural böyledir demek ki forumun değerini gören ve bilen birilerinin ilgisini çekmişiz teşekkürler HAMDİ BEYE AMA BİZ KUTUMUZA GİDECEZ :8[1]: :8[1]: :8[1]:

:8[1]: Üstat sana katılıyorum Hamdi Bey esprisi çok iyiydi:8[1]:

HCakir
11-04-2008, 20:59

5 ytl çıkmasın sonunda.. :puah:

umuter
11-04-2008, 21:06
5 ytl çıkmasın sonunda.. :puah:
yok çıkmaz en azından 36,024 üye çıkar garanti olarak teşekkürler tüm üyeler arkadaşlar ilgilerinden dolayı:present: :present::present:

HCakir
11-04-2008, 21:14
yok çıkmaz en azından 36,024 üye çıkar garanti olarak teşekkürler tüm üyeler arkadaşlar ilgilerinden dolayı:present: :present::present:

:45: :45:

kenan27
11-04-2008, 21:48
her toplumun içerisinde küstah kendini bilmez yıpratma çalışmaları yapan çıkar.Böyle insanlar olmasa kanunlara yasalara mahkemelere güvenlik güclerine ihtiyaç olmazdı.forum doğru yoldadır birlikteyiz. kenan27

osetyalı
11-04-2008, 22:42
arkadaşlar sıkmayın canınızı.biz artık bir ağacız meyvesini vermiş olan.TAŞLANIYORUZ sadece.

cetindeniz
11-04-2008, 23:12
Fatih üreki sevmem ama sarkısı varya hadi hadi hadi diye:8[1]:

Ozaman ibrahim tatlısesde şarkıyı yorumlamış tamda teklifi yapan kişilere yönlendirme olacak tarzdan hazırlanmış :tongue:

kanaryam1950
13-04-2008, 11:42
evet bencede sıkayın canınızı

tako 2000
13-04-2008, 11:59
Teklifi yapan kişi buradaki dostluk ve arkadaşlıgın nasıl oldugunu bilmiyordur zannedersem,kendisini kınıyorum.Lütfen emege saygı duyalım

headend
13-04-2008, 17:00
verelim gözüm ..adamın gözü kalmış forumda ..ne yapsın ..bizde yenisini açarız hep berabar ..adamın kursagında kalmasın ya ..bizim üyeliklerimizide verelim ...adam üye toplıyacagım diye ugraşmasın...

nova35
13-04-2008, 17:22
slm bu tip insanlar hep var hep var olacaklar kendileri emegin ne oldugunu tüm zorlukları göhüsleyip bir şeyleri başarmanın hazını bilmezler bunları başaranların zorda kalmalarını fırsat bilip emeklerini kirli paralarıyla almak onun üzerinden rant elde edmeyi marifet sanarlar paralarıyla her şeyi satın ala bileceklerini sanan bu tiplere bu yazınız tokat gibi gelmişdir ama bunlarda kurur yok onlar için herşey alınıp satılan bir şeydir yapmış oldugunuz emegin önünde saygıyla egilirim tüm güzelliklerin hep yanınızda olması dileklerimle saygı ve sevgilerimle hoşca kalın

xroy
13-04-2008, 17:26
arkadaslar bu tur seylere hemen sınırlenerek karsılık vermeyın bence bu guzel bırsey cunkı bu formun uyesı olmaktan cok memnunum sunu da unutmayalım kı myva veren agac taslanır uyesı oldugumuz formumuz her gecen gun bır yerlere ılerlıyorkı goze carpmaya baslamıs formun buyuyusu ve ılerleyesı benı gururlandırdı boyle bır formun uyesı oldugumdanda ayrıca cok memnunum herkeze cok tessekkurler ayrıca sekan arkadasımıza da tesekkurler burdan boyle guzel bır form kurdugun ıcın

xroy
13-04-2008, 17:28
sessiz kaldıgımıza bakma herturlu destekle arkandayız