PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video Kameradan Pc ye Nasıl Aktarım Yapabilirim?

CABBARİ
14-04-2008, 19:46
arkadaşlar sony 500 video kameram var genelde çektiğim görüntüleri hep kaset olarak saklıyorudum şimdi cd yapayım diyorum bana açık açık anlatacak bir arkadaş varmı?

Pinnacle studio diye bir program varmış ama detayını bilmiyorum sizce nasıl iş görürmü bana nasıl bir donanım gerekli kablo vs.
selametle

OLDSMAN
14-04-2008, 20:22
Kameranın USB bağlantı kablosu yok mu ??

Kamera ile birlikte verilen CD'den driver'ları pc yükleyip
USB Kablosu ile direk bağlamalısın

home
14-04-2008, 20:37
fireware kartı ve kablosu alarak çok kaliteli kayıt yapabilirsin

Only the registered members can see the link

JeReMo
14-04-2008, 21:27
arkadaşlar sony 500 video kameram var genelde çektiğim görüntüleri hep kaset olarak saklıyorudum şimdi cd yapayım diyorum bana açık açık anlatacak bir arkadaş varmı?

Pinnacle studio diye bir program varmış ama detayını bilmiyorum sizce nasıl iş görürmü bana nasıl bir donanım gerekli kablo vs.
selametle

arkadaşım sana ancak şu şekilde yardımcı olabilirim.
aver media nın digital tv kartı senin bu sorununu çozüyor.
aynı sorun bendede vardı ben bu şekilde bitirdim.
şu an hem video kameradan hemde uyduda yayın yapan turk filimlerini kaydedebiliyorum.
yardımcı olabilirsem ne mutlu.
kolay gelsin.
bu arada aver media fiatı 90 ytl
s-video kablosuda 3 ytl
+_______
93 ytl.

:45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45: :45:

aso74
15-04-2008, 00:04
kameradan bilgisayara aktarım yapılabiliyor bizzat ben daha önce denedim ve kameradaki kasetteki görüntüyü bilgisayara aktarmayı başardım.
önce kamerayı usb girişine tak daha sonra kameranın cd sini tak ve kameranın modeline uygun olan driverini kur,kurduktan sonra işlemin doğru olup olmadığını denemek için kameranı webcam olarak ayarla,kameranı webcam olarakda kullanabilirsin.
şimdi kasetteki görüntüyü aktarabilmen için bu (windvr3) programı indir ve kur,programı kurduktan aç ve sonra kameranıda aç kaseti izlemek için play tuşuna bas,programın record tuşuna bas kaset bilgisayara kayıt edilsin,ama kayıt yapılırken sesiz olmak gerekiyor yoksa o seslerde kayıta karışır.

home
15-04-2008, 00:57
:) fireware kartınla kameranızın play tuşuna bile basmaya gerek kalmıyor herşeyi pcdeki programdan kontrol edebiliyorsunuz hem tv kartı kadar pahalı ve gereksiz düzeneğe gerek kalmadan

CABBARİ
15-04-2008, 17:44
hepinize teşekkürler
galiba en mantıklısı şu an itibriyle avermadia tv kartı
zaten bende var taskılı hemen deneyeyim akşam
teşekkürler
selametle

CABBARİ
15-04-2008, 17:45
sevgili oldsman sanada teşekkürler verdiğin link için işime yaradı
selametle

OLDSMAN
15-04-2008, 21:39
sevgili oldsman sanada teşekkürler verdiğin link için işime yaradı
selametle

Rica ederim.Kolay gelsin

:45::smiles24:

gacvokem
16-04-2008, 12:04
Boş ver o programı burdakini aynen uygula görüntü kalitesi düşmez bir usb bağlantılı kamera işini bu programlarla çok çok görecektir
bu linki incele usta
Only the registered members can see the link

lordlordleon
11-11-2008, 13:38
hepinize teşekkürler
galiba en mantıklısı şu an itibriyle avermadia tv kartı
zaten bende var taskılı hemen deneyeyim akşam
teşekkürler
selametle

yada professoyenel bir sistem istiyorsan dazzle alıcaksın dvd kaydediyor zaten pinncale programıda dazzlenın yanında hediye ben bir fotorafcı arkadaşa kurdum mükemmel başka yere yaptıranlarda kartlarla yapanlarda donma yapıyor arada dazzleda yapmıyor ama 220 dolar filan herşeyi kablosu filan hepsi kutusunda hediye geliyor zaten :45: