PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "TRT'den haftada 150 bin YTL alacağım"

ahmeTTaşar
15-04-2008, 23:51
"TRT'den haftada 150 bin YTL alacağım"

Bölüm başı 65 bin YTL alacağı belirtilen Tatlıses "O paraya program yapacak insan değilim" dedi

Only the registered members can see the linkİbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıla kadar atv’de yaptığı şov programını bu sezon TRT’ye taşıyor.

TRT kulislerinden gelen haberlere göre İbrahim Tatlıses’e bölüm başına 65 bin YTL ödeneceği belirtilmişti. Ancak ünlü türkücü TRT’den haftada 150 bin YTL alacağını söyledi.

Konuyla ilgili VATAN’a konuşan sanatçı şöyle dedi: “Ben atv’de yaptığım programdan 150 bin YTL alıyordum. 65 bin YTL’ye program yapacak insan değilim. Bu iddialarla beni aşağı çekmeye çalışıyorlar, fiyatımı düşürmek istiyorlar. Bunu duyan, ’Gel 100 bin YTL’ye program yapalım sana’ diyor. Benim yapım şirketim bir kanala program yapıyor. Reyting almıyor, bana malediliyor.” Tatlıses, TRT ile henüz sözleşme imzalamadığını belirterek, şöyle konuştu: “Gün konusunda henüz anlaşamadık. İbo Show’un günü, pazardır. İzleyicilerin alıştığı bildiği bir gündür. Ancak TRT hafta içi yapmak istiyor. Ben de pazar gününde ısrarlıyım. Yarın biraraya geleceğiz ve kesin olarak konuşacağız. TRT’de yer almak istiyorum. Çünkü bizim ilk göz ağrımızdır.”

HaberTürk...

MUTAF
16-04-2008, 00:36
bu adam trt de çalışırsa bir daha izlemem o kanalı.
öte yandan TRT de son yıllarda bol kesenden dağıtmaya başlamış. tarkanlar ibolar. ne iş ne oldu. anlayamadım..

osmann
16-04-2008, 09:35
Haftada 150 bin.
ayda 600 bin 600 milyar...
haram zıkkım olsun..(afedersin)..asgari ücreti hiçmi görmez bunlar.
gerçi alanda pek kabahat yok. asıl eşeklik verende...
bu kadar astronomik rakamlarla eğlence programı yapılması doğru değil...
umarım trt bu parayı bizim vergilerden vermiyordur. veriyorsa helal etmiyorum...
yazık...

ultra-mehmet
16-04-2008, 10:06
bu proglamlara para vericene trt'nin eski dizileri var işte 7 nunara Ayrılsakta beraberiz En son babalar duyar gibi dizilerini yeniden çeksin emininde baya bir izlenirde.........

cumhur31
16-04-2008, 11:07
vatandaşın parasını vergisini. elektrik fatursından kesilen trt paylarını. bu pkk destekçisine veren vermeye niyet eden adamları lanetle kınıyorum.seyretmem demekle olmaz buna engel olmanın bir yolu olmalı.

hotshot77
16-04-2008, 11:18
bu herifin aldığı her kuruş ayrıca mahsunda var tabi hepsi pkk ya gidiyor görmüyormu devletin televizyonu acaba yazıklar olsun

CABBARİ
16-04-2008, 18:00
bence trt devletin parasını resmen çöpe atıyor değmez bu adama değmez!!!
selametle

wetin
16-04-2008, 18:04
zehir zıkkım olsun ben bu adama 1 ytl bile vermem:mad2:

uzman_elhan
16-04-2008, 18:46
ne olsun ki bak sana adam 150 bin dolar para istiyor trt1 devlat kanalla ama nasıl olsa onların cebinden çıkmıyor milletin cebinden çıkiyor

ayhanerguder
16-04-2008, 18:48
Ya arkadaşlar neden hep ev sahibinin peşindeyiz hırsızın hiçmi suçu yok. Adam karaktersiz olabilir ama bunu bizden daha iyi tanımıyorlarmı sanıyorsunuz. Haksız kazanan tüm futbol camiasına sanat ve manken camiasına oy vererek başa getirdiğimiz istisnalar hariç haysiyetsizlere Haram olsun.

firelove
16-04-2008, 20:14
haram olsun zehir zıkkım olsun......bu milletin vergilerini beş para etmez programlara harcayıp çarçur edenlere hakkım haram olsun.adamın bir haftada alacağı parayı 150 ayda alamıyorum arkadaşlar ben.bu ne iştir .bu ne biçim kapitalizmdir haksızlıktır...okullara harcayın bu paraları...sanata edebiyata şiire şuna buna asla karşılığımız yoktur da bir türkü söyleyerekte bu kadar zengin olunmaz ki ya....